Sala 225 wyłączona od 13 marca 2023. Wykaz sal, do których przeniesiono zajęcia.
Dzień: 27.03.2023 (pn.) | Opublikowano: 9:48 26.03.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
7 | Brodacki Maciej | 4dTg | Historia i społeczeństwo | 132 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Kaźmierak Zbigniew | 1eT | Fizyka | 68 | Głuchowska Marta | za 1 godz. lek. we wtorek 4.04 |
5 | Kaźmierak Zbigniew | 1iT | Historia i teraźniejszość | 243 | Sadowski Wojciech | za 7 godz. lek. w środę 29.03 |
6 | Kaźmierak Zbigniew | 1hT | Język polski | 224 | Ambrożkiewicz Joanna | za 1 godz. lek. we wtorek 28.03 |
7 | Kaźmierak Zbigniew | 1bT | Zajęcia opiekuńcze | 50/1 | Kozak Yaroslav | za nieobecny oddział |
8 | Kaźmierak Zbigniew | 1aT | Chemia | 68 | Rydz Anna | za 1 godz. lek. w czwartek 30.03 |
7 | Kurzyna Agnieszka | 3cZ | Język polski | Sto | Włodek Justyna | za 6 godz. lek. w poniedziałek 20.03 |
1 | Lebioda Mirosław | 2cZ|1/3 war | Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych | c8 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Lebioda Mirosław | 2cZ|1/3 war | Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych | c8 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Lebioda Mirosław | 2cZ|1/3 war | Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych | c8 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Lebioda Mirosław | 2cZ|1/3 war | Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych | c8 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Lebioda Mirosław | 2cZ|1/3 war | Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych | c8 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Lebioda Mirosław | 2cZ|1/3 war | Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych | c8 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Rusecka Mirosława | 2gT | Geografia | 125 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Szybiński Andrzej | 1cT|1/2 | Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych | c11 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Szybiński Andrzej | 1cT|1/2 | Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych | c11 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Szybiński Andrzej | 1cT|1/2 | Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych | c11 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Ślusarz Krzysztof | 4iT|1/2 | Aplikacje desktopowe i mobilne | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Ślusarz Krzysztof | 4iT|1/2 | Aplikacje desktopowe i mobilne | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Ślusarz Krzysztof | 1iT|t.program | Zajęcia opiekuńcze | c17 | Mariańska Ewa | za nieobecny oddział |
4 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | c17 | Bownik Katarzyna | za nieobecny oddział |
5 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|2/2 | Język polski | 222 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za nieobecny oddział |
6 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 222 | Kaźmierak Anna | za nieobecny oddział |
7 | Ślusarz Krzysztof | 4jT | Matematyka | 122 | Cybulak Joanna | za 9 godz. lek. w piątek 31.03 |
8 | Ślusarz Krzysztof | 4jT | Matematyka | 122 | Cybulak Joanna | za nieobecny oddział |
10 | Trancygier Anna | 1aT | Biologia | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Winnicka Wioletta | 1aZ | Wychowanie fizyczne | h4 | Uczniowie zwolnieni do domu |