Dzień: 20.09.2021 (pon.) | Opublikowano: 18:20 19.09.2021 Aktualizacja: 7:55 20.09.2021 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
6 | Biegaj Agnieszka | 1cT | Zajęcia opiekuńcze | Cybulak Henryk | ||
7 | Biegaj Agnieszka | 2bT | Język polski | Szafran Anna | za 7 godz. lek. w piątek 24.09 | |
8 | Biegaj Agnieszka | 2aT | Język angielski | 146 | Zdyb Agnieszka | za 9 godz. lek. w czwartek 23.09 - cała klasa |
9 | Biegaj Agnieszka | 1aT | Chemia | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Bownik Katarzyna | 2iT|2/2 | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | 222 | Ślusarz Krzysztof | złączenie grup |
7 | Bownik Katarzyna | 1aT | Matematyka | 133 | Dyjach Marta | za 4 godz. lek. w środę 22.09 |
2 | Brodacki Maciej | 3cZg | Wiedza o społeczeństwie | 143 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Brodowska Anna | 2jT | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
1 | Chibowski Władysław | 3cZ|1/2 | Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | 124 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Chmielewska Joanna | 3jT | Urządzenia techniki komputerowej | 222 | Ślusarz Krzysztof | za 2 godz. lek. w piątek 24.09 |
5 | Chmielewska Joanna | 1hT | Religia | 125 | Mazur-Porębska Beata | za 1 godz. lek. w środę 22.09 |
1 | Dyczko Marcin | 1dT | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
4 | Gonder Wiesława | 1b | Język angielski | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 3 godz. lek. - cała klasa | |
1 | Jabłońska-Ośka Aneta | 3bT | Podstawy przedsiębiorczości | 143 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Jarzyna Romuald | 1eT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 63H | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Kowalska Lilla | 4jT | Witryny i aplikacje internetowe | 77 | Samolej Tomasz | za 2 godz. lek. we wtorek 21.09 |
6 | Kowalska Lilla | 3b|1/2 | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
6 | Kowalska Lilla | 3b|2/2 | Język angielski | Zdyb Agnieszka | za 7 godz. lek. | |
7 | Kowalska Lilla | 4dT|Rel | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
9 | Kowalska Lilla | 2jT | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
2 | Kozłowski Piotr | 1gT|DZ | Wychowanie fizyczne | Uczniowie przychodzą później | ||
3 | Kozłowski Piotr | 1gT|DZ | Wychowanie fizyczne | Uczniowie przychodzą później | ||
4 | Kozłowski Piotr | 3hT | Język niemiecki | Strąk Małgorzata | za 1 godz. lek. w piątek 24.09 | |
5 | Kozłowski Piotr | 2jT | Język angielski | Brodowska Anna | za 8 godz. lek. w piątek 1.10 | |
6 | Kozłowski Piotr | 3bTg|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | Kozak Yaroslav | złączenie grup | |
8 | Kurzyna Agnieszka | 2iT | Działalność gospodarcza w branży informatycznej | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1b|2/2 | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
3 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1b|1/2 | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
6 | Pisiak Bartosz | 2hT|1/2 | Język angielski | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
7 | Pisiak Bartosz | 2hT|1/2 | Jezyk angielski w hotelarstwie | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
8 | Pisiak Bartosz | 2b|2/2 | Biologia | 117 | Jarzyna Romuald | złączenie grup |
9 | Pisiak Bartosz | 2b|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Solecki Marek | 1dT | Biologia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
2 | Stępień Elżbieta | 1cT | Język polski | Uczniowie przychodzą później | ||
3 | Stępień Elżbieta | 3e | Religia | 61 | Sadowska Grażyna | za 9 godz. lek. w czwartek 23.09 |
4 | Stępień Elżbieta | 4dT | Język angielski | Mariańska Ewa | ||
5 | Stępień Elżbieta | 3hTg | Obsługa gości w recepcji | Jarzyna Romuald | za 7 godz. lek. we wtorek 21.09 | |
6 | Stępień Elżbieta | 3cZ | Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | 61 | Chibowski Władysław | za 1 godz. lek. - cała klasa |
7 | Zdyb Agnieszka | 3b|2/2 | Język angielski | Uczniowie zwolnieni do domu |