Dzień: 29.09.2021 (śr.) | Opublikowano: 17:25 28.09.2021 |
1 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3bT | Język polski | 225 | Mazur Izabela | za 6 godz. lek. |
2 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3jTg | Matematyka | 224 | Miśkiewicz Maria | za 1 godz. lek. |
3 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 2jT | Matematyka | 224 | Cybulak Henryk | za 2 godz. lek. w poniedziałek 4.10 |
4 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 2b | Biologia | 43 | Jarzyna Romuald | za 9 2 godz. lek. w poniedziałek 4.10 |
6 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3bTg | Zajęcia opiekuńcze | 248 | Kaźmierak Zbigniew | za nieobecny oddział |
7 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4iT | Zajęcia opiekuńcze | 133 | Biegaj Agnieszka | za nieobecny oddział |
7 | Bownik Katarzyna | 2jT | Język niemiecki | 57 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Brodowska Anna | 3cTg | Język angielski | B1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Brodowska Anna | 3aTg | Fizyka | B3 | Malińska Agnieszka | za 2 godz. lek. |
5 | Brodowska Anna | 2jT | Język niemiecki | 57 | Bownik Katarzyna | za 7 godz. lek. |
6 | Brodowska Anna | 3bg|1/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Brodowska Anna | 3bg|1/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Chawryło Magdalena | 3bTg|1/2 bud | Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych | 50/1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Chawryło Magdalena | 3bTg|1/2 bud | Organizacja i kontrola produkcji budowlanej | 50/1 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Chawryło Magdalena | 4bT|1/2 | Język angielski zawodowy | 50/1 | Maziarz Agnieszka | za 7 godz. lek. |
6 | Chawryło Magdalena | 4bT|1/2 | Kosztorysowanie robót konstrukcyjno-budowlanych | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Chawryło Magdalena | 3bT|1/2 | Organizacja i kontrola produkcji budowlanej | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Chawryło Magdalena | 4bT|1/2 | Posługiwanie się dokumentacją budowlaną | 50/1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Chmielewska Joanna | 3e | Geografia | 143 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Chmielewska Joanna | 2cZ|1/2 wf | Geografia | 31/32 | Bownik Katarzyna | za nieobecny oddział |
9 | Chmielewska Joanna | 2cZ|2/2 wf | Geografia | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Czubiński Krzysztof | 3dT|t.mechatr | Urządzenia i systemy mechatroniczne | 68 | Uczniowie przychodzą później | lekcja przeniesiona na 3 godz. lek. |
3 | Czubiński Krzysztof | 3dT|t.mechanik | Zajęcia z wychowawcą | 68 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Dyczko Marcin | 3bTg|2/2 | Język angielski zawodowy | 57 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Głowniak Justyna | 2c | Zajęcia z wychowawcą | 63H | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Gołofit Kacper | 2hT | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | za nieobecny oddział |
4 | Kowalska Lilla | 2cZ|Rel | Zajęcia opiekuńcze | 77 | Kurowska Katarzyna | za nieobecny oddział |
6 | Kowalska Lilla | 1eT | Język polski | 77 | Mazur Izabela | za 1 godz. lek. |
7 | Kowalska Lilla | 2b|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kowalska Lilla | 3cZg|Rel | Zajęcia opiekuńcze | 77 | Kurowska Katarzyna | za nieobecny oddział |
9 | Kowalska Lilla | 2aT|1/3 war | Montaż i obsługa urządzeń elektrycznych | c25 | Kowalski Piotr | za 11 godz. lek. |
9 | Kowalska Lilla | 2aT|2/3 war | Religia | c27 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kowalska Lilla | 2aT|3/3 war | Religia | c27 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
11 | Kowalski Piotr | 2aT|1/3 war | Montaż i obsługa urządzeń elektrycznych | c25 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Kudła Aleksandra | 1eT | Zapasy i magazynowanie | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kudła Aleksandra | 1eT | Zapasy i magazynowanie | c27 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kudła Aleksandra | 1eT | Zapasy i magazynowanie | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Kudła Aleksandra | 3bT|2/2 | Gospodarka magazynowa | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kudła Aleksandra | 3bT|2/2 | Gospodarka magazynowa | c17 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kurzyna Agnieszka | 4dT|t.mechanik | Działalność gospodarcza w branży mechanicznej | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kurzyna Agnieszka | 3c | Kształtowanie aktywności i kreatywności | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Malińska Agnieszka | 4cT | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Malińska Agnieszka | 3aTg | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Maziarz Agnieszka | 4bT|1/2 | Język angielski w branży budowlanej | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Mazur Izabela | 1eT | Język polski | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Mazur Izabela | 3bT | Język polski | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Miśkiewicz Maria | 3jTg | Matematyka | 44 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Rydz Anna | 4cT | Zajęcia z wychowawcą | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Solecki Marek | 1cT | Biologia | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Stępień Elżbieta | 4dT | Język polski | 61 | Ambrożkiewicz Joanna | |
1 | Szachniewicz Wioletta | 3aT | Historia | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|2/2 | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|2/2 | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Tomaszewska Justyna | 3aT | Historia | 233 | Szachniewicz Wioletta | za 1 godz. lek. |
3 | Tomaszewska Justyna | 3hT | Zajęcia opiekuńcze | 222 | Bownik Katarzyna | za nieobecny oddział |
4 | Tomaszewska Justyna | 3dT | Zajęcia z wychowawcą | 244 | Czubiński Krzysztof | za 3 godz. lek. |
5 | Tomaszewska Justyna | 2iT|1/2 | Lokalne sieci komputerowe | 244 | Kowalik Anna | złączenie grup |
6 | Tomaszewska Justyna | 2aT|2/2 | Język angielski | 133 | Zdyb Agnieszka | złączenie grup |
3 | Ufniarz Katarzyna | 3iTg|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
4 | Ufniarz Katarzyna | 3iTg|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h4 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
5 | Ufniarz Katarzyna | 3aTg | Matematyka | 63H | Widomska Wiesława | za 9 godz. lek. w poniedziałek 4.10 |
6 | Ufniarz Katarzyna | 4hT | Wychowanie fizyczne | h4 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Ufniarz Katarzyna | 4hT | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Ufniarz Katarzyna | 2iT | Zajęcia z wychowawcą | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Widomska Wiesława | 2c | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | |