Dzień: 25.05.2022 (śr.) | Opublikowano: 13:50 24.05.2022 Aktualizacja: 10:15 25.05.2022 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
4 | Ambrożkiewicz Joanna | 1gT | Zajęcia opiekuńcze | 44' | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za nieobecny oddział |
7 | Ambrożkiewicz Joanna | 1gT|IND | Język polski | Odwołane zajęcia | ||
8 | Ambrożkiewicz Joanna | 1gT|IND*KOSIDŁO WIKTORIA | Język polski | Odwołane zajęcia | ||
9 | Ambrożkiewicz Joanna | 1gT|IND*KOSIDŁO WIKTORIA | Język polski | Odwołane zajęcia | ||
9 | Bownik Katarzyna | 2bT|t.spedytor | Język niemiecki | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Brodacki Maciej | 3e | Wiedza o społeczeństwie | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Brodowska Anna | 3cTg | Język angielski | B3 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Brodowska Anna | 3aTg | Język angielski | B3 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Brodowska Anna | 2bT|t.spedytor | Zajęcia opiekuńcze | 242 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
1 | Czubiński Krzysztof | 3dT|t.mechatr | Urządzenia i systemy mechatroniczne | 68 | Uczniowie przychodzą później | lekcja przeniesiona na 3 godz. lek. |
3 | Czubiński Krzysztof | 3dT|t.mechanik | Zajęcia z wychowawcą | 68 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Czubiński Krzysztof | 3dT|t.mechatr | Urządzenia i systemy mechatroniczne | 68 | Czubiński Krzysztof | za 1 godz. lek. |
8 | Gozdalski Leszek | 1hT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kwiatkowska Małgorzata | 1bT | Historia | 146 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Maziarz Agnieszka | 2cT|2/2 | Język niemiecki | 106 | Bernacka Elżbieta | złączenie grup |
3 | Maziarz Agnieszka | 3jTg | Język angielski | 244 | Niedzielska-Klimek Eulalia | |
4 | Maziarz Agnieszka | 3aTg | Język angielski zawodowy | 57 | Pisiak Bartosz | |
1 | Pietroń Damian | 2iT|1/2 | Administracja systemami operacyjnymi | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Szachniewicz Wioletta | 3aT | Historia | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Szachniewicz Wioletta | 2cZ | Religia | 148 | Kowalska Lilla | za 8 godz. lek. we wtorek 31.05 |
5 | Szachniewicz Wioletta | 1dT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 148 | Dzikowski Jerzy | za 9 godz. lek. w poniedziałek 30.05 |
6 | Szachniewicz Wioletta | 2cZ | Zajęcia opiekuńcze | 146 | Charchut Anita | za nieobecny oddział |
7 | Szachniewicz Wioletta | 2b | Zajęcia opiekuńcze | 146 | Kudła Aleksandra | za nieobecny oddział |
2 | Tomaszewska Justyna | 3aT | Informatyka | 233 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Tomaszewska Justyna | 3hT | Zajęcia opiekuńcze | 222 | Solecki Marek | za nieobecny oddział |
4 | Tomaszewska Justyna | 3dT | Zajęcia z wychowawcą | 68 | Czubiński Krzysztof | za 3 godz. lek. |
5 | Tomaszewska Justyna | 2iT|1/2 | Administracja systemami operacyjnymi | 133 | Pietroń Damian | za 1 godz. lek. |
6 | Tomaszewska Justyna | 2aT|2/2 | Język angielski | 133 | Zdyb Agnieszka | złączenie grup |
7 | Tomaszewska Justyna | 2bT|t.spedytor | Język niemiecki | 222 | Bownik Katarzyna | za 9 godz. lek. |
8 | Tomaszewska Justyna | 2bT|t.spedytor | Techniki biurowe i informatyczne | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Winnicka Wioletta | 1hT | Edukacja dla bezpieczeństwa | h1 | Gozdalski Leszek | za 8 godz. lek. |
6 | Winnicka Wioletta | 1hT | Religia | h5 | Mazur-Porębska Beata | za 7 godz. lek. w czwartek 26.05 |