Dzień: 09.03.2020 (pon.) | Opublikowano: 07:03 09.03.2020 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
9 | Charchut Anita | 3iT|2/2 | Język angielski | 110 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Chmielewska Joanna | 1hTg | Matematyka | 225 | Gonder Wiesława | za 5 lekcję w środę 11.03 |
2 | Dziurda Monika | 1bg | Podstawy przedsiębiorczości | 143 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Dziurda Monika | 1cZ|1/2 | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 50/1 | Ślusarz Krzysztof | za 9 lekcję |
4 | Dziurda Monika | 1cZ | Zajęcia z wychowawcą | 41 | Lejwoda Lech | za 8 lekcję w piątek 13.03 |
5 | Dziurda Monika | 1aTg | Język angielski | 143 | Kuśmierz Anna | za 9 lekcję we wtorek 10.03 |
6 | Dziurda Monika | 1hTg | Biologia | 143 | Chmielewska Joanna | za 5 lekcję |
1 | Głuchowski Dariusz | 1iT|1/2 | Projektowanie gier komputerowych | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Głuchowski Dariusz | 1iT|1/2 | Projektowanie gier komputerowych | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Głuchowski Dariusz | 1jTg|2/2 | Projektowanie gier komputerowych | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Głuchowski Dariusz | 1jTg|2/2 | Projektowanie gier komputerowych | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Głuchowski Dariusz | 3iT|1/2 | Projektowanie gier komputerowych | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Głuchowski Dariusz | 3iT|1/2 | Projektowanie gier komputerowych | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Głuchowski Dariusz | 1jT | Projektowanie gier komputerowych | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Głuchowski Dariusz | 1jT | Projektowanie gier komputerowych | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Gołofit Kacper | 4aT | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gołofit Kacper | 4aT | Wychowanie fizyczne | h6 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Józiuk Henryk | 2b|2/3 | Wojsko i straż graniczna | Int1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Józiuk Henryk | 2b|2/3 | Wojsko i straż graniczna | Int1 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Józiuk Henryk | 1bg|1/2 sm | Biologia | 244 | Gąbka Grażyna | za nieobecny oddział |
5 | Józiuk Henryk | 1bg|1/2 sm | Geografia | 125 | Rusecka Mirosława | za nieobecny oddział |
1 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 1bg | Język polski | 65 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 1jTg | Religia | 65 | Lewniewska Elżbieta | za 9 lekcję we wtorek 10.03 |
4 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3e | Zajęcia opiekuńcze | 106 | Ślusarz Krzysztof | |
5 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 2cZ | Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | 65 | Chibowski Władysław | za 4 lekcję w czwartek 12.03 |
6 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 1cTg | Język polski | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kowalska Lilla | 3aT | Religia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kwiatkowska Małgorzata | 3aT | Matematyka | 146 | Gonder Wiesława | za nieobecny oddział |
4 | Kwiatkowska Małgorzata | 4dT | Język angielski | 146 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za pierwszą lekcję w czwartek 12.03 |
5 | Kwiatkowska Małgorzata | 3jT | Matematyka | 146 | Dyjach Marta | za 7 lekcję w piątek 13.03 |
6 | Kwiatkowska Małgorzata | 4cT | Matematyka | 146 | Cybulak Henryk | za 8 lekcję w czwartek 12.03 |
1 | Lewniewska Elżbieta | 1jTg|Rel | Religia | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Malińska Agnieszka | 1aTg | Fizyka | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Marek Arkadiusz | 2b|1/3 | Służby mundurowe | 0 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Marek Arkadiusz | 2b|1/3 | Służby mundurowe | 0 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Marek Arkadiusz | 1bg|2/2 sg | Biologia | 244 | Gąbka Grażyna | za nieobecny oddział |
5 | Marek Arkadiusz | 1bg|2/2 sg | Geografia | 125 | Rusecka Mirosława | za nieobecny oddział |
4 | Mazur Izabela | 2b | Matematyka | 144 | Miśkiewicz Maria | za 6 lekcję |
7 | Mazur Małgorzata | 3cZ | Język polski | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Miśkiewicz Maria | 2b | Matematyka | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Pisiak Bartosz | 1iTg|2/2 | Projektowanie gier komputerowych | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Pisiak Bartosz | 1iTg|2/2 | Projektowanie gier komputerowych | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Pisiak Bartosz | 4bT | Matematyka | 242 | Dyjach Marta | za 1 lekcję w piątek 6.03 |
5 | Pisiak Bartosz | 3e | Matematyka | 242 | Gozdalska Monika | za 7 lekcję w piątek 6.03 |
6 | Pisiak Bartosz | 3cT | Organizacja przedsiębiorstwa samochodowego | 242 | Czubiński Krzysztof | za 5 lekcję w czwartek 12.03 |
9 | Ślusarz Krzysztof | 1cZ|1/2 | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Turkowska Lidia | 2cZ|1/2 | Język rosyjski | 122 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Turkowska Lidia | 3cZ | Język polski | 63 | Mazur Małgorzata | za 7 lekcję |
3 | Turkowska Lidia | 1cZg|2/2 | Informatyka | 132 | Tomaszewska Justyna | złączenie grup |
4 | Turkowska Lidia | 3bT | Historia i społeczeństwo | Sto | Brodacki Maciej | za 5 lekcję we wtorek 10.03 |