Dzień: 17.09.2021 (pt.) | Opublikowano: 9:40 16.09.2021 Aktualizacja: 13:28 16.09.2021 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
3 | Biały Zbigniew | 2aT|1/2 | Wychowanie fizyczne | h6 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Brodacki Maciej | 4jT | Historia i społeczeństwo | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Brodacki Maciej | 3dTg | Zajęcia z wychowawcą | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
2 | Charchut Anita | 4bT|1/2 | Język angielski | 110 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Charchut Anita | 2hT|2/2 | Informatyka | 222 | Tomaszewska Justyna | złączenie grup |
5 | Charchut Anita | 3e | Język angielski | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
6 | Charchut Anita | 3e | Język angielski | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
2 | Chmielewska Joanna | 3jT | Biologia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Chmielewska Joanna | 1hT | Historia | 246 | Gozdalski Leszek | za 1 godz. lek. w czwartek 23.09 |
4 | Chmielewska Joanna | 2iT | Działalność gospodarcza | 243 | Kurzyna Agnieszka | za 8 godz. lek. w poniedziałek 20.09 |
5 | Chmielewska Joanna | 2jT | Geografia | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Cybulak Joanna | 3dT | Matematyka | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Dyczko Marcin | 3jT | Język angielski | 57 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Głowniak Justyna | 3jT | Język angielski | 63H | Dyczko Marcin | za 1 godz. lek. |
1 | Głuchowska Marta | 1cT | Fizyka | 225 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kowalska Lilla | 1eT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 77 | Jarzyna Romuald | za 1 godz. lek. w poniedziałek 20.09 |
5 | Kowalska Lilla | 4dT | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Kowalska Lilla | 3iTg | Język angielski | 77 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 1 godz. lek. - cała klasa |
7 | Kowalska Lilla | 2aT | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kowalska Lilla | 3b|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kowalska Lilla | 2hT | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
6 | Kozłowski Piotr | 2jT | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kozłowski Piotr | 2jT | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kulpa Marek | 3aT | Instalacje elektryczne | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Kulpa Marek | 1aT | Podstawy elektrotechniki | 224 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Mariańska Ewa | 4dT | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 4 godz. lek. w poniedziałek 20.09 |
2 | Mazur Izabela | 3aTg | Język rosyjski | 30 | Zielińska Iwona | za 1 godz. lek. |
3 | Mazur Izabela | 1eT | Język angielski | 144 | Maziarz Agnieszka | za nieobecny oddział |
5 | Mazur Izabela | 2b | Historia | 144 | Brodacki Maciej | za 2 godz. lek. w czwartek 23.09 |
6 | Mazur Izabela | 2b | Zajęcia opiekuńcze | 144 | Miśkiewicz Maria | za nieobecny oddział |
7 | Mazur Izabela | 1b | Zajęcia opiekuńcze | 144 | Głuchowska Marta | za nieobecny oddział |
8 | Mazur Izabela | 2aT | Język polski | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3iTg|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Pisiak Bartosz | 3hT | Jezyk angielski w hotelarstwie | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Sadowska Grażyna | 3e | Religia | B2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Sadowska Grażyna | 3c | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
3 | Stępień Elżbieta | 4dT | Matematyka | 61 | Cybulak Henryk | |
5 | Stępień Elżbieta | 3bTg | Język polski | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Stępień Elżbieta | 3bTg | Język polski | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Stępień Elżbieta | 3c | Religia | 61 | Sadowska Grażyna | za 8 godz. lek. |
1 | Strąk Małgorzata | 3hT | Język niemiecki | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Strąk Małgorzata | 3iT|1/2 | Język niemiecki | Uczniowie przychodzą później | ||
3 | Strąk Małgorzata | 1dT | Biologia | B3 | Solecki Marek | za 9 godz. lek. w poniedziałek 20.09 |
4 | Strąk Małgorzata | 3jT | Język polski | 232 | Głowniak Justyna | za 5 godz. lek. |
5 | Strąk Małgorzata | 3iT|2/2 | Administracja systemami operacyjnymi | 222 | Kudła Damian | złączenie grup |
6 | Strąk Małgorzata | 1gT|1/2 | Język angielski | 217 | Kotula-Staniec Katarzyna | złączenie grup |
7 | Strąk Małgorzata | 2c | Język niemiecki | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Szachniewicz Wioletta | 3bT | Matematyka | 66 | Widomska Wiesława | za 8 godz. lek. |
3 | Szafran Anna | 2iT | Zajęcia opiekuńcze | 43 | Miśkiewicz Maria | za nieobecny oddział |
4 | Szafran Anna | 2jT | Zajęcia opiekuńcze | 61 | Kozłowski Piotr | za 6 godz. lek. |
5 | Szafran Anna | 4bT | Zajęcia opiekuńcze | 225 | Kwiatkowska Małgorzata | za nieobecny oddział |
6 | Szafran Anna | 3hT | Język polski | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Szafran Anna | 2bT | Język polski | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
1 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|1/2 | Urządzenia techniki komputerowej | 244 | Uczniowie przychodzą później | lekcja odbyła się w poniedziałek 13.09 |
1 | Turkowska Lidia | 1cZ|1/2 | Język rosyjski | Uczniowie przychodzą później | ||
7 | Widomska Wiesława | 3bTg | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Widomska Wiesława | 3bT | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Zdyb Agnieszka | 3b|1/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Zdyb Agnieszka | 3aT | Fizyka | 143 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 1 godz. lek. w poniedziałek 20.09 |
1 | Zielińska Iwona | 3aTg | Język rosyjski | 63H | Uczniowie przychodzą później |