Dzień: 20.02.2023 (pn.) | Opublikowano: 7:42 19.02.2023 Aktualizacja: 12:29 19.02.2023 Aktualizacja: 18:35 19.02.2023 Aktualizacja: 6:30 20.02.2023 Aktualizacja: 11:17 20.02.2023 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
7 | Bownik Katarzyna | 3bT|t.logistyk | Ubezpieczenie w transporcie i spedycji | 243 | Kurowska Katarzyna | za 9 godz. lek. |
7 | Bownik Katarzyna | 3bT|t.spedytor | Zajęcia opiekuńcze | 243 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
8 | Bownik Katarzyna | 2cT|1/2 | Język niemiecki | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Cybulak Henryk | 3jT | Matematyka | 122 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Dąbrowska Katarzyna | 1fT | Wyposażenie zakładów gastronomicznych | 84_SZ | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Dąbrowska Katarzyna | 1fT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 84_SZ | Jarzyna Romuald | za 7 godz. lek. w piątek 24.02 |
5 | Dąbrowska Katarzyna | 1fT | Technologia gastronomiczna | 109 | Zielińska Iwona | za 8 godz. lek. w piątek 24.02 |
6 | Dąbrowska Katarzyna | 1fT | Historia i teraźniejszość | 84_SZ | Sadowski Wojciech | za 6 godz. lek. w piątek 24.02 |
7 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT | Religia | 65 | Sadowska Grażyna | za 9 godz. lek. w piątek 24.02 - cały oddział |
10 | Dzikowski Jerzy | 1cZ | Edukacja dla bezpieczeństwa | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Gozdalski Leszek | 4hTg | Język angielski | 246 | Dyczko Marcin | za 1 godz. lek. we wtorek 21.02 - cały oddział |
7 | Gozdalski Leszek | 2cT|1/2 | Język niemiecki | 68 | Bownik Katarzyna | za 8 godz. lek. |
7 | Gozdalski Leszek | 2cT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 68 | Bownik Katarzyna | złączenie grup |
8 | Gozdalski Leszek | 1c | Wiedza o społeczeństwie rozszerzona | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Gozdalski Leszek | 2b | Historia | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Janczak Marzena | 1c|1/2 | Wizaż i stylizacja fryz -p. uzupełniający | 30 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Janczak Marzena | 1c|1/2 | Wizaż i stylizacja fryz -p. uzupełniający | 30 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Janczak Marzena | 2b|1/2 kosm | Wizaż i stylizacja kosm -p. uzupełniający | 30 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Jarzyna Romuald | 1iT | Matematyka | 41 | Gozdalska Monika | za 7 godz. lek. w piątek 24.02 |
7 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 4cTg | Język polski | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 1 godz. lek. w środę 22.02 |
8 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 1dT | Zajęcia opiekuńcze | 65 | Brodacki Maciej | |
1 | Kotula-Staniec Katarzyna | 2hT | Język angielski | 112 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kozłowski Krzysztof | 1eT | Geografia | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kozłowski Krzysztof | 1aZ|Rel | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 122 | Jarzyna Romuald | za 2 godz. lek. w piątek 24.02 - cały oddział |
3 | Kozłowski Krzysztof | 1fT|Rel | Religia | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kozłowski Krzysztof | 1bZ | Język polski | c27 | Włodek Justyna | za 7 godz. lek. w czwartek 23.02 |
5 | Kozłowski Krzysztof | 1eT | Fizyka | 77 | Głuchowska Marta | za 1 godz. lek. we wtorek 21.02 |
6 | Kozłowski Krzysztof | 1aZ | Język rosyjski | 63H | Ambrożkiewicz Joanna | za 8 godz. lek. w czwartek 23.02 |
7 | Kozłowski Krzysztof | 1fT | Chemia | 124 | Rydz Anna | za 4 godz. lek. we wtorek 21.02 |
9 | Kulpa Marek | 1aT | Podstawy elektrotechniki | 224 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kurowska Katarzyna | 3bT|t.spedytor | Ubezpieczenie w transporcie i spedycji | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kwiatkowska Małgorzata | 3bT | Historia | 146 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kwiatkowska Małgorzata | 4cT | Matematyka | 146 | Cybulak Henryk | za 9 godz. lek. w czwartek 16.03 |
3 | Kwiatkowska Małgorzata | 3iT | Zajęcia opiekuńcze | 146 | Krekora Eliza | |
4 | Kwiatkowska Małgorzata | 3jT | Matematyka | 146 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. w poniedziałek 27.02 |
5 | Kwiatkowska Małgorzata | 1bZ | Edukacja dla bezpieczeństwa | 146 | Dzikowski Jerzy | za 5 godz. lek. w środę 22.02 |
6 | Kwiatkowska Małgorzata | 2bT | Chemia | 146 | Gozdalska-Dzikowska Aneta | za 1 godz. lek. w poniedziałek 27.02 |
9 | Lewniewska Elżbieta | 1c|Rel | Religia | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 2 godz. lek. w piątek 24.02 |
7 | Mazur Izabela | 4iT | Język polski | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 1 godz. lek. w środę 22.02 |
8 | Mazur Izabela | 4iT | Język polski | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 1 godz. lek. w środę 1.03 |
7 | Niezabitowska Anna | 1cT | Zajęcia opiekuńcze | 30 | Mazur-Porębska Beata | |
8 | Niezabitowska Anna | 1hT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Kozak Yaroslav | |
8 | Niezabitowska Anna | 1hT|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h3 | Kozak Yaroslav | |
9 | Niezabitowska Anna | 1bT | Matematyka | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Rubaszko Sławomir | 2dT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 50/2 | Słotwińska Sylwia | złączenie grup |
5 | Rubaszko Sławomir | 1cT | Historia | 43 | Brodacki Maciej | za 2 godz. lek. w czwartek 23.02 |
6 | Rubaszko Sławomir | 4cT | Matematyka | 43 | Cybulak Henryk | za 9 godz. lek. w czwartek 9.03 |
7 | Rubaszko Sławomir | 1dT | Religia | 43 | Lewniewska Elżbieta | za 3 godz. lek. we wtorek 21.02 |
1 | Rusecka Mirosława | 4hTg | Geografia | 125 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Rydz Anna | 1c | Język polski | 124 | Włodek Justyna | za 1 godz. lek. w czwartek 23.02 |
3 | Sadowska Grażyna | 3bT | Język niemiecki | B1 | Bownik Katarzyna | za 7 godz. lek. |
6 | Sadowski Wojciech | 1cZ | Edukacja dla bezpieczeństwa | 68 | Dzikowski Jerzy | za 10 godz. lek. |
10 | Trancygier Anna | 1aT | Biologia | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Zapalska Paulina | 3iT | Język angielski zawodowy | 217 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Zdyb Agnieszka | 4c|1/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Zdyb Agnieszka | 4c|1/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Zdyb Agnieszka | 3aT | Maszyny elektryczne | 57 | Kulpa Marek | za 1 godz. lek. we wtorek 28.02 |
5 | Zdyb Agnieszka | 4c|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 84_SZ | Bernacka Elżbieta | złączenie grup |
6 | Zdyb Agnieszka | 4hT | Język polski | 57 | Włodek Justyna | za 5 godz. lek. w środę 22.02 |