Dzień: 07.02.2020 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3Charchut Anita1dTgJęzyk polski50/2Mazur Małgorzataza 5 godz. lek. w piątek 14.02
4Charchut Anita2jT|2/2Systemy operacyjne222Kudła Damianzłączenie grup
5Charchut Anita1eInformatyka133Kowalik Annaza ostatnią lekcję w czwartek 13.02
6Charchut Anita2aTUrządzenia elektryczne110Chibowski Władysławza ostatnią lekcję
7Charchut Anita2bT|1/2Język angielski110Uczniowie zwolnieni do domu
9Chibowski Władysław2aTUrządzenia elektryczne224Uczniowie zwolnieni do domu
4Chmiel Grażyna1cTgJęzyk polski43Kołazińska-Bieleń Magdalenaza 6 godz. lek. w poniedziałek
6Gąbka Grażyna1dTgBiologia124Uczniowie zwolnieni do domu
2Głuchowska Marta3jTFizyka242Uczniowie przychodzą później
3Głuchowska Marta4iTJęzyk niemiecki244Bernacka Elżbietaza ostatnią lekcję we wtorek - cała klasa
4Głuchowska Marta4dTFizyka244Uczniowie zwolnieni do domu
5Głuchowska Marta4dTFizyka244Uczniowie zwolnieni do domu
6Głuchowska Marta3iT|1/2Fizyka244Uczniowie zwolnieni do domu
6Głuchowska Marta3iT|2/2Systemy baz danych232Pietroń Damianzłączenie grup
7Głuchowska Marta1iT|1/2Fizyka146Uczniowie zwolnieni do domu
7Głuchowska Marta1iT|2/2Język niemiecki146Strąk Małgorzatazłączenie grup
7Gromek Anna1cT|1/2Język angielski117Mariańska Ewazłączenie grup
8Gromek Anna1cT|2/2Język niemiecki117Uczniowie zwolnieni do domu
9Gromek Anna1hT|2/2Język niemiecki117Uczniowie zwolnieni do domu
8Jarzyna Bernarda2hTDziałalność recepcji246Uczniowie zwolnieni do domu
6Kaźmierak Anna3eJęzyk rosyjski226Ambrożkiewicz Joannaza 4 godz. lek. we wtorek
7Kaźmierak Anna2bHistoria i społeczeństwo30Uczniowie zwolnieni do domu
7Kozłowski Piotr1dTgWychowanie fizyczneh2Uczniowie zwolnieni do domu
5Mazur Małgorzata1dTgJęzyk polski143Uczniowie zwolnieni do domu
8Pietroń Damian3iT|2/2Projektowanie baz danych232Uczniowie zwolnieni do domu
5Rusecka Mirosława2hTDziałalność recepcji143Jarzyna Bernardaza ostatnią lekcję
6Rusecka Mirosława2bGeografia125Uczniowie zwolnieni do domu
8Strąk Małgorzata1iT|2/2Język niemiecki109Uczniowie zwolnieni do domu
9Suchora Ewa3bT|t.geodetaPrawo w geodezji222Uczniowie zwolnieni do domu
10Suchora Ewa3bT|t.geodetaGeodezja inżynieryjna222Uczniowie zwolnieni do domu
11Suchora Ewa3bT|t.geodetaGeodezja inżynieryjna222Uczniowie zwolnieni do domu
1Ślusarz Krzysztof1iTgUrządzenia techniki komputerowej132Uczniowie przychodzą później
2Ślusarz Krzysztof1iTgUrządzenia techniki komputerowej132Uczniowie przychodzą później
3Ślusarz Krzysztof1iTg|2/2Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej232Kowalik Annazłączenie grup
4Ślusarz Krzysztof1cZgChemia77Rydz Annaza 7 godz. lek. we wtorek
3Ufniarz Katarzyna1bT|1/3 wfWychowanie fizyczneh5Kozłowski Piotrzłączenie grup
3Ufniarz Katarzyna1c|1/3 wfWychowanie fizyczneh5Dzikowski Jerzyzłączenie grup
4Ufniarz Katarzyna1bT|1/3 wfWychowanie fizyczneh5Kozłowski Piotrzłączenie grup
4Ufniarz Katarzyna1c|1/3 wfWychowanie fizyczneh5Dzikowski Jerzyzłączenie grup
5Ufniarz Katarzyna2bGeografia125Rusecka Mirosławaza 6 godz. lek.
6Ufniarz Katarzyna2hTGeografiah5Rusecka Mirosławaza 5 godz. lek.