Dzień: 02.03.2020 (pon.) |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
9 | | 1hT|2/2 | Język niemiecki | 66 | Gromek Anna | lekcja przeniesiona z 9 godz. lek. w piątek 28.02 |
9 | | 1e | Wiedza o społeczeństwiei | 148 | Szachniewicz Wioletta | lekcja przeniesiona z 1 godz. lek. w czwartek 27.02 |
1 | Ambrożkiewicz Joanna | 1bT|2/2 | Język rosyjski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 1cZg | Fizyka | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Chmiel Grażyna | 3hT|2/2 | Działalność gospodarcza | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Chmielewska Joanna | 1dT | Filozofia | 124 | Kaźmierak Zbigniew | za 7 godz. lek. |
10 | Czubiński Krzysztof | 2dT|t.mechatr | Podstawy technologii i konstrukcji mechanicznych | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Drumlak Robert | 1cZg | Zajęcia z wychowawcą | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Dziurda Monika | 1cZ|1/2 | Kompetencje społeczne | 50/1 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Jarzyna Bernarda | 2hT | Kompetencje społeczne i praca zespołowa | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Jarzyna Bernarda | 2hT | Marketing usług hotelarskich | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Jarzyna Bernarda | 2hT | Podstawy działalności przedsiębiorstwa hotelarskiego | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Jarzyna Romuald | 1dT|t.mechanik | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Jarzyna Romuald | 1dTg|t.mechanik | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Jarzyna Romuald | 1iT | Biologia | 148 | Solecki Marek | za 9 godz. lek. w czwartek 12.03 |
2 | Józiuk Henryk | 2b|2/3 | Wojsko i straż graniczna | Int1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Józiuk Henryk | 2b|2/3 | Wojsko i straż graniczna | Int1 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Józiuk Henryk | 1b|2/2 sg | Chemia | 233 | Rydz Anna | za 8 godz. lek. |
7 | Józiuk Henryk | 1b|2/2 sg | Filozofia | 225 | Kaźmierak Zbigniew | za 9 godz. lek. |
2 | Kaźmierak Anna | 1dT | Historia | 124 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kaźmierak Anna | 1dTg | Historia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kaźmierak Anna | 1jTg | Religia | 77 | Lewniewska Elżbieta | za 1 godz. lek. w poniedziałek 9.03 |
6 | Kaźmierak Anna | 3e | Język angielski | 226 | Kuśmierz Anna | za nieobecny oddział |
7 | Kaźmierak Anna | 3e | Język polski | 109 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za 8 godz. lek. w środę 4.03 |
8 | Kaźmierak Anna | 1dTg | Wychowanie fizyczne | h4 | Kozłowski Piotr | za 7 godz. lek. w piątek 6.03 |
7 | Kaźmierak Zbigniew | 1dT | Fizyka | 122 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 9 godz. lek. w piątek 6.03 |
9 | Kaźmierak Zbigniew | 1b | Filozofia | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Kudła Aleksandra | 1bT|2/2 | Język rosyjski | 50/1 | Ambrożkiewicz Joanna | za 1 godz. lek. |
8 | Kuśmierz Anna | 3hT|2/2 | Język angielski zawodowy | 57 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Lejwoda Lech | 1cZ|1/2 | Informatyka | 233 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Lejwoda Lech | 1dT | Geografia | 233 | Chmielewska Joanna | za 8 godz. lek. |
5 | Lejwoda Lech | 3cZ | Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | 233 | Chibowski Władysław | za 1 godz. lek. w środę 4.03 |
6 | Lejwoda Lech | 1cZ|2/2 | Budowa pojazdów samochodowych | 43 | Rubaszko Sławomir | złączenie grup |
7 | Lejwoda Lech | 1cZ|1/2 | Kompetencje społeczne | 117 | Dziurda Monika | za 3 godz. lek. |
8 | Lejwoda Lech | 2cZ | Budowa pojazdów samochodowych | 225 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Lejwoda Lech | 1cZ|2/2 | Informatyka | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Lejwoda Lech | 1cZ|2/2 | Podstawy konstrukcji maszyn | 248 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Marek Arkadiusz | 2b|1/3 | Służby mundurowe | 0 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Marek Arkadiusz | 2b|1/3 | Służby mundurowe | 0 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Marek Arkadiusz | 1b|1/2 sm | Chemia | 233 | Rydz Anna | za 8 godz. lek. |
7 | Marek Arkadiusz | 1b|1/2 sm | Filozofia | 225 | Kaźmierak Zbigniew | za 9 godz. lek. |
3 | Mazur Małgorzata | 3c | Religia | 143 | Lewniewska Elżbieta | za 4 godz. lek. w piątek 6.03 |
4 | Mazur Małgorzata | 3cT | Religia | 143 | Kowalska Lilla | za 2 godz. lek. w czwartek 5.03 |
5 | Mazur Małgorzata | 4cT | Matematyka | 148 | Cybulak Henryk | za 8 godz. lek. w czwartek 5.03 |
6 | Mazur Małgorzata | 3jT | Język angielski | 144 | Mariańska Ewa | za 5 godz. lek. we wtorek 3.03 |
7 | Mazur Małgorzata | 3cZ | Język polski | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Mazur Małgorzata | 3jT | Język angielski zawodowy | 143 | Kuśmierz Anna | za 4 godz. lek. w czwartek 5.03 |
1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4dT | Język angielski | 68 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4dT | Język angielski | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1iTg|1/2 | Projektowanie gier komputerowych | 133 | Pisiak Bartosz | złączenie grup |
5 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3hT|2/2 | Język angielski zawodowy | 106 | Kuśmierz Anna | za 8 godz. lek. |
6 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3hT|1/2 | Obsługa konsumenta | 117 | Chmiel Grażyna | za 5 godz. lek. w piątek 6.03 |
7 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1c|2/2 | Język niemiecki | 50/1 | Gromek Anna | złączenie grup |
8 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1c|1/2 | Język niemiecki | 61 | Gromek Anna | złączenie grup |
10 | Nowosad Aleksandra | 2bT|1/2 | Wykonywanie robót konstrukcyjno-budoelanych | harc | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Rydz Anna | 1b | Chemia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Ślusarz Krzysztof | 1dTg|t.geodeta | Zajęcia opiekuńcze | 68 | Czubiński Krzysztof | złączenie grup |
8 | Ślusarz Krzysztof | 2dT|t.mechatr | Podstawy technologii i konstrukcji mechanicznych | 68 | Czubiński Krzysztof | za 10 godz. lek. |
9 | Ślusarz Krzysztof | 1cZ|1/2 | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Zielińska Iwona | 1aT|2/2 | Język angielski | 117 | Zdyb Agnieszka | złączenie grup |
3 | Zielińska Iwona | 4aT | Matematyka | 117 | Widomska Wiesława | za 1 godz. lek. we wtorek 10.03 |
4 | Zielińska Iwona | 3hT | Matematyka | 117 | Miśkiewicz Maria | za 2 godz. lek. w środę 4.03 |
5 | Zielińska Iwona | 2bT|1/2 | Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych | harc | Nowosad Aleksandra | złączenie grup |
6 | Zielińska Iwona | 3hT|2/2 | Działalność gospodarcza | 117 | Chmiel Grażyna | złączenie grup, za 9 godz. lek. |
7 | Zielińska Iwona | 1cZ|2/2 | Kompetencje społeczne | 117 | Dziurda Monika | złączenie grup |
8 | Zielińska Iwona | 1cZ|1/2 | Język rosyjski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |