Sala 225 wyłączona od 13 marca 2023. Wykaz sal, do których przeniesiono zajęcia.
Dzień: 23.03.2023 (cz.) | Opublikowano: 14:20 22.03.2023 Aktualizacja: 21:58 22.03.2023 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
8 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4hT | Fizyka | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Brodacki Maciej | 1cT | Historia | 61 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Brodowska Anna | 1cT | Historia | B2 | Brodacki Maciej | za 2 godz. lek. |
1 | Chmielewska Joanna | 4b | Biologia | 125 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Cybulak Henryk | 2b|1/2 | Biologia | c27 | Solecki Marek | za 5 godz. lek. w czwartek 30.03 |
4 | Cybulak Henryk | 2b|2/2 | Język angielski | 243 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 5 godz. lek. w czwartek 30.03 |
9 | Cybulak Henryk | 4cT | Matematyka | c27 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT | Usługi w gastronomii | 84_SZ | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT|1/2 | Żywienie i usługi gastronomiczne | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
7 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT|1/2 | Żywienie i usługi gastronomiczne | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
8 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT|1/2 | Żywienie i usługi gastronomiczne | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
9 | Dąbrowska Katarzyna | 2gT|1/2 | Żywienie i usługi gastronomiczne | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
4 | Gozdalska Monika | 4dTg | Fizyka | 122 | Malińska Agnieszka | za 9 godz. lek. |
5 | Gozdalska Monika | 4dTg | Historia i społeczeństwo | 122 | Brodacki Maciej | za 7 godz. lek. w poniedziałek 27.03 |
7 | Gozdalska Monika | 4iTg | Matematyka | 122 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Gozdalska Monika | 4iTg | Matematyka | 122 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Gozdalska-Dzikowska Aneta | 2aT | Geografia | B3 | Chmielewska Joanna | za 1 godz. lek. w środę 29.03 |
1 | Kowalczuk Grzegorz | 2gT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kowalczuk Grzegorz | 2gT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h6 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kowalczuk Grzegorz | 1aT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h7 | Gołofit Kacper | |
4 | Kowalczuk Grzegorz | 1aT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h7 | Gołofit Kacper | |
7 | Kurzyna Agnieszka | 1aZ | Wychowanie fizyczne | h1 | Winnicka Wioletta | za 8 godz. lek. w poniedziałek 27.03 |
9 | Malińska Agnieszka | 4dTg | Fizyka | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Miśkiewicz Maria | 4hT | Fizyka | 44 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 8 godz. lek. |
1 | Rydz Anna | 1aT | Chemia | 124 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Tarnowski Rafał | 1bT|2/2 | Wychowanie fizyczne | h1 | Ufniarz Katarzyna | |
4 | Tarnowski Rafał | 1bT|2/2 | Wychowanie fizyczne | h4 | Ufniarz Katarzyna | |
5 | Tarnowski Rafał | 4cTg | Język angielski | 77 | Zapalska Paulina | za 7 godz. lek. |
6 | Tarnowski Rafał | 4cTg | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Zapalska Paulina | 4cTg | Język angielski | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Zapalska Paulina | 2eT|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Zdyb Agnieszka | 4c|2/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Zdyb Agnieszka | 4c|1/2 | Język niemiecki | 146 | Bownik Katarzyna | złączenie grup |
5 | Zdyb Agnieszka | 4aT | Geografia | 233 | Chmielewska Joanna | za 7 godz. lek. w piątek 24.03 |
6 | Zdyb Agnieszka | 4b|1/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Zdyb Agnieszka | 4b|1/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Zdyb Agnieszka | 2aT | Język angielski | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu |