Dzień: 11.10.2021 (pon.) | Opublikowano: 10:14 10.10.2021 Aktualizacja: 13:20 10.10.2021 Aktualizacja: 17:39 10.10.2021 Aktualizacja: 18:27 10.10.2021 Aktualizacja: 7:13 11.10.2021 Aktualizacja: 8:00 11.10.2021 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
3 | Ambrożkiewicz Joanna | 2cZ | Geografia | B1 | Chmielewska Joanna | za 9 godz. lek. w środę 13.10 |
4 | Ambrożkiewicz Joanna | 4dT | Język angielski | 61 | Mariańska Ewa | za 6 godz. lek. w piątek 15.10 |
5 | Ambrożkiewicz Joanna | 1aT | Szkolenie wojskowe | 31/32 | Mazur Andrzej | złączenie oddziałów |
6 | Ambrożkiewicz Joanna | 1gT | Historia | 146 | Kwiatkowska Małgorzata | za 7 godz. lek. |
7 | Ambrożkiewicz Joanna | 1dT | Biologia | 61 | Solecki Marek | za 9 godz. lek. w poniedziałek 18.10 |
8 | Ambrożkiewicz Joanna | 4hT|1/2 | Język rosyjski | 217 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Charchut Anita | 3dTg | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
1 | Chawryło Magdalena | 3bTg|2/2 bud | Organizacja i kontrola produkcji budowlanej | 50/1 | Uczniowie przychodzą później | lekcja przeniesiona na 2 godz. lek. w piątek 15.10 |
1 | Dyczko Marcin | 1dT | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
2 | Dyczko Marcin | 3bTg|1/2 | Język angielski | 106 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Dyczko Marcin | 3bTg | Zajęcia z wychowawcą | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Dyczko Marcin | 2iT|2/2 | Systemy operacyjne | 222 | Pietroń Damian | za 7 godz. lek. w piątek 15.10 |
4 | Gozdalska Monika | 3dTg | Matematyka | Uczniowie przychodzą później | ||
4 | Kaźmierak Anna | 2jT | Podstawy przedsiębiorczości | 148 | Jabłońska-Ośka Aneta | za 9 godz. lek. we wtorek 12.10 |
5 | Kaźmierak Anna | 2bT | Geografia | 148 | Rusecka Mirosława | za 1 godz. lek. w poniedziałek 18.10 |
8 | Kowalik Anna | 4jT | Projektowanie baz danych | 244 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 8 godz. lek. w piątek 15.10, sala 244 |
10 | Kowalik Anna | 3iT|1/2 | Lokalne sieci komputerowe | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
8 | Kurzyna Agnieszka | 2iT | Działalność gospodarcza w branży informatycznej | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kwiatkowska Małgorzata | 1gT | Historia | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1b|2/2 | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
3 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1b|1/2 | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
5 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3iTg | Działalność gospodarcza | 225 | Dziurda Monika | za 8 godz. lek. w piątek 15.10 |
6 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2c | Język angielski | 63H | Odwołane zajęcia | |
7 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3iTg|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Rusecka Mirosława | 2cZ | Kształtowanie kompetencji zawodowych | 125 | Jabłońska-Ośka Aneta | za 8 godz. lek. we wtorek 12.10 |
1 | Sobański Leszek | 4bT|2/2 | Dokumentacja katastralna | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Sobański Leszek | 4bT|2/2 | Dokumentacja katastralna | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Sobański Leszek | 1dT|1/2 | Bezpieczeństwo i higiena pracy | c27 | Jarzyna Romuald | złączenie grup |
4 | Sobański Leszek | 1dT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 50/2 | Rubaszko Sławomir | złączenie grup |
5 | Sobański Leszek | 1dT|1/2 | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 50/2 | Jarzyna Romuald | za 4 godz. lek. we wtorek 12.10 |
6 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Geodezja ogólna | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
7 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Geodezja inżynieryjna | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
8 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Geomatyka | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
9 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Geomatyka | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
10 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Prawo w geodezji | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
9 | Solecki Marek | 1dT | Biologia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
5 | Strąk Małgorzata | 3jT | Fizyka | 124 | Malińska Agnieszka | za 3 godz. lek. we wtorek 12.10 |
6 | Strąk Małgorzata | 1hT | Religia | 63H | Mazur-Porębska Beata | za 2 godz. lek. w środę 13.10 |
7 | Strąk Małgorzata | 2c | Język niemiecki | 63H | Odwołane zajęcia | |
8 | Strąk Małgorzata | 3iT|1/2 | Lokalne sieci komputerowe | 244 | Kowalik Anna | za 10 godz. lek. |
1 | Szachniewicz Wioletta | 3c | Historia | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|2/2 | Systemy operacyjne | 222 | Pietroń Damian | za 8 godz. lek. w piątek 15.10 |
6 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|1/2 | Administracja systemami operacyjnymi | 222 | Pietroń Damian | za 1 godz. lek. w środę 13.10 |
8 | Ślusarz Krzysztof | 3iT|2/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
9 | Ślusarz Krzysztof | 3iT|2/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
10 | Ślusarz Krzysztof | 3iT|2/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
3 | Turkowska Lidia | 3cZ|1/2 | Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | 226 | Chibowski Władysław | złączenie grup |
4 | Turkowska Lidia | 2cZ|2/2 | Wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych | 226 | Chibowski Władysław | złączenie grup |
5 | Turkowska Lidia | 1cZ|2/2 | Język rosyjski | Uczniowie przychodzą później | ||
2 | Ufniarz Katarzyna | 3c|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h3 | Tarnowski Rafał | złączenie grup |
3 | Ufniarz Katarzyna | 4hT | Zajęcia opiekuńcze | 61 | Cybulak Henryk | |
4 | Ufniarz Katarzyna | 3aTg | Język polski | 41 | Mazur Izabela | za 1 godz. lek. w poniedziałek 18.10 |
5 | Ufniarz Katarzyna | 3aTg | Język angielski | B3 | Brodowska Anna | za 6 godz. lek. w piątek 15.10 |
6 | Ufniarz Katarzyna | 3iTg|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h3 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |