Dzień: 1.04.2022 (pt.) | Opublikowano: 13:51 31.03.2022 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | | 3bT|2/2 | Procesy magazynowe | 132 | Kudła Aleksandra | lekcja przeniesiona z 4 godz. lek. |
6 | Biegaj Agnieszka | 3hT | Fizyka | 65 | | zmiana sali w dniu 1.04 z c27 na 65 |
7 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4iT | Fizyka | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Brodacki Maciej | 4iT | Historia i społeczeństwo | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Brodowska Anna | 3bg|2/2 | Język angielski | 110 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Brodowska Anna | 2jT | Język angielski | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Charchut Anita | 4bT|1/2 | Język angielski | 226 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Chmielewska Joanna | 3aT | Język polski | 31/32 | Głowniak Justyna | za 8 godz. lek. |
8 | Chmielewska Joanna | 2c | Geografia | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Dyczko Marcin | 1eT|2/2 | Język angielski | 57 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Dyjach Marta | 3iT | Matematyka | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Dzikowski Jerzy | 2bT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h2 | Dyczko Marcin | za nieobecny oddział |
4 | Dzikowski Jerzy | 2cT|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h2 | Dyczko Marcin | za nieobecny oddział |
5 | Dzikowski Jerzy | 1bT | Zajęcia opiekuńcze | 50/1 | Głowniak Justyna | za nieobecny oddział |
6 | Dzikowski Jerzy | 3dT | Zajęcia opiekuńcze | h1 | Chmielewska Joanna | za nieobecny oddział |
7 | Dzikowski Jerzy | 1cZ | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Dziurda Monika | 3hT | Język niemiecki | 243 | Strąk Małgorzata | za 8 godz. lek. |
8 | Dziurda Monika | 3iTg | Język polski | 243 | Głowniak Justyna | za 8 godz. lek. |
1 | Gąbka Grażyna | 1bT | Biologia | 122 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gąbka Grażyna | 3bg | Język angielski | 125 | Brodowska Anna | za 7 godz. lek. |
3 | Gąbka Grażyna | 1hT | Pracownia służby pięter | 232 | Jarzyna Bernarda | za 1 godz. lek. |
4 | Gąbka Grażyna | 2hT|1/2 | Pracownia obsługi konsumenta | 57 | Jarzyna Bernarda | za 1 godz. lek. w czwartek 7.04 |
4 | Gąbka Grażyna | 2hT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 57 | Jarzyna Bernarda | złączenie grup |
5 | Gąbka Grażyna | 1iT | Urządzenia techniki komputerowej | 66 | Samolej Tomasz | za 5 godz. lek. w poniedziałek 4.04 |
7 | Gąbka Grażyna | 3b | Biologia | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Głowniak Justyna | 3iTg | Działalność gospodarcza | 65 | Dziurda Monika | za 8 godz. lek. |
8 | Głowniak Justyna | 3aT | Język polski | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Gonder Wiesława | 2bT | Matematyka | 61 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Gozdalski Leszek | 1hT | Historia | 148 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Jarzyna Bernarda | 1hT | Historia | 246 | Gozdalski Leszek | za 8 godz. lek. |
3 | Kaźmierak Anna | 3dT | Podstawy przedsiębiorczości | 244 | Dziurda Monika | za 7 godz. lek. w poniedziałek 4.04 |
5 | Kaźmierak Anna | 3aTg | Język rosyjski | 57 | Zielińska Iwona | za 7 godz. lek. w piątek 8.04 |
1 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3dTg | Język polski | 65 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3jTg | Język polski | 65 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 4jT | Fizyka | 65 | Malińska Agnieszka | za 5 godz. lek. |
4 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3dT | Biologia | 65 | Solecki Marek | za 2 godz. lek. w czwartek 7.04 |
5 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3cTg | Fizyka | 65 | Malińska Agnieszka | za 6 godz. lek. |
6 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3bg | Język polski | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Kowalska Lilla | 1eT | Podstawy logistyki | 77 | Kudła Aleksandra | za 7 godz. lek. |
5 | Kowalska Lilla | 4dT | Matematyka | c27 | Cybulak Henryk | za 6 godz. lek. w środę 6.04 |
6 | Kowalska Lilla | 3iTg | Język angielski | 77 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 1 godz. lek. - cały oddział |
7 | Kowalska Lilla | 2aT | Zajęcia z wychowawcą | 146 | Kaźmierak Anna | za 8 godz. lek. w piątek 25.03 |
8 | Kowalska Lilla | 3b|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kowalska Lilla | 2hT|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Kudła Aleksandra | 3bT|2/2 | Magazyny dystrybucyjne | c17 | Kurowska Katarzyna | lekcja przeniesiona z 8 godz. lek. we wtorek 5.04 |
7 | Kudła Aleksandra | 1eT | Podstawy logistyki | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Lewniewska Elżbieta | 3cg|Rel | Religia | 30 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Lewniewska Elżbieta | 2c|Rel | Religia | 110 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Lewniewska Elżbieta | 4iT | Historia i społeczeństwo | 63H | Brodacki Maciej | za 6 godz. lek. |
5 | Lewniewska Elżbieta | 3hTg | Język angielski | 77 | Dyczko Marcin | za 1 godz. lek. we wtorek 5.04 - cały oddział |
6 | Lewniewska Elżbieta | 3dTg | Historia i społeczeństwo | 30 | Brodacki Maciej | za 1 godz. lek. we wtorek 5.04 |
7 | Lewniewska Elżbieta | 3cT | Religia | 30 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Lewniewska Elżbieta | 3jTg|Rel | Religia | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Malińska Agnieszka | 2c | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Malińska Agnieszka | 4jT | Fizyka | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Malińska Agnieszka | 3cTg | Fizyka | 244 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Malińska Agnieszka | 4cT | Fizyka | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Mariańska Ewa | 4dT | Matematyka | c27 | Cybulak Henryk | za 6 godz. lek. w poniedziałek 4.04 |
8 | Mariańska Ewa | 4hT|2/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Maziarz Agnieszka | 1eT|1/2 | Język angielski | 110 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Maziarz Agnieszka | 3aT | Geografia | 61 | Chmielewska Joanna | za 7 godz. lek. |
4 | Maziarz Agnieszka | 1bT | Język angielski | 148 | Mariańska Ewa | |
1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3iTg|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 1dT | Chemia | 124 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 1eT | Chemia | 50/1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 1gT | Żywienie i usługi gastronomiczne | 77 | Dąbrowska Katarzyna | za 8 godz. lek. we wtorek 5.04 |
4 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 1hT | Język niemiecki | 244 | Strąk Małgorzata | za 7 godz. lek. |
5 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 2hT|1/2 | Pracownia obsługi konsumenta | 50/2 | Jarzyna Bernarda | za 2 godz. lek. w czwartek 7.04 |
5 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 2hT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 50/2 | Jarzyna Bernarda | złączenie grup |
6 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 3cT | Chemia | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Pisiak Bartosz | 3jTg | Język angielski zawodowy | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Rusecka Mirosława | 3cT | Geografia | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Sadowska Grażyna | 3hT | Religia | B2 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Sadowska Grażyna | 1dT|Rel | Religia | B1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Sadowska Grażyna | 2bT | Matematyka | 68 | Gonder Wiesława | za 1 godz. lek. |
5 | Sadowska Grażyna | 3dT | Historia | B3 | Kaźmierak Anna | za 3 godz. lek. |
6 | Sadowska Grażyna | 4hT|1/2 | Religia | 63 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Sadowska Grażyna | 4hT|2/2 | Język angielski | 63 | Mariańska Ewa | za 8 godz. lek. |
7 | Sadowska Grażyna | 3e | Wiedza o społeczeństwie | B3 | Brodacki Maciej | za 1 godz. lek. w środę 6.04 |
8 | Sadowska Grażyna | 1gT|Rel | Religia | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Solecki Marek | 2bT | Biologia | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Solecki Marek | 3cT | Geografia | 125 | Rusecka Mirosława | za 8 godz. lek. |
7 | Strąk Małgorzata | 1hT | Język niemiecki | 57 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Strąk Małgorzata | 3hT | Język niemiecki | 57 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|1/2 | Urządzenia techniki komputerowej | 244 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Tarnowski Rafał | 3cTg | Zajęcia z wychowawcą | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Widomska Wiesława | 2c | Matematyka | 66 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Widomska Wiesława | 1gT | Żywienie i usługi gastronomiczne | 66 | Dąbrowska Katarzyna | za 7 godz. lek. we wtorek 5.04 |
3 | Widomska Wiesława | 3aTg | Historia i społeczeństwo | 66 | Kaźmierak Anna | za 7 godz. lek. w poniedziałek 4.04 |
4 | Widomska Wiesława | 3aTg | Historia i społeczeństwo | 66 | Kaźmierak Anna | za 5 godz. lek. |
5 | Widomska Wiesława | 3aT | Wychowanie fizyczne | h7 | Biały Zbigniew | za 7 godz. lek. we wtorek 5.04 |
6 | Widomska Wiesława | 3cg | Wychowanie fizyczne | h4 | Winnicka Wioletta | za 7 godz. lek. w czwartek 7.04 |
7 | Widomska Wiesława | 3bTg | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Widomska Wiesława | 3bT | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Zielińska Iwona | 3aTg | Język rosyjski | 133 | Uczniowie zwolnieni do domu | |