Dzień: 13.02.2023 (pn.) | Opublikowano: 10:45 12.02.2023 Aktualizacja: 18:35 12.02.2023 Aktualizacja: 19:45 12.02.2023 Aktualizacja: 20:22 12.02.2023 Aktualizacja: 8:49 13.02.2023 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
7 | Biały Zbigniew | 2eT|1/2 | Usługi transportowo-spedycyjne | 31/32 | Kurowska Katarzyna | za 1 godz. lek. we wtorek 21.02 |
7 | Biały Zbigniew | 2eT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 31/32 | Kurowska Katarzyna | |
8 | Biały Zbigniew | 3aT | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Biały Zbigniew | 3aT | Wychowanie fizyczne | h6 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4jTg | Fizyka | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
10 | Brodowska Anna | 1hT|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Cybulak Henryk | 3jT | Matematyka | 122 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Cybulak Henryk | 2b | Zajęcia opiekuńcze | c27 | Mazur-Porębska Beata | |
2 | Dąbrowska Katarzyna | 1fT | Wyposażenie zakładów gastronomicznych | 84_SZ | Uczniowie przychodzą później | |
9 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT|1/2 | Żywienie i usługi gastronomiczne | 84_SZ | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Dzikowski Jerzy | 1aZ | Język polski | 146 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za 1 godz. lek. w piątek 17.02 |
8 | Dzikowski Jerzy | 1fT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Dzikowski Jerzy | 2cZ|1/2 | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Gozdalska Monika | 1iT | Biologia | 41 | Jarzyna Romuald | za 6 godz. lek. w poniedziałek 20.02 |
7 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 4cTg | Język polski | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Kowalska Lilla | 4iTg | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
7 | Kowalska Lilla | 2bT|Rel | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
8 | Kowalska Lilla | 3jT|Rel | Religia | B1 | Sadowska Grażyna | |
9 | Kowalska Lilla | 1b|Rel | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
10 | Kowalska Lilla | 3cZ|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kozłowski Krzysztof | 1eT | Geografia | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kozłowski Krzysztof | 1aZ | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 122 | Jarzyna Romuald | za 2 godz. lek. w piątek 17.02 |
3 | Kozłowski Krzysztof | 1fT | Wyposażenie zakładów gastronomicznych | 224 | Dąbrowska Katarzyna | za 2 godz. lek. |
4 | Kozłowski Krzysztof | 1bZ | Język polski | c27 | Włodek Justyna | za 6 godz. lek. w środę 15.02 |
5 | Kozłowski Krzysztof | 1eT | Fizyka | 77 | Głuchowska Marta | za 1 godz. lek. we wtorek 14.02 |
6 | Kozłowski Krzysztof | 1aZ | Język rosyjski | 63H | Ambrożkiewicz Joanna | za 8 godz. lek. w czwartek 16.02 |
7 | Kozłowski Krzysztof | 1fT | Geografia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kozłowski Piotr | 2cZ|2/2 | Wychowanie fizyczne | h5 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Lejwoda Lech | 1bZ | Podwozia i nadwozia pojazdów | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Lejwoda Lech | 1cZ | Doradztwo zawodowe | 50/2 | Jarzyna Bernarda | |
8 | Lewniewska Elżbieta | 2cZ|Rel | Religia | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Lewniewska Elżbieta | 1c|Rel | Religia | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Malińska Agnieszka | 4dTg | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Malińska Agnieszka | 4cTg | Język polski | 43 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za 7 godz. lek. |
4 | Marek Arkadiusz | 1b|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | B2 | Charchut Anita | złączenie grup |
5 | Marek Arkadiusz | 1b|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | B2 | Ambrożkiewicz Joanna | złączenie grup |
6 | Marek Arkadiusz | 1b|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | B2 | Pokora Anna | złączenie grup |
7 | Marek Arkadiusz | 1b|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | B2 | Pokora Anna | złączenie grup |
3 | Maziarz Agnieszka | 4bT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | c16 | Nowosad Aleksandra | złączenie grup |
4 | Mazur Andrzej | 1aT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 31/32 | Jarzyna Romuald | za 3 godz. lek. w piątek 17.02 |
5 | Mazur Andrzej | 1aT | Historia | 31/32 | Sadowski Wojciech | za 2 godz. lek. w piątek 17.02 |
6 | Mazur Andrzej | 3aT | Szkolenie wojskowe | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Mazur Andrzej | 3aT | Szkolenie wojskowe | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Miśkiewicz Maria | 4iT | Geografia | 44 | Rusecka Mirosława | za 4 godz. lek. |
7 | Miśkiewicz Maria | 4jTg | Fizyka | 44 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 2 godz. lek. |
1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4iTg|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4iTg|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Bownik Katarzyna | złączenie grup |
3 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2cT|2/2 | Informatyka | 232 | Chmiel Grażyna | złączenie grup |
9 | Niezabitowska Anna | 1bT | Matematyka | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Rubaszko Sławomir | 2dT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 50/2 | Słotwińska Sylwia | złączenie grup |
5 | Rubaszko Sławomir | 1cT | Historia | 43 | Brodacki Maciej | za 2 godz. lek. w czwartek 16.02 |
6 | Rubaszko Sławomir | 4cT | Matematyka | 43 | Cybulak Henryk | za 9 godz. lek. w czwartek 16.02 |
7 | Rubaszko Sławomir | 1dT | Historia | 43 | Kaźmierak Anna | za 2 godz. lek. w piątek 17.02 |
4 | Rusecka Mirosława | 4iT | Matematyka | 125 | Miśkiewicz Maria | za 5 godz. lek. |
6 | Rydz Anna | 1cT | Wychowanie fizyczne | Żaba Sławomir | za 6 godz. we wtorek 14.02 | |
2 | Tarnowski Rafał | 4dTg | Wychowanie fizyczne | h4 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Tarnowski Rafał | 4dTg | Fizyka | Sto | Malińska Agnieszka | za 1 godz. lek. |
5 | Tarnowski Rafał | 3bT|t.logistyk | Zajęcia opiekuńcze | Sto | Kudła Aleksandra | złączenie grup |
5 | Tarnowski Rafał | 3bT|t.spedytor | statystyka | Sto | Kudła Aleksandra | za 1 godz. lek. we wtorek 14.02 |
6 | Tarnowski Rafał | 4b|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h2 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
6 | Tarnowski Rafał | 4c|2/2 | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Tomaszewska Justyna | 3jT | Język polski | 132 | Włodek Justyna | za 1 godz. lek w środę 15.02 |
4 | Tomaszewska Justyna | 1aZ | Matematyka | 132 | Rusecka Mirosława | za 9 godz. lek. w czwartek 16.02 |
5 | Tomaszewska Justyna | 1hT|1/2 | Język angielski | 133 | Brodowska Anna | za 10 godz. lek. |
2 | Turkowska Lidia | 2eT|1/2 | Usługi transportowo-spedycyjne | 77 | Kurowska Katarzyna | za 1 godz. lek. we wtorek 14.02 |
2 | Turkowska Lidia | 2eT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 77 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |