Dzień: 19.10.2022 (śr.) | Opublikowano: 13:25 18.10.2022 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
9 | | 1cT | Biologia | 68 | Jarzyna Romuald | lekcja przenisiona z 7 godz. lek. |
1 | Ambrożkiewicz Joanna | 2dT | Język polski | 31/32 | Uczniowie przychodzą później | lekcja przeniesiona na 8 godz. lek. w piątek 21.10 |
1 | Biegaj Agnieszka | 2bT | Biologia | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Biegaj Agnieszka | 2eT | Biologia | 143 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Biegaj Agnieszka | 2iT | Działalność gospodarcza | c27 | Kurzyna Agnieszka | za 2 godz. lek. |
4 | Biegaj Agnieszka | 2hT | Język angielski | 110 | Kotula-Staniec Katarzyna | za 1 godz. lek. w poniedziałek 24.10 |
2 | Brodacki Maciej | 1cT | Historia | B2 | UUczniowie przychodzą później | lekcja przeniesiona na 7 godz. lek. |
7 | Brodowska Anna | 4b|2/2 | Język angielski | 217 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Chawryło Magdalena | 4bTg|2/2 bud | Organizacja i kontrola produkcji budowlanej | c16 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Chawryło Magdalena | 4bTg|2/2 bud | Organizacja i kontrola produkcji budowlanej | c16 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Chawryło Magdalena | 4bT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
4 | Chawryło Magdalena | 4bT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
5 | Chawryło Magdalena | 4bT|1/2 | Wiedza o społeczeństwie | c16 | Szachniewicz Wioletta | za 9 godz. lek. - cały oddział |
7 | Chawryło Magdalena | 4bTg|2/2 bud | Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych | c16 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Chawryło Magdalena | 4bTg|2/2 bud | Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych | c16 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Chawryło Magdalena | 4bTg|2/2 bud | Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych | c16 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Chawryło Magdalena | 4bT|1/2 | Konstrukcje budowlane | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Chibowski Władysław | 2aT | Język angielski | 246 | Zdyb Agnieszka | za 8 godz. lek. w czwartek 20.10 |
1 | Cybulak Henryk | 2b | Matematyka | c27 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Cybulak Henryk | 4cT | Organizacja przedsiębiorstwa samochodowego | 66 | Kurzyna Agnieszka | za 3 godz. lek. |
3 | Dziurda Monika | 2gT | Żywienie i usługi gastronomiczne | 243 | Dąbrowska Katarzyna | za 10 godz. lek. w czwartek 20.10 - cały oddział |
4 | Dziurda Monika | 2gT | Żywienie i usługi gastronomiczne | 63 | Dąbrowska Katarzyna | za 9 godz. lek. w czwartek 20.10 - cały oddział |
6 | Dziurda Monika | 2b | Matematyka | 243 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. |
7 | Florek Marta | 1hT | Usługi dodatkowe w obiekcie hotelarskim | 143 | Zielińska Iwona | |
8 | Florek Marta | 1hT | Usługi dodatkowe w obiekcie hotelarskim | 143 | Zielińska Iwona | |
9 | Florek Marta | 1hT | Usługi żywieniowe w hotelarstwie | 143 | Zielińska Iwona | |
7 | Jarzyna Romuald | 1cT | Historia | 68 | Brodacki Maciej | za 2 godz. lek. |
9 | Jarzyna Romuald | 1iT | Biologia | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Kotula-Staniec Katarzyna | 3jT | Matematyka | 148 | Cybulak Henryk | za 6 godz. lek. w piątek 21.10 |
5 | Kowalik Anna | 1iT|t.infor. | Język niemiecki | 244 | Bownik Katarzyna | złączenie grup |
6 | Kowalik Anna | 1c|1/2 | Informatyka | 244 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kowalik Anna | 4iT|1/2 | Tworzenie i administrowanie bazami danych | 244 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kowalik Anna | 4iT|1/2 | Tworzenie i administrowanie bazami danych | 244 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kowalska Lilla | 1b|Rel | Religia | 65 | Sadowska Grażyna | |
2 | Kowalska Lilla | 3b|Rel | Religia | B1 | Słowik Andrzej | |
5 | Kowalska Lilla | 1aT|Rel | Religia | 146 | Sadowska Grażyna | |
7 | Kowalska Lilla | 3hT | Religia | 30 | Łukaszewski Paweł | |
9 | Kowalska Lilla | 2bT|Rel | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
10 | Kowalska Lilla | 3aT|Rel | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
2 | Kurzyna Agnieszka | 2iT | Działalność gospodarcza w branży informatycznej | c27 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kurzyna Agnieszka | 4cT | Matematyka | 31/32 | Cybulak Henryk | za 2 godz. lek. |
6 | Mariańska Ewa | 1c|2/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Mariańska Ewa | 1c|1/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Mariańska Ewa | 4cT | Język angielski | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Mariańska Ewa | 2iT|2/2 | Język angielski | c27 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Maziarz Agnieszka | 4bT|2/2 | Wiedza o społeczeństwie | c16 | Szachniewicz Wioletta | za 9 godz. lek. - cały oddział |
7 | Maziarz Agnieszka | 4dTg|2/2 | Język angielski w geodezji | 226 | Pokora Anna | |
1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2cT|2/2 | Język angielski | 65 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2b|2/2 | Język rosyjski | 30 | Turkowska Lidia | złączenie grup |
3 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2b|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 244 | Chmiel Grażyna | złączenie grup |
4 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3bT | Wychowanie fizyczne | h3 | Tarnowski Rafał | za 8 godz. lek. w czwartek 20.10 |
1 | Nowosad Aleksandra | 1bT|1/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Nowosad Aleksandra | 1bT|1/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Nowosad Aleksandra | 1bT|1/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Nowosad Aleksandra | 1bT|1/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Nowosad Aleksandra | 1bT|1/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Nowosad Aleksandra | 1bT|2/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Nowosad Aleksandra | 1bT|2/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Nowosad Aleksandra | 1bT|2/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Nowosad Aleksandra | 1bT|2/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Nowosad Aleksandra | 1bT|2/2 bud | Wykonywanie robót zbrojarsko-betoniarskich | harc | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Sadowski Wojciech | 1iT | Biologia | 225 | Jarzyna Romuald | za 9 godz.lek |
1 | Słotwińska Sylwia | 1eT|1/2 | Zapasy i magazynowanie | 50/2 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Słotwińska Sylwia | 2dT|1/2 | Ćwiczenia geodezyjne | @ | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Słotwińska Sylwia | 2dT|1/2 | Ćwiczenia geodezyjne | @ | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Słotwińska Sylwia | 2dT|1/2 | Ćwiczenia geodezyjne | @ | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Słotwińska Sylwia | 2dT|1/2 | Ćwiczenia geodezyjne | @ | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Słotwińska Sylwia | 1bT|t.geodeta | Geodezja | harc | Sobański Leszek | za 10 godz. lek. |
7 | Słotwińska Sylwia | 1bT|t.geodeta | Geodezja | harc | Sobański Leszek | za 9 godz. lek. |
8 | Słotwińska Sylwia | 2eT | Zapasy i magazynowanie | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Słotwińska Sylwia | 3bT|t.logistyk | Zapasy i magazynowanie | 217 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Słotwińska Sylwia | 3bT|t.logistyk | Zapasy i magazynowanie | 217 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Sobański Leszek | 1bT|t.geodeta | Geodezja | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Sobański Leszek | 1bT|t.geodeta | Geodezja | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Stępień Elżbieta | 1aT | Matematyka | 61 | Gonder Wiesława | za 7 godz. lek. w czwartek 20.10 |
5 | Stępień Elżbieta | 4hTg | Zajęcia z wychowawcą | 61 | Gozdalski Leszek | za 1 godz. lek. w czwartek 20.10 |
6 | Stępień Elżbieta | 4c | Matematyka | 61 | Malińska Agnieszka | za 1 godz. lek. w czwartek 20.10 |
7 | Stępień Elżbieta | 1fT | Filozofia | 61 | Kaźmierak Zbigniew | za 6 godz. lek. w środę 26.10 |
2 | Ślusarz Krzysztof | 1bT|t.geodeta | Bezpieczeństwo i higiena pracy | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Ślusarz Krzysztof | 1iT | Filozofia | 50/2 | Kaźmierak Zbigniew | za 5 godz. lek. w poniedziałek 24.10 |
4 | Ślusarz Krzysztof | 4jTg | Zajęcia z wychowawcą | c17 | Gołofit Kacper | za 8 godz. lek. w poniedziałek 24.10 |
5 | Ślusarz Krzysztof | 4jTg | Wychowanie fizyczne | h5 | Gołofit Kacper | za 1 godz. lek. w piątek 21.10 |
6 | Ślusarz Krzysztof | 3iT | Język polski | c17 | Szafran Anna | za 1 godz. lek. w piątek 21.10 |
7 | Ślusarz Krzysztof | 4iT|2/2 | Aplikacje desktopowe i mobilne | c17 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Ślusarz Krzysztof | 4iT|2/2 | Aplikacje desktopowe i mobilne | c17 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|1/2 | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | c17 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Winnicka Wioletta | 1c|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h4 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
3 | Winnicka Wioletta | 1eT|DZ | Zajęcia opiekuńcze | h4 | Kowalczuk Grzegorz | złączenie grup |
4 | Winnicka Wioletta | 1c|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h4 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
4 | Winnicka Wioletta | 1eT|DZ | Zajęcia opiekuńcze | h4 | Kowalczuk Grzegorz | złączenie grup |
5 | Winnicka Wioletta | 2b|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h2 | Żaba Sławomir | złączenie grup |
5 | Winnicka Wioletta | 2cT|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h2 | Kozłowski Piotr | złączenie grup |