Dzień: 19.02.2020 (śr.) |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Biały Zbigniew | 1e|1/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Biały Zbigniew | 3e|1/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Biały Zbigniew | 1e|1/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Biały Zbigniew | 3e|1/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Biały Zbigniew | 1cT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Tarnowski Rafał | złączenie grup |
3 | Biały Zbigniew | 1cZ|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Gołofit Kacper | złączenie grup |
4 | Biały Zbigniew | 2cT | Kompetencje społeczne i organizacja małych zespołów | 31/32 | Dziurda Monika | za 7 godz. lek. w piątek 21.02 |
5 | Biały Zbigniew | 2cT | Podstawy przedsiębiorczości | 233 | Dziurda Monika | za 8 godz. lek. w piątek 21.02 |
4 | Brodacki Maciej | 3cZ | Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | 246 | Chibowski Władysław | za 1 godz. lek. w środę 26.02 |
5 | Charchut Anita | 1dTg | Matematyka | 57 | Miśkiewicz Maria | za pierwszą lekcję w czwartek 20.02 |
1 | Chibowski Władysław | 3cZ | Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Cybulak Henryk | 2dT | Matematyka | 122 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Cybulak Henryk | 4cT | Zajęcia z wychowawcą | 65 | Bernacka Elżbieta | za 2 godz. lek. w czwartek 20.02 |
4 | Dziurda Monika | 1hTg | Podstawy przedsiębiorczości | 31/32 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Jabłońska-Ośka Aneta | 1cZ | Religia | 65 | Lewniewska Elżbieta | za 6 godz. lek. we wtorek 18.02 |
6 | Jarzyna Bernarda | 1hTg | Podstawy przedsiębiorczości | 246 | Dziurda Monika | za 4 godz. lek. |
7 | Jarzyna Bernarda | 2hT | Działalność recepcji | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Jarzyna Bernarda | 2hT | Działalność recepcji | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Jarzyna Bernarda | 2hT | Działalność recepcji | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Kamieniarz Anna | 1aTg | Chemia | 50/1 | Rydz Anna | za 8 godz. lek. |
3 | Kamieniarz Anna | 1b|1/2 | Język angielski | 77 | Zdyb Agnieszka | za 1 godz. lek. |
3 | Kamieniarz Anna | 1b|2/2 | Historia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Kamieniarz Anna | 1jT | Filozofia | 133 | Kaźmierak Zbigniew | złączenie klas - sala 31/32
1dT, AK do sali 133 |
2 | Kaźmierak Anna | 1bg | Wiedza o społeczeństwie | 50/2 | Wybraniec Anna | lekcja bibl. |
3 | Kaźmierak Anna | 3e | Matematyka | 122 | Gozdalska Monika | złączenie klas |
4 | Kaźmierak Anna | 3e | Matematyka | 122 | Gozdalska Monika | złączenie klas |
5 | Kaźmierak Anna | 1dT | Fizyka | 132 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 9 godz. lek. w piątek 21.02 |
6 | Kaźmierak Anna | 1bg | Historia | 224 | Tomaszewska Katarzyna | lekcja bibl. |
7 | Kaźmierak Anna | 1jTg | Geografia | 77 | Chmielewska Joanna | za 2 godz. lek. we wtorek 25.02 |
8 | Kaźmierak Anna | 2b | Historia i społeczeństwo | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kuśmierz Anna | 3hT|2/2 | Język angielski zawodowy | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Lewniewska Elżbieta | 1hTg|Rel | Religia | 225 | Okienko dla uczniów | |
8 | Rydz Anna | 1aTg | Chemia | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Tomaszewska Justyna | 1iT | Urządzenia techniki komputerowej | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Tomaszewska Justyna | 1bT|2/2 | Informatyka | 233 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Tomaszewska Justyna | 1cZg|2/2 | Informatyka | 233 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Tomaszewska Justyna | 1hT|1/2 | Język angielski | 222 | Zdyb Agnieszka | złączenie grup |
5 | Tomaszewska Justyna | 1cT|1/2 | Rysunek techniczny | 222 | Drumlak Robert | złączenie grup |
6 | Tomaszewska Justyna | 1cT|2/2 | Rysunek techniczny | 222 | Drumlak Robert | złączenie grup |
1 | Zdyb Agnieszka | 1b|1/2 | Język angielski | 30 | Uczniowie przychodzą później | |