Dzień: 14.09.2021 (wt.) | Opublikowano: 13:15, 13.09.2021 Aktualizacja: 16:19 13.09.2021 Aktualizacja: 19:20 13.09.2021 Aktualizacja: 20:32 13.09.2021 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
4 | Bownik Katarzyna | 1aT | Zajęcia opiekuńcze | 30 | Mazur-Porębska Beata | |
6 | Bownik Katarzyna | 1bT | Biologia | Gąbka Grażyna | za 1 godz. lek. | |
7 | Bownik Katarzyna | 2iT|1/2 | Administracja systemami operacyjnymi | 232 | Pietroń Damian | złączenie grup |
8 | Bownik Katarzyna | 1cT|1/2 | Informatyka | 243 | Tomaszewska Justyna | złączenie grup |
5 | Charchut Anita | 4bT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 63H | Maziarz Agnieszka | złączenie grup |
6 | Charchut Anita | 3e | Język angielski | 110 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Charchut Anita | 3e | Język angielski | 110 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Chmielewska Joanna | 3bT | Podstawy przedsiębiorczości | 30 | Jabłońska-Ośka Aneta | za 1 godz. lek. w poniedziałek 20.09 |
4 | Chmielewska Joanna | 1b | Język angielski | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 1 godz. lek. w poniedziałek 20.09 - cała klasa | |
5 | Chmielewska Joanna | 2hT | Język niemiecki | Bernacka Elżbieta | za 1 godz. lek. w środę 15.09 - cała klasa | |
6 | Chmielewska Joanna | 3dT | Historia | 77 | Kaźmierak Anna | za 8 godz. lek. w środę 15.09 |
7 | Chmielewska Joanna | 2jT | Język angielski | 77 | Brodowska Anna | za 8 godz. lek. w piątek 24.09 |
9 | Chmielewska Joanna | 3jT | Geografia | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Cybulak Henryk | 3cT | Matematyka | 44 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Cybulak Henryk | 2jT | Matematyka | 44 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Gąbka Grażyna | 1bT | Biologia | Uczniowie przychodzą później | ||
9 | Jabłońska-Ośka Aneta | 2jT | Podstawy przedsiębiorczości | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kowalska Lilla | 2b|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kowalska Lilla | 1bT|Rel | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
9 | Kurzyna Agnieszka | 3cT | Działalność gospodarcza | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Malińska Agnieszka | 4jT | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Rusecka Mirosława | 3hT | Geografia | 125 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Stępień Elżbieta | 1cT | Fizyka | 225 | Głuchowska Marta | za 1 godz. lek. w piątek 17.09 |
4 | Stępień Elżbieta | 3c | Język polski | Odwołane zajęcia | ||
5 | Stępień Elżbieta | 3c | Język polski | Odwołane zajęcia | ||
6 | Stępień Elżbieta | 3cT | Działalność gospodarcza | 61 | Kurzyna Agnieszka | za 9 godz. lek. |
7 | Stępień Elżbieta | 3cZ | Wiedza o społeczeństwie | 61 | Brodacki Maciej | za 5 godz. lek. w czwartek 16.09 |
8 | Stępień Elżbieta | 3e | Język polski | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Stępień Elżbieta | 3e | Język polski | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Strąk Małgorzata | 3iTg|2/2 | Język niemiecki | 242 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Strąk Małgorzata | 3hT | Język angielski zawodowy | 217 | Pisiak Bartosz | za 7 godz. lek. w piątek 17.09 |
4 | Strąk Małgorzata | 1gT|1/2 | Język angielski | 242 | Kotula-Staniec Katarzyna | złączenie grup |
5 | Strąk Małgorzata | 3dT | Matematyka | 61 | Cybulak Joanna | za 7 godz. lek. w piątek 17.09 |
6 | Strąk Małgorzata | 3jTg | Montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych | 217 | Wieczorek Renata | za 9 godz. lek. w środę 15.09 |
7 | Strąk Małgorzata | 2c | Matematyka | 217 | Widomska Wiesława | za 8 godz. lek. |
8 | Strąk Małgorzata | 1hT | Język niemiecki | 217 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Turkowska Lidia | 3hTg|1/2 | Język angielski | 57 | Dyczko Marcin | złączenie grup |
4 | Turkowska Lidia | 3bT | Historia | B2 | Szachniewicz Wioletta | za 1 godz. lek. w czwartek 16.09 |
6 | Turkowska Lidia | 1eT|1/2 | Język angielski | 117 | Dyczko Marcin | złączenie grup |
7 | Turkowska Lidia | 1eT|2/2 | Język rosyjski | 63 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Turkowska Lidia | 3cZ|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 117 | Lejwoda Lech | złączenie grup |
8 | Widomska Wiesława | 2c | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Zdyb Agnieszka | 1aT | Instalacje elektryczne | 43 | Kulpa Marek | za 9 godz. lek. w czwartek 16.09 |
4 | Zdyb Agnieszka | 3dT|t.mechatr | Zajęcia opiekuńcze | 68 | Czubiński Krzysztof | złączenie grup |
5 | Zdyb Agnieszka | 3hT | Geografia | 43 | Rusecka Mirosława | za 2 godz. lek. |
6 | Zdyb Agnieszka | 3b|2/2 | Informatyka | 132 | Chmiel Grażyna | złączenie grup |
7 | Zdyb Agnieszka | 3b|1/2 | Informatyka | 133 | Chmiel Grażyna | złączenie grup |
8 | Zdyb Agnieszka | 3aT | Instalacje elektryczne | 109 | Kulpa Marek | za 1 godz. lek. w piątek 17.09 |
10 | 3bTg | Matematyka | 66 | Widomska Wiesława | lekcja przeniesiona z piątku 10.09 |