Dzień: 14.03.2022 (pn.) | Opublikowano: 23:10 12.03.2022 Aktualizacja: 19:18 13.03.2022 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
4 | Chmielewska Joanna | 3jT | Matematyka | c27 | Cybulak Joanna | za 8 godz. lek. w piątek 18.03 |
5 | Chmielewska Joanna | 1hT | Religia | 117 | Mazur-Porębska Beata | za 7 godz. lek. |
2 | Dziurda Monika | 3hTg|IND | Marketing w hotelarstwie | Odwołane zajęcia | ||
3 | Dziurda Monika | 2bT|IND | Podstawy przedsiębiorczości | Odwołane zajęcia | ||
6 | Dziurda Monika | 2hT|2/2 | Język niemiecki | 242 | Bernacka Elżbieta | za 1 godz. lek. w piątek 18.03 |
7 | Dziurda Monika | 3dT | Język angielski | 243 | Mariańska Ewa | za 7 godz. lek. w czwartek |
8 | Dziurda Monika | 3b | Podstawy przedsiębiorczości | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Dziurda Monika | 3e | Podstawy przedsiębiorczości | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Dziurda Monika | 2aT | Podstawy przedsiębiorczości | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Gozdalski Leszek | 3hTg | Historia i społeczeństwo | 63H | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Gromek Anna | 3cT|1/2 | Matematyka | 124 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. we wtorek 15.03 - cały oddział |
1 | Jabłońska-Ośka Aneta | 3bT | Podstawy przedsiębiorczości | 124 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Jabłońska-Ośka Aneta | 3c | Zajęcia z wychowawcą | 243 | Kamieniarz Anna | za 7 godz. lek we wtorek 22.03 |
4 | Jabłońska-Ośka Aneta | 3jTg | Język niemiecki | 222 | Strąk Małgorzata | za 6 godz. lek. we wtorek 15.03 |
5 | Jabłońska-Ośka Aneta | 3aT | Historia | sal_k | Szachniewicz Wioletta | za 1 godz. lek. w środę 16.03 |
6 | Jabłońska-Ośka Aneta | 3cZg | Język rosyjski | 243 | Turkowska Lidia | za 9 godz. lek. w czwartek 17.03 - cały oddział |
1 | Jarzyna Bernarda | 1hT | Podstawy hotelarstwa | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Jarzyna Bernarda | 2hT|1/2 | Język niemiecki | 246 | Bernacka Elżbieta | złączenie grup |
3 | Jarzyna Bernarda | 2hT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 246 | Charchut Anita | złączenie grup |
4 | Jarzyna Bernarda | 3hT | Wychowanie fizyczne | h6 | Kozłowski Piotr | za 4 godz. lek. w piątek 18.03 |
1 | Jarzyna Romuald | 1iT|IND*KK | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Jarzyna Romuald | 2b | Biologia | 61 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Jarzyna Romuald | 1dT|2/2 | Podstawy konstrukcji maszyn | 133 | Drumlak Robert | |
4 | Jarzyna Romuald | 3hTg | Jezyk angielski w hotelarstwie | 144 | Pisiak Bartosz | za 4 godz. lek. we wtorek 15.03 |
6 | Jarzyna Romuald | 3cTg | Fizyka | 148 | Malińska Agnieszka | za 6 godz. lek. w piątek 18.06 |
7 | Jarzyna Romuald | 1iT | Religia | c27 | Mazur-Porębska Beata | za 9 godz. lek. we wtorek 15.03 |
8 | Jarzyna Romuald | 2b|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | c27 | Pisiak Bartosz | złączenie grup |
9 | Jarzyna Romuald | 2b|2/2 | Biologia | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3dT | Język polski | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kotula-Staniec Katarzyna | 3cg | Język angielski | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Lewniewska Elżbieta | 4bT | Język polski | 77 | Szafran Anna | za 3 godz. lek. w czwartek 17.03 |
3 | Lewniewska Elżbieta | 3cTg | Religia | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Lewniewska Elżbieta | 3cT|1/2 | Język niemiecki | 217 | Gromek Anna | za 7 godz. lek. |
4 | Lewniewska Elżbieta | 3cT|2/2 | Język angielski | 243 | Mariańska Ewa | za 7 godz. lek. |
5 | Lewniewska Elżbieta | 3jTg | Język angielski zawodowy | B1 | Pisiak Bartosz | za 7 godz. lek. w piątek 18.03 |
6 | Lewniewska Elżbieta | 3hTg|Rel | Religia | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Mariańska Ewa | 3cT|2/2 | Matematyka | 124 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. we wtorek 15.03 - cały oddział |
7 | Mazur-Porębska Beata | 1hT|Rel | Religia | 217 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Rydz Anna | 3c | Historia | 124 | Szachniewicz Wioletta | za 1 godz. lek. w piątek 18.03 |
6 | Rydz Anna | 2b | Historia | 124 | Brodacki Maciej | za 2 godz. lek. w czwartek |
7 | Rydz Anna | 3cg | Chemia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Rydz Anna | 3aT | Język polski | 124 | Głowniak Justyna | za 8 godz. lek. w piątek 18.03 |
9 | Rydz Anna | 2c | Chemia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Sadowska Grażyna | 3aT | Biologia | B1 | Solecki Marek | za 1 godz. lek. w czwartek |
6 | Sadowska Grażyna | 2bT | Środki transportu | 242 | Kurowska Katarzyna | za 9 godz. lek. we wtorek 15.03 |
8 | Sadowska Grażyna | 3jT | Religia | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Sadowska Grażyna | 3dT | Religia | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Szafran Anna | 3hT | Język polski | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Ufniarz Katarzyna | 2iT | Zajęcia z wychowawcą | 44 | Uczniowie przychodzą później |