Dzień: 17.02.2023 (pt.) | Opublikowano: 16:00 16.02.2023 Aktualizacja: 17:05 16.02.2023 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
3 | Ambrożkiewicz Joanna | 2gT|1/2 | Język polski | 225 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Ambrożkiewicz Joanna | 2gT|2/2 | Żywienie i usługi gastronomiczne | 225 | Dąbrowska Katarzyna | za 2 godz. lek. |
5 | Brodacki Maciej | 1c | Chemia | 146 | Rydz Anna | za 3 godz. lek. w poniedziałek 20.02 |
6 | Brodacki Maciej | 4cTg | Język angielski | 132 | Zapalska Paulina | za 7 godz. lek. we wtorek 21.02 |
2 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT|2/2 | Żywienie i usługi gastronomiczne | Uczniowie przychodzą później | ||
5 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT | Język polski | 84_SZ | Ambrożkiewicz Joanna | za 3 godz. lek. |
6 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT | Zajęcia opiekuńcze | 84_SZ | Zielińska Iwona | za nieobecny oddział |
7 | Drumlak Robert | 3cT | Język angielski | 248 | Zapalska Paulina | za 2 godz. lek. |
7 | Gonder Wiesława | 4cTg | Matematyka | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Gozdalski Leszek | 2cT | Podstawy elektrotechniki i elektroniki | 31/32 | Kulpa Marek | za 4 godz. lek. w piątek 24.02 |
3 | Gozdalski Leszek | 2b | Matematyka | 124 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. w środę 22.02 |
4 | Gozdalski Leszek | 2b | Biologia | 124 | Solecki Marek | za 4 godz. lek. we wtorek 21.02 |
5 | Gozdalski Leszek | 2hT | Język angielski | 117 | Kotula-Staniec Katarzyna | za 1 godz. lek. w poniedziałek 20.02 |
2 | Jarzyna Romuald | 1aZ | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Jarzyna Romuald | 1aT | Biologia | 246 | Trancygier Anna | za 10 godz. lek. w poniedziałek 20.02 |
2 | Kaźmierak Anna | 1dT | Historia | 30 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 1aZ | Język polski | 65 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Kotula-Staniec Katarzyna | 3jT | Matematyka | 63H | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. w poniedziałek 20.02 |
1 | Kowalska Lilla | 3cZ|Rel | Religia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kowalska Lilla | 2eT|Rel | Religia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kowalska Lilla | 3aT | Maszyny elektryczne | 77 | Kulpa Marek | za 1 godz. lek. we wtorek 21.02 |
5 | Kowalska Lilla | 4b|Rel | Biologia | 77 | Chmielewska Joanna | za 1 godz. lek. w czwartek 23.02 |
7 | Kowalska Lilla | 4iTg | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kowalska Lilla | 1aT|Rel | Podstawy elektrotechniki | 77 | Kulpa Marek | za 9 godz. lek. w poniedziałek 20.02 - cały oddział |
9 | Kowalska Lilla | 2bT|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kozak Yaroslav | 1hT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kozłowski Krzysztof | 1fT | Historia | 50/2 | Szachniewicz Wioletta | za 3 godz. lek. we wtorek 21.02 |
3 | Kozłowski Krzysztof | 1aZ | Zajęcia z wychowawcą | B3 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kozłowski Krzysztof | 1bZ|Rel | Zajęcia opiekuńcze | c27 | Maziarz Agnieszka | cały oddział |
6 | Kozłowski Krzysztof | 1hT|Rel | Wychowanie fizyczne | h7 | Kozak Yaroslav | za 1 godz. lek. - cały oddział |
7 | Kozłowski Krzysztof | 1bT | Matematyka | 65 | Niezabitowska Anna | za 9 godz. lek. w poniedziałek 20.02 |
8 | Kozłowski Krzysztof | 1eT|Rel | Religia | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kudła Aleksandra | 1eT|2/2 | Logistyka zaopatrzenia i produkcji | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Kulpa Marek | 1cT | Podstawy elektrotechniki i elektroniki | 224 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Lewniewska Elżbieta | 2cZ|Rel | Religia | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Lewniewska Elżbieta | 4cTg | Fizyka | 77 | Malińska Agnieszka | za 3 godz. lek. |
5 | Lewniewska Elżbieta | 4hTg|Rel | Zajęcia opiekuńcze | 132 | Bernacka Elżbieta | za nieobecny oddział - cała klasa |
6 | Lewniewska Elżbieta | 2iT | Zajęcia opiekuńcze | c27 | Cybulak Henryk | |
7 | Lewniewska Elżbieta | 4dTg|Rel | Religia | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Malińska Agnieszka | 4cTg | Matematyka | 43 | Gonder Wiesława | za 7 godz. lek. |
4 | Malińska Agnieszka | 3cT | Matematyka | 43 | Miśkiewicz Maria | za 4 godz. lek. |
3 | Miśkiewicz Maria | 3cT | Fizyka | 41 | Malińska Agnieszka | za 3 godz. lek. |
1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4iTg|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2b|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 232 | Pietroń Damian | złączenie grup |
3 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 4iTg|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 132 | Bownik Katarzyna | złączenie grup |
4 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3bT | Religia | 117 | Sadowska Grażyna | za 3 godz. lek. w poniedziałek 20.02 |
6 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3c | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3c | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Pokora Anna | 1b|2/2 | Język angielski | 63H | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Sadowski Wojciech | 1aT | Historia | 225 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Tomaszewska Justyna | 3hT|1/2 | Informatyka | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Tomaszewska Justyna | 3iT | Język angielski zawodowy | 133 | Zapalska Paulina | za 9 godz. lek. w poniedziałek 20.02 |
3 | Tomaszewska Justyna | 1b|2/2 | Język angielski | 133 | Pokora Anna | za 8 godz. lek. w piątek 24.02 |
4 | Tomaszewska Justyna | 1fT|2/2 | Język angielski | 222 | Pokora Anna | złączenie grup |
5 | Tomaszewska Justyna | 1bZ|2/2 | Informatyka | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Tomaszewska Justyna | 1bZ|1/2 | Informatyka | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Zapalska Paulina | 3cT | Podwozia i nadwozia pojazdów | 144 | Drumlak Robert | za 7 godz. lek. |