Dzień: 1.03.2023 (śr.) | Opublikowano: 17:15 28.02.2023 Aktualizacja: 6:20 1.03.2023 Aktualizacja: 8:26 1.03.2023 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | 4iT | Język polski | 143 | Mazur Izabela | lekcja przeniesiona z 8 godz. lek. w poniedziałek 20.02 | |
1 | Brodacki Maciej | 4aTg | Matematyka | 66' | Widomska Wiesława | za 3 godz. lek. |
2 | Brodacki Maciej | 1cT | Język polski | B2 | Głowniak Justyna | za 1 godz. lek. |
3 | Brodacki Maciej | 1iT | Matematyka | 148 | Gozdalska Monika | za 7 godz. lek. w piątek 3.03 |
7 | Brodowska Anna | 4b|2/2 | Język angielski | 226 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Cybulak Henryk | 2b | Matematyka | c27 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Cybulak Henryk | 4cT | Organizacja przedsiębiorstwa samochodowego | c27 | Kurzyna Agnieszka | za 1 godz. lek. we wtorek |
9 | Dąbrowska Katarzyna | 1fT | Żywienie i usługi gastronomiczne | 84_SZ | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Dąbrowska Katarzyna | 3hT|2/2 | Żywienie i usługi gastronomiczne | 84_SZ | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Dzikowski Jerzy | 1iT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Florek Marta | 1hT | Organizacja pracy służby pięter | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Głowniak Justyna | 1cT | Język polski | 144 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Gonder Wiesława | 4hTg | Matematyka | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Gonder Wiesława | 1aT | Historia | 146 | Sadowski Wojciech | za 2 godz. lek. w piątek 10.03 |
4 | Gonder Wiesława | 3aT | Wychowanie fizyczne | h6 | Biały Zbigniew | za 8 godz. lek w poniedziałek 3.04 |
5 | Gonder Wiesława | 4b|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | B1 | Brodowska Anna | złączenie grup |
5 | Gonder Wiesława | 4b|2/2 | Język angielski | B1 | Brodowska Anna | za 7 godz. lek. |
6 | Gonder Wiesława | 4cTg | Matematyka | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Gonder Wiesława | 4cTg | Matematyka | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Gonder Wiesława | 4cTg | Matematyka | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Gozdalska Monika | 2cT | Religia | 41 | Słowik Andrzej | za 4 godz. lek. |
3 | Gozdalski Leszek | 3c | Matematyka | 66 | Widomska Wiesława | za 5 godz. lek. |
1 | Kowalczuk Grzegorz | 1aT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kowalczuk Grzegorz | 1eT|CH | Zajęcia opiekuńcze | 244 | Resztak Agnieszka | |
4 | Kowalczuk Grzegorz | 1eT|CH | Zajęcia opiekuńcze | 244 | Resztak Agnieszka | |
2 | Maziarz Agnieszka | 4jTg | Matematyka | 144 | Miśkiewicz Maria | za 6 godz. lek. w piątek 3.03 |
5 | Maziarz Agnieszka | 4bT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 50/1 | Chawryło Magdalena | złączenie grup |
2 | Miśkiewicz Maria | 2bT | Język polski | 44 | Włodek Justyna | za 7 godz. lek. |
6 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3c | Biologia | 117 | Solecki Marek | za 1 godz. lek., j. ang. przeniesiony na czwartek 2.03 |
3 | Niezabitowska Anna | 1cT | Matematyka | 57 | Cybulak Henryk | |
4 | Niezabitowska Anna | 1fT | Żywienie i usługi gastronomiczne | 66 | Dąbrowska Katarzyna | za 9 godz. lek. |
5 | Niezabitowska Anna | 1cZ | Religia | 41 | Sadowska Grażyna | za 8 godz. lek. w czwartek 2.03 |
7 | Niezabitowska Anna | 1b | Matematyka | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Pokora Anna | 1fT|2/2 | Język niemiecki | c16 | Bernacka Elżbieta | złączenie grup |
5 | Pokora Anna | 1bT|t.geodeta | Zajęcia opiekuńcze | harc | Nowosad Aleksandra | złączenie grup |
6 | Pokora Anna | 1b|2/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Rubaszko Sławomir | 4cT | Matematyka | 43 | Cybulak Henryk | za 2 godz. lek. |
5 | Rubaszko Sławomir | 4cT | Matematyka | 43 | Cybulak Henryk | za 2 godz. lek. we wtorek |
6 | Rubaszko Sławomir | 1cT | Podstawy elektrotechniki i elektroniki | 43 | Kulpa Marek | za 8 godz. lek. w piątek 3.03 |
7 | Rubaszko Sławomir | 1dT | Podwozia i nadwozia pojazdów | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Rubaszko Sławomir | 1dT | Podwozia i nadwozia pojazdów | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Rubaszko Sławomir | 2cZ | Podwozia i nadwozia pojazdów | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Rubaszko Sławomir | 2cZ | Podwozia i nadwozia pojazdów | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Rydz Anna | 3b | Chemia | 124 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Rydz Anna | 3c | Chemia | 124 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Rydz Anna | 4b | Historia | 124 | Gozdalski Leszek | za 4 godz. lek. w czwartek 2.03 |
4 | Rydz Anna | 4c | Doradztwo zawodowe | 124 | Florek Marta | |
5 | Rydz Anna | 4c | Doradztwo zawodowe | 124 | Florek Marta | |
6 | Rydz Anna | 2b | Matematyka | 124 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. |
7 | Rydz Anna | 2eT|1/2 | Język angielski | 124 | Zapalska Paulina | za 9 godz. lek. w czwartek 9.03 |
7 | Rydz Anna | 2eT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 124 | Zapalska Paulina | złączenie grup |
8 | Rydz Anna | 1fT | Chemia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Sadowski Wojciech | 1iT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 125 | Dzikowski Jerzy | za 9 godz. lek. |
4 | Słowik Andrzej | 2cT|Rel | Matematyka | 248 | Gozdalska Monika | za 3 godz. lek. - cały oddział |
1 | Solecki Marek | 3c | Biologia | 66 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Szachniewicz Wioletta | 1fT | Żywienie i usługi gastronomiczne | 148 | Dąbrowska Katarzyna | za 2 godz. lek. we wtorek 7.03 |
4 | Ślusarz Krzysztof | 1iT | Historia i teraźniejszość | 225 | Sadowski Wojciech | za 7 godz. lek. |
6 | Ślusarz Krzysztof | 3iT | Język polski | c17 | Włodek Justyna | za 2 godz. lek. |
7 | Ślusarz Krzysztof | 4iT|2/2 | Aplikacje desktopowe i mobilne | c17 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Ślusarz Krzysztof | 4iT|2/2 | Aplikacje desktopowe i mobilne | c17 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|1/2 | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | c17 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Tomaszewska Justyna | 1hT|2/2 | Informatyka | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Tomaszewska Justyna | 1bT|t.geodeta | Informatyka | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Widomska Wiesława | 4aTg | Historia i społeczeństwo | 148' | Brodacki Maciej | za 1 godz. lek. |
5 | Widomska Wiesława | 3c | Religia | 66 | Słowik Andrzej | za 2 godz. lek. w piątek 3.03 |
1 | Wieczorek Renata | 3iT|1/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Włodek Justyna | 3iT|1/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | 244 | Wieczorek Renata | za 1 godz. lek. |
2 | Włodek Justyna | 3iT|2/2 | Język polski | 143 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Włodek Justyna | 1bZ | Język polski | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Włodek Justyna | 2bT | Matematyka | 143 | Miśkiewicz Maria | za 2 godz. lek. |