Dzień: 22.04.2022 (pt.) | Opublikowano: 16:04 20.04.2022 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | | 3jTg | Zajęcia z wychowawcą | 44 | Miśkiewicz Maria | lekcja przeniesiona z 7 godz. lek. w czwartek 21.04 |
3 | Bernacka Elżbieta | 1iT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 217 | Charchut Anita | za nieobecny oddział |
4 | Bernacka Elżbieta | 4iT | Religia | B1 | Lewniewska Elżbieta | za 3 godz. lek. |
5 | Bernacka Elżbieta | 4cT|1/2 | Język angielski | 217 | Kotula-Staniec Katarzyna | złączenie grup |
6 | Bernacka Elżbieta | 2cT | Zajęcia z wychowawcą | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Bernacka Elżbieta | 2cT|1/2 | Język niemiecki | 217 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Cybulak Henryk | 4dT | Religia | c27 | Kowalska Lilla | za 5 godz. lek. |
3 | Dyjach Marta | 2b | Geografia | 41 | Rusecka Mirosława | za 1 godz. lek. w czwartek 28.04 |
4 | Dyjach Marta | 1aT | Język angielski | 41 | Zdyb Agnieszka | za 8 godz. lek. we wtorek 26.04 |
6 | Dyjach Marta | 2aT | Zajęcia opiekuńcze | 41 | Strąk Małgorzata | za nieobecny oddział |
7 | Dyjach Marta | 3iT | Matematyka | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Dyjach Marta | 3iT | Matematyka | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Florek Marta | 1hT | Zajęcia opiekuńcze | 66 | Brodacki Maciej | |
8 | Głowniak Justyna | 3aT | Język polski | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Gonder Wiesława | 2bT | Matematyka | 61 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gonder Wiesława | 3cTg | Język angielski | 31/32 | Brodowska Anna | za 2 godz. lek. w środę 27.04 |
3 | Gonder Wiesława | 3hTg|IND | Matematyka | | Odwołane zajęcia | |
4 | Gonder Wiesława | 3b | Biologia | 50/2 | Gąbka Grażyna | za nieobecny oddział |
5 | Gonder Wiesława | 3b | Religia | B1 | Kowalska Lilla | za 8 godz. lek. |
6 | Gonder Wiesława | 1b | Zajęcia opiekuńcze | 31/32 | Kotula-Staniec Katarzyna | za nieobecny oddział |
7 | Gonder Wiesława | 1hT | Zajęcia opiekuńcze | 117 | Ambrożkiewicz Joanna | za nieobecny oddział |
1 | Kazula Benedykta | 1b | Fizyka | 44 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kazula Benedykta | 2hT | Podstawy przedsiębiorczości | 41 | Dziurda Monika | za 3 godz. lek. w środę 20.04 |
5 | Kowalska Lilla | 4dT|Rel | Matematyka | 41 | Cybulak Henryk | za 3 godz. lek. |
8 | Kowalska Lilla | 3b|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Lewniewska Elżbieta | 4iT|Rel | Religia | | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Lewniewska Elżbieta | 3jTg|Rel | Religia | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Maziarz Agnieszka | 1eT|1/2 | Język angielski | 110 | Dyczko Marcin | złączenie grup |
3 | Maziarz Agnieszka | 3aT | Język angielski zawodowy | 61 | Niedzielska-Klimek Eulalia | |
4 | Maziarz Agnieszka | 1bT | Język angielski | 148 | Mariańska Ewa | |
1 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 1dT | Chemia | 124 | Rydz Anna | |
6 | Pisiak Bartosz | 3hTg | Jezyk angielski w hotelarstwie | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Pisiak Bartosz | 3jTg | Język angielski zawodowy | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Widomska Wiesława | 2c | Matematyka | 66 | Gozdalska Monika | |
2 | Widomska Wiesława | 1gT | Matematyka | 66 | Miśkiewicz Maria | |
3 | Widomska Wiesława | 3aTg | Zajęcia opiekuńcze | 66 | Tomaszewska Justyna | za nieobecny oddział |
4 | Widomska Wiesława | 3aTg | Fizyka | 66 | Malińska Agnieszka | za 9 godz. lek. we wtorek 10.05 |
7 | Widomska Wiesława | 3bTg | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Widomska Wiesława | 3bT | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Wieczorek Renata | 1iT|1/2 | Informatyka | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Wieczorek Renata | 3iTg|1/2 | Tworzenie stron i aplikacji internetowych | 132 | Samolej Tomasz | złączenie grup |
4 | Wieczorek Renata | 3iTg|1/2 | Tworzenie stron i aplikacji internetowych | 132 | Samolej Tomasz | złączenie grup |
5 | Wieczorek Renata | 2iT|2/2 | Systemy operacyjne | 232 | Pietroń Damian | złączenie grup |
6 | Wieczorek Renata | 2iT|2/2 | Systemy operacyjne | 232 | Pietroń Damian | złączenie grup |
7 | Wieczorek Renata | 1iT|2/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Wieczorek Renata | 1iT|2/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Winnicka Wioletta | 1b|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h5 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Zielińska Iwona | 3aTg | Język rosyjski | 133 | Uczniowie zwolnieni do domu | |