Dzień: 24.09.2021 (pt.) | Opublikowano: 19:59 23.09.2021 Aktualizacja: 10:12 24.09.2021 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
4 | Ambrożkiewicz Joanna | 3bg|1/2 | Język angielski | 109 | Brodowska Anna | |
5 | Ambrożkiewicz Joanna | 3bg|2/2 | Język angielski | 109 | Brodowska Anna | |
6 | Ambrożkiewicz Joanna | 1aT | Zajęcia opiekuńcze | 50/1 | Rusinek Bożena | |
7 | Ambrożkiewicz Joanna | 1gT | Język polski | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Bernacka Elżbieta | 2hT|2/2 | Język niemiecki | Uczniowie przychodzą później | ||
6 | Bernacka Elżbieta | 2cT|1/2 | Zajęcia z wychowawcą | B2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Bernacka Elżbieta | 2cT|2/2 | Język niemiecki | 217 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Bownik Katarzyna | 2iT|2/2 | Język niemiecki | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Bownik Katarzyna | 2b|1/2 | Chemia | 242 | Rydz Anna | za 8 godz. lek. - złączenie grup |
3 | Bownik Katarzyna | 2jT | Działalność gospodarcza | 242 | Kurzyna Agnieszka | za 8 godz. lek. w czwartek 30.09 |
4 | Bownik Katarzyna | 1cT|2/2 | Biologia | Sto | Solecki Marek | za 1 godz. lek. w środę 29.09 |
8 | Brodowska Anna | 2jT | Język angielski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Dyjach Marta | 3iT | Matematyka | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
4 | Kowalska Lilla | 1eT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 77 | Jarzyna Romuald | za 1 godz. lek. w poniedziałek 27.09 |
5 | Kowalska Lilla | 4dT | Język angielski | Mariańska Ewa | za 6 godz. lek. | |
6 | Kowalska Lilla | 3iTg | Język angielski | 77 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 1 godz. lek. - cała klasa |
7 | Kowalska Lilla | 2aT | Język niemiecki | 77 | Bernacka Elżbieta | za 1 godz. lek. w poniedziałek 27.09 - cała klasa |
8 | Kowalska Lilla | 3b|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kowalska Lilla | 2hT | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
1 | Kozłowski Piotr | 1gT|DZ | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kozłowski Piotr | 3dTg | Wychowanie fizyczne | Uczniowie przychodzą później | ||
2 | Kozłowski Piotr | 3hTg|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kozłowski Piotr | 3dTg | Wychowanie fizyczne | Uczniowie przychodzą później | ||
3 | Kozłowski Piotr | 3hTg|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kozłowski Piotr | 3hT | Język niemiecki | sal_k | Strąk Małgorzata | za 1 godz. lek. w piątek 1.10 |
5 | Kozłowski Piotr | 3hT | Fizyka | sal_k | Głuchowska Marta | za 2 godz. lek. w czwartek 30.09 |
6 | Kozłowski Piotr | 2jT | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kozłowski Piotr | 2jT | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kulpa Marek | 1aT | Instalacje elektryczne | 224 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Malińska Agnieszka | 3jT | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Mariańska Ewa | 4dT | Język angielski | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 3iTg|1/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Pisiak Bartosz | 2b|1/2 | Język angielski | 242 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Pisiak Bartosz | 2b|2/2 | Chemia | 217 | Rydz Anna | za 8 godz. lek - złączenie grup |
3 | Pisiak Bartosz | 3jTg | Projektowanie baz danych | B2 | Kowalik Anna | za 1 godz. lek. we wtorek 28.09 |
4 | Pisiak Bartosz | 1cT|1/2 | Biologia | Sto | Solecki Marek | za 1 godz. lek. w środę 29.09 |
5 | Pisiak Bartosz | 3iTg | Zajęcia opiekuńcze | 106 | Rusinek Bożena | |
6 | Pisiak Bartosz | 3hTg | Jezyk angielski w hotelarstwie | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Rusecka Mirosława | 3cT | Biologia | 125 | Solecki Marek | za 8 godz. lek. w poniedziałek 27.09 |
8 | Rydz Anna | 2b | Chemia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Sadowska Grażyna | 3c | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
3 | Stępień Elżbieta | 4dT | Matematyka | Cybulak Henryk | ||
4 | Stępień Elżbieta | 3bTg | Historia i społeczeństwo | 61 | Kaźmierak Anna | za 4 godz. lek. we wtorek 28.09 |
5 | Stępień Elżbieta | 3bTg | Zajęcia z wychowawcą | 61 | Dyczko Marcin | |
7 | Stępień Elżbieta | 3c | Język polski | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
1 | Strąk Małgorzata | 3hT | Język niemiecki | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Szachniewicz Wioletta | 1iT | Historia | c27 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Szafran Anna | 2bT | Język polski | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
1 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|1/2 | Urządzenia techniki komputerowej | 244 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Ślusarz Krzysztof | 3jT | Fizyka | 244 | Malińska Agnieszka | za 1 godz. lek. |