Dzień: 14.09.2022 (śr.) | Opublikowano: 18:15 13.09.2022 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Ambrożkiewicz Joanna | 2dT | Język polski | 146 | Uczniowie przychodzą później | lekcja przeniesiona na 8 godz. lek. w piątek 16.09 |
1 | Bernacka Elżbieta | 3hT|1/2 | Język niemiecki | 217 | Uczniowie przychodzą później | |
9 | Chmiel Grażyna | 2aT | Informatyka | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Chmielewska Joanna | 1c | Język polski | 143 | Szafran Anna | za 1 godz. lek. w czwartek 15.09 |
3 | Chmielewska Joanna | 4jT | Matematyka | 109 | Cybulak Joanna | za 1 godz. lek. |
4 | Chmielewska Joanna | 2b | Wiedza o społeczeństwie | 50/2 | Gozdalski Leszek | za 8 godz. lek. |
5 | Chmielewska Joanna | 3hT | Historia | 44 | Brodacki Maciej | za 8 godz. lek. w czwartek 15.09 |
6 | Chmielewska Joanna | 3hT | Język angielski | 44 | Pisiak Bartosz | za 8 godz. lek. 13.09 - cały oddział |
8 | Chmielewska Joanna | 3iT | Geografia | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Chmielewska Joanna | 4dT | Geografia | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Cybulak Henryk | 2b | Matematyka | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Cybulak Joanna | 4jT | Matematyka | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Dyjach Marta | 3b | Matematyka | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Dzikowski Jerzy | 4jT | Zajęcia z wychowawcą | 122 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Florek Marta | 1hT | Pracownia służby pięter | SZ | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Florek Marta | 1hT | Usługi dodatkowe w obiekcie hotelarskim | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Florek Marta | 1hT | Usługi dodatkowe w obiekcie hotelarskim | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Florek Marta | 1hT | Usługi żywieniowe w hotelarstwie | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Florek Marta | 1hT | Usługi żywieniowe w hotelarstwie | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Gozdalski Leszek | 2b | Wiedza o społeczeństwie | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Jarzyna Bernarda | 2hT | Pracownia służby pięter | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Jaszowski Tomasz | 1aZ | Obsługa i naprawa mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c4 | Suchora Piotr | złączenie grup |
2 | Jaszowski Tomasz | 1aZ | Obsługa i naprawa mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c4 | Suchora Piotr | złączenie grup |
3 | Jaszowski Tomasz | 1aZ | Obsługa i naprawa mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c4 | Suchora Piotr | złączenie grup |
4 | Jaszowski Tomasz | 1aZ | Obsługa i naprawa mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c4 | Suchora Piotr | złączenie grup |
5 | Jaszowski Tomasz | 1aZ | Obsługa i naprawa mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c4 | Suchora Piotr | złączenie grup |
6 | Jaszowski Tomasz | 1aZ | Obsługa i naprawa mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c4 | Suchora Piotr | złączenie grup |
7 | Jaszowski Tomasz | 4dTg|1/2 | Historia i społeczeństwo | 125 | Brodacki Maciej | za 8 godz. lek. w piątek 16.09 |
9 | Kaźmierak Anna | 3aT | Historia | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kowalska Lilla | 1b | Religia | 65 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kowalska Lilla | 4iTg|1/2 | Religia | B1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kowalska Lilla | 4iTg|2/2 | Religia | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Kowalska Lilla | 3b|Rel | Matematyka | B3 | Dyjach Marta | za 2 godz. lek. - cały oddział |
6 | Kowalska Lilla | 1aT | Instalacje elektryczne | c27 | Kulpa Marek | za 5 godz. lek. |
7 | Kowalska Lilla | 2eT|Rel | Religia | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kowalska Lilla | 2bT|Rel | Język niemiecki | 31/32 | Bownik Katarzyna | za 9 godz. lek. w poniedziałek 19.09 |
10 | Kowalska Lilla | 3aT|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Kudła Aleksandra | 3bT|t.logistyk | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
3 | Kudła Aleksandra | 2eT|1/2 | Język angielski | c27 | Kotula-Staniec Katarzyna | złączenie grup |
4 | Kudła Aleksandra | 2eT|1/2 | Informatyka | 222 | Chmiel Grażyna | złączenie grup |
5 | Kudła Aleksandra | 3bT|t.spedytor | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
6 | Kudła Aleksandra | 3bT|t.logistyk | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
7 | Kudła Aleksandra | 3bT|t.logistyk | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | załączenie grup |
8 | Kudła Aleksandra | 1eT | Zajęcia opiekuńcze | 124 | Głuchowska Marta | za nieobecny oddział |
5 | Kulpa Marek | 1aT | Zajęcia opiekuńcze | 224 | Jabłońska-Ośka Aneta | za nieobecny oddział |
4 | Kwiatkowska Małgorzata | 4aT | Matematyka | 146 | Widomska Wiesława | za 1 godz. lek. w czwartek 15.09 |
2 | Lebioda Mirosław | 3cZ|4/4 | Diagnozowanie mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c7 | Adamski Krzysztof | złączenie grup |
3 | Lebioda Mirosław | 3cZ|4/4 | Diagnozowanie mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c7 | Adamski Krzysztof | złączenie grup |
4 | Lebioda Mirosław | 3cZ|4/4 | Diagnozowanie mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c7 | Adamski Krzysztof | złączenie grup |
5 | Lebioda Mirosław | 3cZ|4/4 | Diagnozowanie mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c5 | Młynarski Dariusz | złączenie grup |
6 | Lebioda Mirosław | 3cZ|4/4 | Diagnozowanie mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c5 | Młynarski Dariusz | złączenie grup |
7 | Lebioda Mirosław | 3cZ|4/4 | Diagnozowanie mechatronicznych układów pojazdów samochodowych | c5 | Młynarski Dariusz | złączenie grup |
7 | Malińska Agnieszka | 3c | Biologia | 44 | Solecki Marek | za 1 godz. lek. |
5 | Maziarz Agnieszka | 4bT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | c16 | Chawryło Magdalena | złączenie grup |
6 | Maziarz Agnieszka | 3aT | Historia | 50/2 | Kaźmierak Anna | za 9 godz. lek. |
7 | Maziarz Agnieszka | 4dTg|2/2 | Historia i społeczeństwo | 125 | Brodacki Maciej | za 8 godz. lek. w piątek 16.09 |
7 | Sadowska Grażyna | 4jT | Religia | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Samolej Tomasz | 4jTg | Zajęcia opiekuńcze | 132 | Kurzyna Agnieszka | za nieobecny oddział |
3 | Samolej Tomasz | 4jTg | Zajęcia opiekuńcze | 132 | Szachniewicz Wioletta | za nieobecny oddział |
4 | Samolej Tomasz | 4jT | Tworzenie i administrowanie bazami danych | 132 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Samolej Tomasz | 4jT | Tworzenie i administrowanie bazami danych | 132 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Samolej Tomasz | 4jT | Lokalne systemy baz danych | 132 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Samolej Tomasz | 4iTg|2/2 | Tworzenie stron i aplikacji internetowych | 132 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Samolej Tomasz | 4iTg|2/2 | Tworzenie stron i aplikacji internetowych | 132 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Samolej Tomasz | 4iTg|2/2 | Tworzenie stron i aplikacji internetowych | 132 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Słotwińska Sylwia | 2dT|1/2 | Ćwiczenia geodezyjne | | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Słotwińska Sylwia | 2dT|1/2 | Ćwiczenia geodezyjne | | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Słotwińska Sylwia | 2dT|1/2 | Ćwiczenia geodezyjne | | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Słotwińska Sylwia | 2dT|1/2 | Ćwiczenia geodezyjne | | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Słotwińska Sylwia | 1bT|t.geodeta | Zajęcia opiekuńcze | harc | Nowosad Aleksandra | złączenie grup |
7 | Słotwińska Sylwia | 1bT|t.geodeta | Geodezja | 31/32 | Sobański Leszek | za 10 godz. lek. |
8 | Słotwińska Sylwia | 2eT | Zapasy i magazynowanie | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Sobański Leszek | 1bT|t.geodeta | Geodezja | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Solecki Marek | 3c | Biologia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Tarnowski Rafał | 4b|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Tarnowski Rafał | 4c|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Tarnowski Rafał | 4b|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Tarnowski Rafał | 4c|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Tarnowski Rafał | 4cTg | Język angielski zawodowy | 224 | Zapalska Paulina | za 5 godz. lek. |
4 | Tarnowski Rafał | 4dTg | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Tarnowski Rafał | 4dTg|t.geodeta | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Tarnowski Rafał | 4dTg|t.mechanik | Język angielski w branży mechanicznej | Sto | Zapalska Paulina | za 3 godz. lek. |
6 | Tarnowski Rafał | 4iTg | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Wieczorek Renata | 4iTg|1/2 | Witryny i aplikacje internetowe | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Wieczorek Renata | 4iTg|1/2 | Witryny i aplikacje internetowe | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Wieczorek Renata | 4iTg|2/2 | Witryny i aplikacje internetowe | 133 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Wieczorek Renata | 4iTg|2/2 | Witryny i aplikacje internetowe | 133 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Wieczorek Renata | 4iTg|1/2 | Witryny i aplikacje internetowe | 133 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Wieczorek Renata | 4iTg|1/2 | Witryny i aplikacje internetowe | 133 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Zapalska Paulina | 4dTg|1/2 | Język angielski w branży mechanicznej | 146 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Zapalska Paulina | 4cTg | Religia | 133 | Lewniewska Elżbieta | za 6 godz. lek. w piątek 16.09 |
2 | Zdyb Agnieszka | 2aT | Język angielski | c17 | Chmiel Grażyna | za 9 godz. lek., kl.1bT 2/2 sala B1 |
3 | Zdyb Agnieszka | 4aT | Maszyny elektryczne | 57 | Kulpa Marek | za 7 godz. lek. w czwartek 15.03 |
4 | Zdyb Agnieszka | 4hT | Religia | 57 | Sadowska Grażyna | za 7 godz. lek. w czwartek 15.09 |
5 | Zdyb Agnieszka | 4hT | Chemia | 57 | Pisiak Bartosz | za 6 godz. lek. w czwartek 15.09 |
7 | Zdyb Agnieszka | 4c|2/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Zdyb Agnieszka | 4c|2/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |