Dzień: 14.02.2023 (wt.) | Opublikowano: 16:30 13.02.2023 Aktualizacja: 17:00 13.02.2023 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 2cZ | Fizyka | 44 | Uczniowie przychodzą później | |
10 | Brodowska Anna | 1cT | Język angielski | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Chibowski Władysław | 2cZ | Fizyka | 248 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 1 godz. lek. |
9 | Ciempiel Iwona | 1dT | Fizyka | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Dzikowski Jerzy | 4iT|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h5 | Gołofit Kacper | |
7 | Dzikowski Jerzy | 4jT | Zajęcia opiekuńcze | h5 | Gołofit Kacper | |
1 | Głuchowska Marta | 1eT | Fizyka | 225 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Gozdalska Monika | 4dTg | Matematyka | 122 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kotula-Staniec Katarzyna | 2eT|2/2 | Język angielski | 112 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kowalska Lilla | 3jT|Rel | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
2 | Kowalska Lilla | 2eT|Rel | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
3 | Kowalska Lilla | 3hT|Rel | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
4 | Kowalska Lilla | 1aT|Rel | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
5 | Kowalska Lilla | 3aT|Rel | Zajęcia z wychowawcą | 77 | Sadowska Grażyna | |
9 | Kowalski Piotr | 4aT|1/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c25 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Kowalski Piotr | 4aT|1/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c25 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Kozłowski Krzysztof | 1hT | Doradztwo zawodowe | 246 | Jarzyna Bernarda | |
7 | Kozłowski Krzysztof | 1aZ | Język rosyjski | 225 | Ambrożkiewicz Joanna | za 8 godz. lek. w czwartek 23.02 - cały oddział |
8 | Kozłowski Krzysztof | 1eT | Geografia | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kudła Aleksandra | 3bT|t.spedytor | statystyka | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kulpa Marek | 2b | Biologia | 224 | Solecki Marek | za 4 godz. lek. |
1 | Kurowska Katarzyna | 2eT|1/2 | Usługi transportowo-spedycyjne | 233 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Lewniewska Elżbieta | 1dT|Rel | Religia | 68 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Lewniewska Elżbieta | 4dTg|Rel | Zajęcia opiekuńcze | B1 | Mazur-Porębska Beata | cały oddział |
5 | Lewniewska Elżbieta | 4cT|Rel | Matematyka | 63H | Cybulak Henryk | za 9 godz. lek. w czwartek 2.03 - cały oddział |
7 | Lewniewska Elżbieta | 4hTg|Rel | Geografia | 232 | Rusecka Mirosława | za 1 godz. lek. w poniedziałek 20.02 - cały oddział |
8 | Lewniewska Elżbieta | 4jTg|Rel | Religia | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4iTg|2/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4iTg|2/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3c | Język niemiecki | 117 | Stępień Elżbieta | za 8 godz. lek. w środę 15.02 |
4 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3c | Biologia | 117 | Solecki Marek | za 2 godz. lek. |
5 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2b|2/2 | Język rosyjski | 66 | Turkowska Lidia | złączenie grup 4aTg WI do sali 117 |
6 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2b|1/2 | Język rosyjski | 66 | Turkowska Lidia | złączenie grup 4aTg WI do sali 117 |
7 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4iTg|1/2 | Język angielski | 226 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Porębski Paweł | 4aT|2/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c26 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Porębski Paweł | 4aT|2/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c26 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Rubaszko Sławomir | 2dT|2/2 | Podstawy sterowania i regulacji maszyn | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Rubaszko Sławomir | 1cT | Podwozia i nadwozia pojazdów | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Rubaszko Sławomir | 2cZ | Matematyka | 43 | Rusecka Mirosława | za 7 godz. lek. |
7 | Rusecka Mirosława | 2cZ | Wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych | 125 | Chibowski Władysław | za 4 godz. lek. |
5 | Sadowska Grażyna | 4c|Rel | Język angielski | B3 | Zdyb Agnieszka | za 1 godz. lek. w poniedziałek 20.02 - cały oddział |
2 | Solecki Marek | 3c | Biologia | 217 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Solecki Marek | 2b | Podstawy przedsiębiorczości | 50/2 | Kulpa Marek | za 2 godz. lek. |
8 | Solecki Marek | 2cT | Matematyka | 143 | Gozdalska Monika | za 3 godz. lek. w piątek 10.02 |
3 | Tarnowski Rafał | 1bT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | h2 | Winnicka Wioletta | złączenie grup |
5 | Tarnowski Rafał | 3cT | Doradztwo zawodowe | sal_k | Florek Marta | |
6 | Tarnowski Rafał | 4cTg | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Tarnowski Rafał | 4aT|1/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c26 | Kowalski Piotr | za 10 godz. lek. |
7 | Tarnowski Rafał | 4aT|2/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c25 | Porębski Paweł | za 10 godz. lek. |
8 | Tarnowski Rafał | 4aT|1/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c26 | Kowalski Piotr | za 9 godz. lek. |
8 | Tarnowski Rafał | 4aT|2/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c25 | Porębski Paweł | za 9 godz. lek. |
2 | Tomaszewska Justyna | 3hT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 246 | Jarzyna Bernarda | złączenie grup |
3 | Tomaszewska Justyna | 2gT|1/2 | Żywienie i usługi gastronomiczne | 132 | Dąbrowska Katarzyna | za 9 godz. lek. w poniedziałek 13.02 |
5 | Tomaszewska Justyna | 1dT | Fizyka | c17 | Ciempiel Iwona | za 9 godz. lek. |
6 | Tomaszewska Justyna | 3aT | Doradztwo zawodowe | 222 | Mazur-Porębska Beata | |
7 | Zapalska Paulina | 4cTg | Język angielski | B2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Żaba Sławomir | 1cT | Język angielski | 50/2 | Brodowska Anna | za 10 godz. lek. 4e MS do sali 110 |