Dzień: 11.02.2020 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
4 | Ambrożkiewicz Joanna | 3e | Matematyka | 122 | Gozdalska Monika | za ostatnią lekcję w piątek |
8 | Bernacka Elżbieta | 4iT|1/2 | Język niemiecki | 63H | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Biały Zbigniew | 1cT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Biały Zbigniew | 1cZ|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Biały Zbigniew | 1cT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Biały Zbigniew | 1cZ|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Biały Zbigniew | 2cZ|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
4 | Biały Zbigniew | 3cZ | Wychowanie fizyczne | h1 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
5 | Biały Zbigniew | 1e|1/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Jakóbczyk Damian | złączenie grup |
5 | Biały Zbigniew | 3e|1/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Jakóbczyk Damian | złączenie grup |
6 | Biały Zbigniew | 1e|1/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Jakóbczyk Damian | złączenie grup |
6 | Biały Zbigniew | 3e|1/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Jakóbczyk Damian | złączenie grup |
10 | Chmielowiec Janina | 1jTg|2/2 | Język angielski | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Jarzyna Bernarda | 1hT | Usługi żywieniowe w hotelarstwie | 246 | Florek Marta | za pierwszą lekcję w środę |
5 | Jarzyna Bernarda | 2bT|2/2 | Kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Jarzyna Bernarda | 1bT|2/2 | Organizacja prac magazynowych | 242 | Kudła Aleksandra | za 2 godz. lek. w poniedziałek |
2 | Jarzyna Romuald | 1hT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Jarzyna Romuald | 2cZ | Przepisy ruchu drogowego | 30 | Wybraniec Anna | |
4 | Jarzyna Romuald | 1cZ|2/2 | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 224 | Chibowski Władysław | złączenie grup |
5 | Jarzyna Romuald | 1cT | Zajęcia z wychowawcą | 0 | Kwiatkowska Małgorzata | za ostatnią lekcję w czwartek |
6 | Jarzyna Romuald | 1hTg | Historia | 248 | Kamieniarz Anna | za 7 godz. lek. w piątek |
7 | Jarzyna Romuald | 3cT | Przepisy ruchu drogowego | 248 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Jarzyna Romuald | 1jT | Religia | 248 | Sadowska Grażyna | za ostatnią lekcję w środę |
9 | Jarzyna Romuald | 1cTg | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 248 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 1cTg | Religia | 65 | Mazur-Porębska Beata | za pierwszą lekcję |
4 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 2iT | Język polski | 65 | Cybulak Henryk | |
5 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 2jT | Wychowanie fizyczne | h7 | Kozak Yaroslav | za pierwszą lekcję w poniedziałek |
6 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 1jTg | Język angielski | 65 | Chmielowiec Janina | za ostatnią lekcję - cała klasa |
7 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3e | Język polski | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 1bg | Język polski | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Kurowska Katarzyna | 3hT|2/2 | Język angielski | 106 | Niedzielska-Klimek Eulalia | złączenie grup sala 122
3e MJ do sali 106 |
4 | Kurowska Katarzyna | 3hT|2/2 | Język rosyjski | 117 | Zielińska Iwona | złączenie grup |
5 | Kurowska Katarzyna | 3hT|2/2 | Procesy transportowe | 57 | Florek Marta | złączenie grup |
6 | Kurowska Katarzyna | 3hT|2/2 | Język angielski zawodowy | PM1 | Kuśmierz Anna | za ostatnią lekcję w środę |
1 | Mazur-Porębska Beata | 1cTg | Religia | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Miśkiewicz Maria | 2jT | Urządzenia techniki komputerowej | 44 | Samolej Tomasz | za 5 godz. lek. w środę |
5 | Miśkiewicz Maria | 2hT | Zajęcia z wychowawcą | 44 | Ambrożkiewicz Joanna | za 4 godz. lek. w czwartek |
6 | Miśkiewicz Maria | 2bT | Matematyka | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Miśkiewicz Maria | 1iTg | Wiedza o kulturze | 44 | Toporowska Teresa | za 6 godz. lek. w nast. wtorek |
1 | Pisiak Bartosz | 3e | Język angielski | 242 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Rydz Anna | 1cZg | Fizyka | 124 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za ostatnią lekcję w poniedziałek 17.02 |
1 | Zdyb Agnieszka | 1hT|1/2 | Język angielski | 30 | Uczniowie przychodzą później | lekcje przeniesiona na piątek 2 godz. lek. sala 246 |
2 | Zielińska Iwona | 1e | Język rosyjski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |