Dzień: 19.11.2021 (pt.) | Opublikowano: 14:15 18.11.2021 Aktualizacja: 8:05 19.11.2021 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
7 | Ambrożkiewicz Joanna | 1gT | Język polski | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Bernacka Elżbieta | 2hT|2/2 | Język niemiecki | 217 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Bernacka Elżbieta | 2cT|1/2 | Zajęcia z wychowawcą | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Bernacka Elżbieta | 2cT|2/2 | Jezyk niemiecki | 50/1 | Bernacka Elżbieta | za 7 godz. lek. |
7 | Bernacka Elżbieta | 2cT|2/2 | Jezyk niemiecki | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3jTg | Fizyka | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 2c | Fizyka | 248 | Odwołane zajęcia | |
6 | Brodacki Maciej | 3dTg | Historia i społeczeństwo | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Brodowska Anna | 3cTg | Matematyka | 61 | Gonder Wiesława | za 2 godz. lek. w poniedziałek 29.11 |
4 | Brodowska Anna | 3bg|2/2 | Język rosyjski | 226 | Ambrożkiewicz Joanna | złączenie grup |
5 | Brodowska Anna | 3bg|1/2 | Język rosyjski | 226 | Ambrożkiewicz Joanna | złączenie grup |
6 | Brodowska Anna | 3aTg | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Brodowska Anna | 3bg|2/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Brodowska Anna | 2jT | Biologia | 117 | Chmielewska Joanna | za 7 godz. lek. we wtorek 9.11 |
4 | Dąbrowska Katarzyna | 1gT | Doradztwo zawodowe | 43 | Dziurda Monika | |
5 | Dąbrowska Katarzyna | 1gT | Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Dąbrowska Katarzyna | 2hT|2/2 | Usługi w gastronomii | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Dąbrowska Katarzyna | 2hT|2/2 | Usługi w gastronomii | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Dąbrowska Katarzyna | 2hT|2/2 | Usługi w gastronomii | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Drumlak Robert | 2cT | Podwozia i nadwozia pojazdów | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Dyjach Marta | 2b | Chemia | 124 | Rydz Anna | za 8 godz. lek. |
5 | Dyjach Marta | 1dT | Język angielski | 106 | Dyczko Marcin | za 1 godz. lek. w poniedziałek 22.11 |
6 | Dyjach Marta | 2aT | Zajęcia opiekuńcze | 41 | Ambrożkiewicz Joanna | za nieobecny oddział |
7 | Dyjach Marta | 3iT | Matematyka | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Dyjach Marta | 3iT | Matematyka | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Dzikowski Jerzy | 2bT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h2 | Odwołane zajęcia | |
4 | Dzikowski Jerzy | 2cT|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h2 | Kozłowski Piotr | za nieobecny oddział |
5 | Dzikowski Jerzy | 3jT | Zajęcia opiekuńcze | 110 | Kozłowski Piotr | za nieobecny oddział |
6 | Dzikowski Jerzy | 3dT | Język angielski | sal_k | Mariańska Ewa | za 7 godz. lek. w czwartek 25.11 |
7 | Dzikowski Jerzy | 1cZ | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Dzikowski Jerzy | 1cZ | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Gozdalska Monika | 3iTg | Matematyka | 122 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Gozdalska Monika | 4cT | Organizacja przedsiębiorstwa samochodowego | 122 | Kurzyna Agnieszka | za 1 godz. lek. w piątek 26.11 |
4 | Gozdalska Monika | 4cT | Organizacja przedsiębiorstwa samochodowego | 122 | Kurzyna Agnieszka | za 1 godz. lek. w środę 3.12 |
5 | Gozdalska Monika | 3dTg | Historia i społeczeństwo | 122 | Brodacki Maciej | za 6 godz. lek. |
6 | Gozdalska Monika | 3c | Matematyka | 122 | Miśkiewicz Maria | |
7 | Gozdalska Monika | 1cT | Doradztwo zawodowe | 122 | Dziurda Monika | |
6 | Gozdalski Leszek | 1cZ | Edukacja dla bezbieczeństwa | B3 | Uczeniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 9 godz. lek. w środę 24.11 |
1 | Kazula Benedykta | 1b | Fizyka | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kazula Benedykta | 2hT | Fizyka | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Kotula-Staniec Katarzyna | 1gT|2/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Kowalska Lilla | 1eT | Przedsiębiorstwo logistyczne w gospodarce rynkowej | 77 | Kurowska Katarzyna | za 4 godz. lek. w poniedziałek 22.11 |
5 | Kowalska Lilla | 4dT | Język angielski | 77 | Mariańska Ewa | za 6 godz. lek. |
6 | Kowalska Lilla | 3iTg | Język angielski | 77 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 1 godz. lek. - cała klasa |
7 | Kowalska Lilla | 2aT | Zajęcia opiekuńcze | 77 | Kulpa Marek | za nieobecny oddział |
8 | Kowalska Lilla | 3b|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kowalska Lilla | 2hT|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Kudła Aleksandra | 4iT | Matematyka | Uczniowie przychodzą później | ||
1 | Kulpa Marek | 3aT | Instalacje elektryczne | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Lewniewska Elżbieta | 3cg|Rel | Religia | B1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Lewniewska Elżbieta | 2c|Rel | Religia | 30 | Odwołane zajęcia | |
4 | Lewniewska Elżbieta | 3dTg | Język angielski | B1 | Charchut Anita | za 3 godz. lek. w czwartek 25.11 |
5 | Lewniewska Elżbieta | 3hTg | Religia | 41 | Szachniewicz Wioletta | za nieobecny oddział |
6 | Lewniewska Elżbieta | 3cTg | Religia | 30 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Lewniewska Elżbieta | 3cT|Rel | Religia | 30 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Mariańska Ewa | 4dT | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Maziarz Agnieszka | 1eT|1/2 | Język angielski | 110 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Maziarz Agnieszka | 1bT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | B2 | Jarzyna Romuald | za 9 godz. lek. w czwartek 25.11 |
1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3iTg|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Rydz Anna | 3jT | Zajęcia opiekuńcze | 41 | Kulpa Marek | za nieobecny oddział |
8 | Rydz Anna | 2b | Chemia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Sadowska Grażyna | 1dT | Zajęcia opiekuńcze | B1 | Kulpa Marek | za nieobecny oddział |
9 | Słowik Andrzej | 1cT|Rel | Religia | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Strąk Małgorzata | 3hT | Język niemiecki | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Strąk Małgorzata | 3iT|1/2 | Język niemiecki | 109 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Strąk Małgorzata | 1dT | Zajęcia opiekuńcze | B3 | Zdyb Agnieszka | za nieobecny oddział |
5 | Strąk Małgorzata | 3iT|2/2 | Administracja systemami operacyjnymi | 222 | Kudła Damian | złączenie grup |
6 | Strąk Małgorzata | 1gT|1/2 | Język niemiecki | 106 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Strąk Małgorzata | 1hT | Język niemiecki | 57 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Szafran Anna | 1bT | Język polski | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Tarnowski Rafał | 3cTg | Zajęcia z wychowawcą | 144 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Tarnowski Rafał | 1cT|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h3 | Gołofit Kacper | złączenie grup |
3 | Tarnowski Rafał | 1cT|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h3 | Gołofit Kacper | złączenie grup |
4 | Tarnowski Rafał | 1dT | Religia | Sadowska Grażyna | za 2 godz. lek. - sala 41 | |
1 | Zielińska Iwona | 3aTg | Język rosyjski | 63H | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Żaba Sławomir | 3e|1/3 | Wychowanie fizyczne | h5 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Żaba Sławomir | 3e|1/3 | Wychowanie fizyczne | @ | Uczniowie przychodzą później |