Sala 225 wyłączona od dnia 13 marca 2023. Wykaz sal, do których przeniesiono zajęcia.
Dzień: 13.03.2023 (pn.) | Opublikowano: 10:30 12.03.2023 Aktualizacja: 18:40 12.03.2023 Aktualizacja: 19:13 12.03.2023 Aktualizacja: 21:15 12.03.2023 Aktualizacja: 6:10 13.03.2023 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | 4aTg | Matematyka | 66 | Widomska Wiesława | lekcja przeniesiona z 2 godz. lek. w środę 15.03 | |
8 | 4aTg | Historia i społeczeństwo | 133 | Brodacki Maciej | lekcja przeniesiona z 1 godz. lek. w środę 15.03 | |
2 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4jTg | Fizyka | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4jTg | Fizyka | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4iT | Fizyka | 225 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Bownik Katarzyna | 2cT|1/2 | Język niemiecki | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Chmiel Grażyna | 2cT|1/2 | Język niemiecki | 232 | Bownik Katarzyna | za 8 godz. lek. |
4 | Chmiel Grażyna | 2gT|2/2 | Język angielski | 144 | Kotula-Staniec Katarzyna | złączenie grup |
6 | Chmiel Grażyna | 3c | Geografia | 232 | Chmielewska Joanna | za 6 godz. lek. we wtorek 14.03 |
8 | Chmiel Grażyna | 2cT|2/2 | Informatyka | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Dzikowski Jerzy | 1fT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Gozdalski Leszek | 1c | Wiedza o społeczeństwie rozszerzona | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Kaźmierak Anna | 4dT | Religia | 117 | Sadowska Grażyna | za 1 godz. lek. |
1 | Kotula-Staniec Katarzyna | 2hT | Język angielski | 112 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Mariańska Ewa | 2iT|1/2 | Język angielski | c27 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Mariańska Ewa | 4dT | Historia | B3 | Kaźmierak Anna | za 6 godz. lek. |
3 | Mariańska Ewa | 4dT | Geografia | B3 | Chmielewska Joanna | za 9 godz. lek. w środę 15.03 |
4 | Mariańska Ewa | 4cT | Matematyka | 44 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. we wtorek 14.03 |
5 | Mariańska Ewa | 4cT | Matematyka | 243 | Cybulak Henryk | za 2 godz. lek. we wtorek 14.03 |
6 | Mariańska Ewa | 1aT|2/2 | Język angielski | 125 | Charchut Anita | złączenie grup |
8 | Miśkiewicz Maria | 2bT | Matematyka | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Niezabitowska Anna | 1bT | Matematyka | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Rusecka Mirosława | 4hTg | Geografia | 125 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Sadowska Grażyna | 4dT | Religia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Widomska Wiesława | 4bTg | Matematyka | 66 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Wieczorek Renata | 2iT|2/2 | Lokalne sieci komputerowe | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Wieczorek Renata | 2iT|1/2 | Lokalne sieci komputerowe | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Wieczorek Renata | 1iT|t.infor. | Zajęcia opiekuńcze | c17 | Ślusarz Krzysztof | złączenie grup |
4 | Wieczorek Renata | 1cZ|2/2 | Informatyka | 244 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Włodek Justyna | 2bT | Matematyka | 143 | Miśkiewicz Maria | za 8 godz. lek. |
1 | Zdyb Agnieszka | 4c|1/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Zdyb Agnieszka | 4c|1/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Żaba Sławomir | 4e|1/3 | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Żaba Sławomir | 4e|1/3 | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Żaba Sławomir | 2bT | Język polski | 146 | Włodek Justyna | za 4 godz. lek. |
4 | Żaba Sławomir | 2b|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h4 | Winnicka Wioletta | złączenie grup |
5 | Żaba Sławomir | 2b|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h6 | Winnicka Wioletta | złączenie grup |