Dzień: 26.05.2022 (cz.) | Opublikowano: 13:18 25.05.2022 Aktualizacja: 16:15 25.05.2022 Aktualizacja: 17:40 25.05.2022 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
3 | Biały Zbigniew | 3aT | Instalacje elektryczne | h1 | Kulpa Marek | za 1 godz. lek. w piątek 27.05 |
1 | Brodacki Maciej | 3e | Wiedza o społeczeństwie | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Chmielewska Joanna | 2c | Geografia | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Cybulak Joanna | 3dT | Język polski | 68 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za 8 godz. lek. |
8 | Dzikowski Jerzy | 3jT | Zajęcia z wychowawcą | 110 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Dziurda Monika | 2b | Informatyka | 244 | Chmiel Grażyna | za 1 godz. lek. w piątek 27.05 - cały oddział |
5 | Dziurda Monika | 3e | Wiedza o społeczeństwie | 243 | Brodacki Maciej | za 1 godz. lek. |
6 | Florek Marta | 1hT | Usługi żywieniowe w hotelarstwie | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Florek Marta | 3hT | Rezerwacja usług hotelarskich | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Florek Marta | 3hT | Rezerwacja usług hotelarskich | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Florek Marta | 3hT | Pracownia usług dodatkowych | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Głowniak Justyna | 2c | Geografia | 63H | Chmielewska Joanna | za 7 godz. lek. |
3 | Głowniak Justyna | 3jT | Zajęcia opiekuńcze | 63H | Brodacki Maciej | |
5 | Głowniak Justyna | 3aT | Wychowanie fizyczne | 63H | Biały Zbigniew | za 3 godz. lek. |
8 | Gromek Anna | 3dTg | Język polski | 63H | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za 6 godz. lek. we wtorek 24.05 |
8 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3dT|t.mechanik | Język polski | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | 3dT|t.mechatr | Technologia i konstrukcje mechaniczne | 65 | Szybiński Andrzej | za 11 godz. lek. |
1 | Kowalski Piotr | 3aTg|2/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c25 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kowalski Piotr | 3aTg|2/2 | Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych | c25 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kowalski Piotr | 3aTg|2/2 | Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych | c25 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kowalski Piotr | 3aTg|2/2 | Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych | c6 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Maziarz Agnieszka | 2cT|2/2 | Język angielski | 109 | Kotula-Staniec Katarzyna | |
2 | Maziarz Agnieszka | 3jTg | Język niemiecki | 30 | Strąk Małgorzata | za nieobecny oddział |
4 | Maziarz Agnieszka | 2iT | Język angielski zawodowy | B3 | Zdyb Agnieszka | |
5 | Maziarz Agnieszka | 1bT | Język angielski | 44 | Mariańska Ewa | |
6 | Maziarz Agnieszka | 2cT|1/2 | Język angielski | B1 | Kotula-Staniec Katarzyna | |
7 | Maziarz Agnieszka | 2cT|1/2 | Język angielski | B1 | Kotula-Staniec Katarzyna | |
8 | Maziarz Agnieszka | 1eT|1/2 | Język angielski | 242 | Kotula-Staniec Katarzyna | |
7 | Mazur-Porębska Beata | 1hT|Rel | Religia | 148 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1iT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 122 | Kaźmierak Anna | za nieobecny oddział |
4 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1b|2/2 | Język angielski | 117 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1b|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 244 | Pietroń Damian | za nieobecny oddział |
7 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 1b|2/2 | Informatyka | 132 | Chmiel Grażyna | złączenie grup |
8 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2c | Język angielski | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Pisiak Bartosz | 2hT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 226 | Pietroń Damian | za nieobecny oddział |
5 | Pisiak Bartosz | 2hT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 244 | Pietroń Damian | za nieobecny oddział |
6 | Pisiak Bartosz | 2b|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 217 | Gozdalska Monika | za nieobecny oddział |
7 | Pisiak Bartosz | 2b|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 63H | Gozdalska Monika | za nieobecny oddział |
8 | Pisiak Bartosz | 2b|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 117 | Kowalska Lilla | za nieobecny oddział |
9 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Ćwiczenia geodezyjne | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Ćwiczenia geodezyjne | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
11 | Szybiński Andrzej | 3dT|t.mechatr | Technologie i konstrukcje mechaniczne | c11 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Wieczorek Renata | 1iT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 122 | Kaźmierak Anna | za nieobecny oddział |
6 | Wieczorek Renata | 1iT | Język niemiecki | c27 | Bernacka Elżbieta | za 1 godz. lek. we wtorek 31.05 - cały oddział |
7 | Wieczorek Renata | 3jTg | Montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Wieczorek Renata | 1iT|2/2 | Informatyka | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Winnicka Wioletta | 2c | Matematyka | 248 | Widomska Wiesława | za 1 godz. lek. w piątek 27.05 |
3 | Winnicka Wioletta | 2iT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
4 | Winnicka Wioletta | 3b|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h4 | Tarnowski Rafał | złączenie grup |
5 | Winnicka Wioletta | 3b|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h5 | Tarnowski Rafał | złączenie grup |