Dzień: 15.11.2021 (pn.) | Opublikowano: 17:11 13.11.2021 Aktualizacja: 21:45 13.11.2021 Aktualizacja: 9:48 15.11.2021 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
7 | Ambrożkiewicz Joanna | 1dT | Matematyka | 61 | Dyjach Marta | za 2 godz. lek. |
6 | Biegaj Agnieszka | 1cT | Podstawy elektrotechniki i elektroniki | 50/2 | Chibowski Władysław | za 4 godz. lek. w środę 17.11 |
7 | Biegaj Agnieszka | 2bT | Chemia | 122 | Odwołane zajęcia | |
8 | Biegaj Agnieszka | 2aT | Religia | 146 | Kowalska Lilla | za 9 godz. lek. w środę 17.11 |
9 | Biegaj Agnieszka | 1aT | Chemia | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Cybulak Henryk | 2jT | Matematyka | 68 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Dyczko Marcin | 1dT | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
2 | Dyjach Marta | 1dT | Matematyka | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Dzikowski Jerzy | 1dT | Filozofia | 133 | Kaźmierak Zbigniew | za 8 godz. lek. |
7 | Dzikowski Jerzy | 3iT|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | c27 | Cybulak Henryk | |
7 | Dzikowski Jerzy | 3jT | Wychowanie fizyczne | h1 | Odwołane zajęcia | |
8 | Dzikowski Jerzy | 1iT | Filozofia | c27 | Kaźmierak Zbigniew | za 6 godz. lek. |
6 | Gołofit Kacper | 3cT | Matematyka | 122 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. we wtorek 16.11 |
7 | Gołofit Kacper | 3iT|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | c27 | Cybulak Henryk | |
2 | Gozdalska Monika | 3iTg | Matematyka | 122 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Gromek Anna | 3cT|2/2 | Język angielski | 243 | Mariańska Ewa | złączenie grup |
6 | Gromek Anna | 3c|2/2 | Informatyka | 232 | Chmiel Grażyna | złączenie grup |
7 | Gromek Anna | 3cT|1/2 | Język angielski | 122 | Mariańska Ewa | złączenie grup |
6 | Kaźmierak Zbigniew | 1iT | Zajęcia z wychowawcą | c27 | Wieczorek Renata | za 2 godz. lek. |
8 | Kaźmierak Zbigniew | 1dT | Filozofia | 133 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3dT | Biologia | 65 | Solecki Marek | za 9 godz. lek. we wtorek 16.11 |
8 | Lejwoda Lech | 1cT | Podwozia i nadwozia pojazdów | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Lejwoda Lech | 1cT | Podwozia i nadwozia pojazdów | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Lejwoda Lech | 1cT | Podwozia i nadwozia pojazdów | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Malińska Agnieszka | 3cTg | Religia | 124 | Lewniewska Elżbieta | za 6 godz. lek. w piątek 19.11 |
4 | Malińska Agnieszka | 4jT | Religia | 66 | Kowalska Lilla | za 7 godz. lek. we wtorek 16.11 |
7 | Malińska Agnieszka | 3aTg | Urządzenia elektryczne | 41 | Chibowski Władysław | za 4 godz. lek. we wtorek 16.11 |
9 | Solecki Marek | 1dT | Biologia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
2 | Wieczorek Renata | 1iT | Zajęcia z wychowawcą | c27 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Żaba Sławomir | 3e|1/3 | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Żaba Sławomir | 3e|1/3 | Wychowanie fizyczne | @ | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Żaba Sławomir | 1iT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h6 | Odwołane zajęcia | |
4 | Żaba Sławomir | 3cZ|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h1 | Biały Zbigniew | złączenie grup |
4 | Żaba Sławomir | 3cZg|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | h1 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
5 | Żaba Sławomir | 3cZ|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h1 | Biały Zbigniew | złączenie grup |
5 | Żaba Sławomir | 3cZg|2/2 | Wychowanie fizyczne | h1 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |