Dzień: 15.12.2021 (śr.) | Opublikowano: 16:27 14.12.2021 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Bownik Katarzyna | 2b|2/2 | Język niemiecki | 125 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Bownik Katarzyna | 1cT|2/2 | Biologia | 124 | Solecki Marek | za 1 godz. lek. |
3 | Bownik Katarzyna | 2bT|t.logistyk | Język niemiecki | 109 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Bownik Katarzyna | 2iT|1/2 | Język angielski | 66 | Dyczko Marcin | złączenie grup |
6 | Bownik Katarzyna | 1cT|1/2 | Język angielski | 66 | Niedzielska-Klimek Eulalia | złączenie grup |
7 | Bownik Katarzyna | 2jT | Język niemiecki | 57 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Bownik Katarzyna | 2bT|t.spedytor | Język niemiecki | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Brodacki Maciej | 3e | Wiedza o społeczeństwie | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Cybulak Henryk | 4dT | Religia | 66 | Lilla Kowalska | lekcja przeniesiona z poniedziałku |
1 | Czubiński Krzysztof | 3dT|t.mechatr | Urządzenia i systemy mechatroniczne | 68 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Dyczko Marcin | 3bTg|2/2 | Język angielski zawodowy | 57 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Głowniak Justyna | 2c | Matematyka | 63H | Widomska Wiesława | za 9 godz. lek. |
2 | Gromek Anna | 3c|1/2 | Język niemiecki | | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Gromek Anna | 3c|2/2 | Język angielski | c27 | Kamieniarz Anna | złączenie grup |
3 | Jakóbczyk Damian | 3e|2/3 | Wychowanie fizyczne | h4 | Żaba Sławomir | |
4 | Jakóbczyk Damian | 3e|2/3 | Wychowanie fizyczne | h5 | Żaba Sławomir | |
1 | Kaźmierak Zbigniew | 1b | Filozofia | 31/32 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kudła Aleksandra | 1eT | Zapasy i magazynowanie | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kudła Aleksandra | 1eT | Zapasy i magazynowanie | c27 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kudła Aleksandra | 1eT | Zapasy i magazynowanie | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Kudła Aleksandra | 2bT|t.logistyk | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
6 | Kudła Aleksandra | 2bT|t.logistyk | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
7 | Kudła Aleksandra | 3bT|2/2 | Gospodarka magazynowa | c17 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kudła Aleksandra | 3bT|2/2 | Gospodarka magazynowa | c17 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kurzyna Agnieszka | 3c | Kształtowanie aktywności i kreatywności | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kwiatkowska Małgorzata | 1bT | Historia | 146 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Malińska Agnieszka | 4cT | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Malińska Agnieszka | 3aTg | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Mariańska Ewa | 4hT|1/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Mariańska Ewa | 4hT|1/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Mariańska Ewa | 4iT | Język angielski | | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Mariańska Ewa | 4iT | Zajęcia z wychowawcą | | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Mariańska Ewa | 3dT | Zajęcia z wychowawcą | 68 | Krzysztof Czubiński | |
1 | Mazur Izabela | 1eT | Język polski | 144 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Mazur Izabela | 2b|1/2 | Język angielski | 144 | Pisiak Bartosz | za 1 godz. lek. |
2 | Mazur Izabela | 2b|2/2 | Język polski | 144 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Mazur Izabela | 2cT | Fizyka | 144 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 1 godz. lek. we wtorek 21.12 |
4 | Mazur Izabela | 1b | Biologia | 144 | Solecki Marek | za 2 godz. lek. |
5 | Mazur Izabela | 1b | Zajęcia opiekuńcze | 144 | Cybulak Henryk | |
6 | Mazur Izabela | 3bT | Podstawy przedsiębiorczości | 144 | Jabłońska-Ośka Aneta | za 1 godz. lek. w poniedziałek 20.12 |
7 | Mazur Izabela | 3aTg | Historia i społeczeństwo | 144 | Kaźmierak Anna | za 2 godz. lek. we wtorek 21.12 |
8 | Mazur Izabela | 2aT | Biologia | 144 | Solecki Marek | za 4 godz. lek. |
1 | Pisiak Bartosz | 2b|1/2 | Język angielski | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Pisiak Bartosz | 1cT|1/2 | Biologia | 124 | Solecki Marek | za 1 godz. lek. |
1 | Rydz Anna | 3cg | Chemia | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Rydz Anna | 3b | Chemia | 124 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Rydz Anna | 3bg | Język polski | 124 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za 3 godz. lek. we wtorek 21.12 |
4 | Rydz Anna | 3bg | Język polski | 124 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za 6 godz. lek. w piątek 17.12 |
6 | Rydz Anna | 4cT | Zajęcia z wychowawcą | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Rydz Anna | 3c | Kształtowanie aktywności i kreatywności | 124 | Kurzyna Agnieszka | złączenie oddziałów |
8 | Rydz Anna | 2c | Chemia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Sadowska Grażyna | 2bT | Religia | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Solecki Marek | 1cT|1/2 | Język angielski | 41 | Pisiak Bartosz | za 2 godz. lek. |
1 | Solecki Marek | 1cT|2/2 | Biologia | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Solecki Marek | 1b | Filozofia | 148 | Kaźmierak Zbigniew | za 1 godz. lek. |
4 | Solecki Marek | 2aT | Geografia | 248 | Chmielewska Joanna | za 8 godz. lek. w czwartek 16.12 |
9 | Widomska Wiesława | 2c | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |