Dzień: 13.06.2022 (pn.) | Opublikowano: 6:20 12.06.2022 Aktualizacja: 7:24 13.06.2022 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi | |
9 | Dziurda Monika | 2c | Podstawy przedsiębiorczości | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
10 | Dziurda Monika | 2aT | Podstawy przedsiębiorczości | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
1 | Jarzyna Bernarda | 1hT | Podstawy hotelarstwa | 246 | Uczniowie przychodzą później | ||
2 | Jarzyna Bernarda | 2hT|1/2 | Język niemiecki | 246 | Bernacka Elżbieta | złączenie grup | |
3 | Jarzyna Bernarda | 2hT|1/2 | Język angielski | 246 | Charchut Anita | złączenie grup | |
3 | Jarzyna Romuald | 1dT|2/2 | Techniki wytwarzania | 224 | Drumlak Robert | za 9 godz. lek. w środę 15.06 | |
5 | Jarzyna Romuald | 1iT | Religia | 148 | Mazur-Porębska Beata | za 8 godz. lek. we wtorek 14.06 | |
7 | Jarzyna Romuald | 2b | Biologia | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
8 | Jarzyna Romuald | 2b|1/2 | Biologia | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
9 | Jarzyna Romuald | 2b|2/2 | Biologia | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
2 | Kotula-Staniec Katarzyna | 1gT|2/2 | Język angielski | 244 | Charchut Anita | lekcja przeniesiona z 1 godz. lek. we wtorek 14.06 | |
8 | Kowalik Anna | 2iT|2/2 | Lokalne sieci komputerowe | 244 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
2 | Kozłowski Piotr | 1gT|DZ | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | ||
3 | Kozłowski Piotr | 1gT|DZ | Zajęcia opiekuńcze | h2 | Tarnowski Rafał | złączenie grup | |
7 | Lewniewska Elżbieta | 2c|Rel | Podstawy przedsiębiorczości | 143 | Dziurda Monika | za 9 godz. lek. - cały oddział | |
4 | Marek Arkadiusz | 2b | Język angielski | B2 | Pisiak Bartosz | za 9 godz. lek. - cały oddział | |
5 | Marek Arkadiusz | 2b | Język angielski | B2 | Pisiak Bartosz | za 8 godz. lek. - cały oddział | |
6 | Marek Arkadiusz | 1b|1/2 sm | Służby mundurowe | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
7 | Marek Arkadiusz | 1b|1/2 sm | Służby mundurowe | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
2 | Mazur Andrzej | 1aT | Język angielski | 31/32 | Brodowska Anna | za nieobecny oddział | |
3 | Mazur Andrzej | 1aT | Informatyka | 132 | Samolej Tomasz | za nieobecny oddział | |
4 | Mazur Andrzej | 2aT | Informatyka | 132 | Samolej Tomasz | za nieobecny oddział | |
5 | Mazur Andrzej | 2aT | Podstawy przedsiębiorczości | 31/32 | Dziurda Monika | za 10 godz. lek. | |
8 | Pisiak Bartosz | 2b|2/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
9 | Pisiak Bartosz | 2b|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
4 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|1/2 | Jezyk angielski | 57 | Dyczko Marcin | złączenie grup | |
5 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|2/2 | Lokalne sieci komputerowe | 222 | Kowalik Anna | za 8 godz. lek. | |
7 | Ślusarz Krzysztof | 1iT|IND*KK | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | 1 | Odwołane zajęcia | ||
8 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|1/2 | Urządzenia techniki komputerowej | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
2 | Tomaszewska Justyna | 2bT|t.spedytor | Zajęcia opiekuńcze | c17 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup | |
3 | Tomaszewska Justyna | 2aT|1/2 | Język niemiecki | 68 | Bernacka Elżbieta | złączenie grup | |
2 | Trancygier Anna | 2c|1/2 | Wizaż i stylizacja fryz | 30 | Uczniowie przychodzą później | ||
3 | Trancygier Anna | 2c|1/2 | Wizaż i stylizacja fryz | 30 | Uczniowie przychodzą później | ||
4 | Trancygier Anna | 2c|1/2 | Wizaż i stylizacja fryz | 30 | Uczniowie przychodzą później | ||
5 | Trancygier Anna | 2c|1/2 | Wizaż i stylizacja fryz | 30 | Uczniowie przychodzą później | ||
6 | Trancygier Anna | 1b|2/2 fryz | Wizaż i stylizacja fryz -p. uzupełniający | 30 | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
7 | Trancygier Anna | 1b|2/2 fryz | Wizaż i stylizacja fryz -p. uzupełniający | 30 | Uczniowie zwolnieni do domu |