Dzień: 21.10.2022 (pt.) | Opublikowano: 16:25 20.10.2022 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
8 | | 2dT | Język polski | 31/32 | Ambrożkiewicz Joanna | lekcja przeniesiona z 1 godz. lek. w środę 19.10 |
2 | Ambrożkiewicz Joanna | 1aZ | Język rosyjski | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4aT | Fizyka | 44 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Chmielewska Joanna | 3cZ | Fizyka | 68 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 7 godz. lek. w poniedziałek 24.10 |
6 | Cybulak Henryk | 3jT | Urządzenia techniki komputerowej | 41 | Ślusarz Krzysztof | za 1 godz. lek. we wtorek 25.10 |
5 | Drumlak Robert | 1aZ | Język rosyjski | 248 | Ambrożkiewicz Joanna | za 2 godz. lek. |
5 | Dyjach Marta | 2iT | Język angielski zawodowy | c27 | Zapalska Paulina | za 7 godz. lek. |
7 | Dzikowski Jerzy | 1iT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Dziurda Monika | 3c | Język polski | 243 | Głowniak Justyna | za 1 godz. lek. w czwartek 20.10 |
5 | Dziurda Monika | 3aT | Fizyka | 243 | Głuchowska Marta | za 1 godz. lek. w poniedziałek 24.10 |
1 | Gołofit Kacper | 4jTg | Wychowanie fizyczne | h6 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gonder Wiesława | 4b | Matematyka | SZ | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Gonder Wiesława | 4hTg | Zajęcia opiekuńcze | 144 | Żuraw Patrycja | |
4 | Gonder Wiesława | 4b | Zajęcia opiekuńcze | B1 | Żuraw Patrycja | |
5 | Gonder Wiesława | 4e | Zajęcia opiekuńcze | 68 | Kozak Yaroslav | złączenie grup (za nieobecny oddział) |
6 | Gonder Wiesława | 4e | Wiedza o społeczeństwie | 110 | Brodacki Maciej | za nieobecny oddział |
7 | Gonder Wiesława | 4cTg | Matematyka | 248 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Gonder Wiesława | 3bT | Matematyka | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Gozdalska Monika | 2cT | Religia | 122 | Słowik Andrzej | za 1 godz. lek. w poniedziałek 24.10 |
1 | Jaszowski Tomasz | 4dT|t.mechanik | Organizacja procesów produkcji | c2 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 4dT|t.mechanik | Organizacja procesów produkcji | c2 | Jaszowski Tomasz | za 1 godz. lek. |
2 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 4dT|t.mechatr | Język angielski zawodowy | 65 | Zdyb Agnieszka | za 1 godz. lek. |
1 | Kotula-Staniec Katarzyna | 2hT | Zajęcia z wychowawcą | 112 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kowalik Anna | 3jT|1/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | 244 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kowalik Anna | 3jT|1/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | 244 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kowalik Anna | 3iT | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | 244 | Wieczorek Renata | za 9 godz. lek. w poniedziałek 24.10 - cały oddział |
4 | Kowalik Anna | 3iT | Matematyka | 244 | Cybulak Henryk | |
5 | Kowalik Anna | 1bT|t.bud. | Zajęcia opiekuńcze | 244 | Pokora Anna | złączenie grup |
6 | Kowalik Anna | 4iT|2/2 | Lokalne systemy baz danych | 244 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kowalik Anna | 1cT | Informatyka | 244 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kowalska Lilla | 3cZ|Rel | Religia | 77 | Lewniewska Elżbieta | |
2 | Kowalska Lilla | 2eT|Rel | Religia | B1 | Lewniewska Elżbieta | |
3 | Kowalska Lilla | 2bT|Rel | Religia | B1 | Lewniewska Elżbieta | |
5 | Kowalska Lilla | 4b|Rel | Religia | B3 | Kozłowski Krzysztof | |
8 | Kowalska Lilla | 1aT|Rel | Religia | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kowalska Lilla | 3aT|Rel | Religia | 77 | Sadowska Grażyna | |
4 | Kulpa Marek | 2cT | Matematyka | 224 | Gozdalska Monika | za 3 godz. lek. |
5 | Kulpa Marek | 2aT | Matematyka | 224 | Dyjach Marta | za 8 godz. lek. w środę 26.10 |
6 | Kulpa Marek | 1aT | Podstawy elektrotechniki | B2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kulpa Marek | 1aT | Podstawy elektrotechniki | 224 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kulpa Marek | 1cT | Podstawy elektrotechniki i elektroniki | 224 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Kurzyna Agnieszka | 4dTg|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 31/32 | Maziarz Agnieszka | złączenie grup |
3 | Kurzyna Agnieszka | 4cTg | Język angielski zawodowy | 31/32 | Zapalska Paulina | za 1 godz. lek. |
1 | Kwiatkowska Małgorzata | 3bT | Historia | 146 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Lewniewska Elżbieta | 2iT | Religia | c27 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Malińska Agnieszka | 4cT | Fizyka | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Mariańska Ewa | 1c|2/2 | Język rosyjski | 225 | Turkowska Lidia | złączenie grup |
5 | Mariańska Ewa | 1aT|2/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Mariańska Ewa | 4dT | Fizyka | B1 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 9 godz. lek. w środę 26.10 |
7 | Mariańska Ewa | 1c|1/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Miśkiewicz Maria | 4jTg | Matematyka | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Miśkiewicz Maria | 3cT | Język angielski | 44 | Zapalska Paulina | za 3 godz. lek. |
1 | Pietroń Damian | 4iTg|2/2 | Systemy baz danych | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Pietroń Damian | 2b|1/2 | Język angielski | 225 | Niedzielska-Klimek Eulalia | złączenie grup |
3 | Pietroń Damian | 3jT | Zajęcia z wychowawcą | 232 | Kozłowski Piotr | za 10 godz. lek. w poniedziałek 24.10 |
4 | Pietroń Damian | 3jT | Język angielski | 232 | Kotula-Staniec Katarzyna | za 6 godz. lek. (czyli za 4 godz. lek. w środę 19.10) |
5 | Pietroń Damian | 4iTg|2/2 | Projektowanie baz danych | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Pietroń Damian | 4iTg|2/2 | Projektowanie baz danych | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Pietroń Damian | 4iTg|2/2 | Projektowanie baz danych | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Pietroń Damian | 3iT|1/2 | Administracja systemami operacyjnymi | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Rydz Anna | 1aT | Chemia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 9 godz. lek. w czwartek 27.10 |
1 | Sadowska Grażyna | 4jT | Religia | B1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Sadowski Wojciech | 1aT | Historia | 225 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Sadowski Wojciech | 1fT | Wyposażenie zakładów gastronomicznych | SZ | Dąbrowska Katarzyna | za 2 godz. lek. w poniedziałek 24.10 |
6 | Sadowski Wojciech | 1c|1/2 | Historia i teraźniejszość | 122 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Sadowski Wojciech | 1c|2/2 | Język rosyjski | 122 | Turkowska Lidia | za 7 godz. lek. |
4 | Słotwińska Sylwia | 2dT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 248 | Drumlak Robert | złączenie grup |
6 | Słotwińska Sylwia | 2eT | Dystrybucja | 248 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Słotwińska Sylwia | 3bT|t.spedytor | sprzedaż i obsługa klienta w spedycji | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Stępień Elżbieta | 1aT | Język polski | 61 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Stępień Elżbieta | 4c | Matematyka | 61 | Malińska Agnieszka | za 1 godz. lek. w czwartek 27.10 |
3 | Stępień Elżbieta | 4c | Matematyka | 61 | Malińska Agnieszka | za 2 godz. lek. w czwartek 27.10 |
4 | Stępień Elżbieta | 1iT | Chemia | 61 | Rydz Anna | za 5 godz. lek. w piątek 28.10 |
6 | Stępień Elżbieta | 1fT | Historia i teraźniejszość | 61 | Sadowski Wojciech | za 3 godz. lek. |
1 | Strąk Małgorzata | 3c | Język niemiecki | 144 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Strąk Małgorzata | 2hT | Historia | 112 | Gozdalski Leszek | za 8 godz. lek. w poniedziałek 24.10 |
1 | Szafran Anna | 3iT | Język polski | 143 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Szafran Anna | 4hT | Matematyka | 143 | Miśkiewicz Maria | za 1 godz. lek. w poniedziałek 24.10 7.11 |
2 | Ślusarz Krzysztof | 4jT | Tworzenie stron i aplikacji internetowych | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Turkowska Lidia | 1c|2/2 | Język rosyjski | 30 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Widomska Wiesława | 4aT | Zajęcia z wychowawcą | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Wieczorek Renata | 4iT|1/2 | Tworzenie stron i aplikacji internetowych | 133 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Winnicka Wioletta | 2cT | Zajęcia opiekuńcze | sal_k | Żuraw Patrycja | |
3 | Winnicka Wioletta | 2hT | Język niemiecki | h4 | Strąk Małgorzata | za 5 godz. lek. - sala 243 |
1 | Zapalska Paulina | 4cTg | Język angielski zawodowy | 63H | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Zapalska Paulina | 3cT | Matematyka | c27 | Miśkiewicz Maria | za 7 godz. lek. w piątek 18.11 |
7 | Zapalska Paulina | 2iT | Matematyka | c27 | Dyjach Marta | za 5 godz. lek. |
1 | Zdyb Agnieszka | 4dT|t.mechatr | Język angielski zawodowy | 109 | Uczniowie przychodzą później | |