Dzień: 28.02.2020 (pt.) |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
2 | Berdys Irena | 1cg | Język polski | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Berdys Irena | 1cZg | Zajęcia z wychowawcą | 248 | Drumlak Robert | za 2 godz. lek. w poniedziałek 2.03 |
4 | Berdys Irena | 1e | Informatyka | 243 | Kowalik Anna | za 9 godz. lek. w czwartek 27.02 |
6 | Chmielewska Joanna | 1e | Geografia | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Dzikowski Jerzy | 1cZg|2/2 | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Dzikowski Jerzy | 1c|3/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
4 | Dzikowski Jerzy | 1c|3/3 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
5 | Dzikowski Jerzy | 1aT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
5 | Dzikowski Jerzy | 1iT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Tarnowski Rafał | złączenie grup |
6 | Dzikowski Jerzy | 1aT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
6 | Dzikowski Jerzy | 1iT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Tarnowski Rafał | złączenie grup |
3 | Dziurda Monika | 1cg | Podstawy przedsiębiorczości | 143 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Jarzyna Bernarda | 1hTg | Podstawy hotelarstwa | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Jarzyna Bernarda | 1hT | Podstawy hotelarstwa | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Jarzyna Bernarda | 2aT | Język rosyjski | 242 | Zielińska Iwona | za 1 godz. lek. |
4 | Jarzyna Bernarda | 1hTg | Fizyka | 246 | Malińska Agnieszka | za 5 godz. lek. |
6 | Jarzyna Bernarda | 1hT | Pracownia obsługi konsumenta | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Jarzyna Bernarda | 1hT | Pracownia obsługi konsumenta | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Jarzyna Bernarda | 2hT | Działalność recepcji | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Jarzyna Romuald | 1aT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 225 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Jarzyna Romuald | 1aTg | Język angielski | 30 | Kuśmierz Anna | za 9 godz. lek. we wtorek 3.03 |
3 | Jarzyna Romuald | 1jTg | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 66 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Kamieniarz Anna | 1cZg | Fizyka | 61 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 7 godz. lek. w poniedziałek 2.03 |
6 | Kamieniarz Anna | 1cg | Podstawy przedsiębiorczości | 225 | Dziurda Monika | za 3 godz. lek. |
7 | Kamieniarz Anna | 1hTg | Historia | 244 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kamieniarz Anna | 1hT | Historia | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kamieniarz Anna | 1aTg | Historia | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Kowalik Anna | 1jT | Język niemiecki | Sto | Strąk Małgorzata | za 9 godz. lek. w czwartek 27.02 |
3 | Kozłowski Piotr | 1bT|3/3 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Gołofit Kacper | złączenie grup |
4 | Kozłowski Piotr | 1bT|3/3 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Gołofit Kacper | złączenie grup |
5 | Kozłowski Piotr | 1aT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Gołofit Kacper | złączenie grup |
6 | Kozłowski Piotr | 1aT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Gołofit Kacper | złączenie grup |
7 | Kozłowski Piotr | 1dTg | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Malińska Agnieszka | 1hTg | Pracownia obsługi konsumenta | 50/2 | Florek Marta | |
5 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4cT | Język angielski | 30 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1iTg|2/2 | Język niemiecki | 106 | Strąk Małgorzata | za 7 godz. lek. |
7 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3hT|2/2 | Język angielski | 106 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1c|2/2 | Język angielski | 106 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Sadowska Grażyna | 2hT|Rel | Religia | 225 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Strąk Małgorzata | 1iTg|2/2 | Język niemiecki | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Ślusarz Krzysztof | 1iTg | Urządzenia techniki komputerowej | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Ślusarz Krzysztof | 1iTg | Urządzenia techniki komputerowej | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Ślusarz Krzysztof | 1iTg|2/2 | Urządzenia techniki komputerowej | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Ślusarz Krzysztof | 1cZg | Chemia | 77 | Rydz Anna | za 7 godz. lek. we wtorek 3.03 |
4 | Toporowska Teresa | 1jTg | Wiedza o kulturze | 31/32 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Toporowska Teresa | 4aT | Język polski | 50/1 | Stępień Elżbieta | |
7 | Toporowska Teresa | 1cTg | Wiedza o kulturze | 133 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Toporowska Teresa | 1aTg | Wiedza o kulturze | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Zielińska Iwona | 2aT | Język rosyjski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Zielińska Iwona | 4aT | Matematyka | 117 | Widomska Wiesława | za 1 godz. lek. we wtorek 3.03 |