Dzień: 29.09.2022 (cz.) | Opublikowano: 17:30 28.09.2022 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
3 | Ambrożkiewicz Joanna | 1hT | Geografia | 243 | Kozłowski Krzysztof | za 1 godz. lek. |
2 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3jT | Fizyka | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4hT | Fizyka | 44 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3b | Zajęcia opiekuńcze | 44 | Samolej Tomasz | za nieobecny oddział |
5 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4iT | Tworzenie stron i aplikacji internetowych | 132 | Samolej Tomasz | za nieobecny oddział |
6 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4aT | Fizyka | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3jT|Rel | Systemy operacyjne | 244 | Kudła Damian | za 1 godz. lek. |
8 | Brodacki Maciej | 3hT | Zajęcia z wychowawcą | 225 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Chmielewska Joanna | 4aT | Maszyny elektryczne | 148 | Kulpa Marek | za 7 godz. lek. |
4 | Dyjach Marta | 2aT | Podstawy przedsiębiorczości | 41 | Dziurda Monika | za 8 godz. lek. we wtorek 4.10 |
5 | Dyjach Marta | 2dT | Matematyka | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Dyjach Marta | 3b | Informatyka | 41 | Chmiel Grażyna | za 9 godz. lek. we wtorek 4.10 - cały oddział |
4 | Dziurda Monika | 4hT | Matematyka | B3 | Miśkiewicz Maria | za 2 godz. lek. |
6 | Florek Marta | 1hT | Matematyka | 43 | Niezabitowska Anna | za 4 godz. lek. |
7 | Florek Marta | 2hT | Pracownia usług dodatkowych | 43 | Zielińska Iwona | |
8 | Florek Marta | 2hT | Pracownia usług dodatkowych | 43 | Zielińska Iwona | |
9 | Florek Marta | 4hT | Obsługa gości w recepcji | 43 | Zielińska Iwona | |
1 | Gołofit Kacper | 1bZ|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gołofit Kacper | 1bZ|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Gołofit Kacper | 3hT | Zajęcia opiekuńcze | 146 | Kwiatkowska Małgorzata | za nieobecny oddział |
1 | Gonder Wiesława | 3bT | Matematyka | 50/1 | Uczniowie przychodzą później | lekcja przeniesiona na 8 godz. lek. we wtorek 4.10 |
1 | Gozdalska-Dzikowska Aneta | 2aT | Chemia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gozdalska-Dzikowska Aneta | 3bT | Chemia | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Jaszowski Tomasz | 4dTg|1/2 | Organizacja procesów produkcji | c1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kowalik Anna | 4iT|1/2 | Tworzenie i administrowanie bazami danych | 244 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kowalska Lilla | 4b|Rel | Zajęcia opiekuńcze | B3 | Lejwoda Lech | za nieobecny oddział |
7 | Kowalska Lilla | 1b | Religia | B1 | Sadowska Grażyna | |
8 | Kowalska Lilla | 3cZ|Rel | Religia | 77 | Łukaszewski Paweł | |
1 | Kozłowski Krzysztof | 1hT | Geografia | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kudła Damian | 3jT | Systemy operacyjne | 222 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Kulpa Marek | 4aT | Maszyny elektryczne | 224 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Kurowska Katarzyna | 4bT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Dziurda Monika | za nieobecny oddział |
6 | Kurowska Katarzyna | 4bT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | c16 | Chawryło Magdalena | złączenie grup |
7 | Kurowska Katarzyna | 4bTg|2/2 | Procesy magazynowo-spedycyjne | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kurowska Katarzyna | 4bTg|2/2 | Procesy magazynowo-spedycyjne | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kurowska Katarzyna | 4bTg|2/2 | Procesy transportowe | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | Kurowska Katarzyna | 4bTg|2/2 | Logistyka transportu | 233 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kurzyna Agnieszka | 4cT | Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym | 31/32 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kurzyna Agnieszka | 4iT | Zajęcia opiekuńcze | 243 | Maziarz Agnieszka | za nieobecny oddział |
3 | Kurzyna Agnieszka | 4cTg | Język angielski | 31/32 | Zapalska Paulina | za 7 godz. lek. |
4 | Kurzyna Agnieszka | 1cZ | Kształtowanie kompetencji zawodowych | 31/32 | Gozdalska Monika | za nieobecny oddział |
5 | Kurzyna Agnieszka | 4dTg|1/2 | Organizacja procesów produkcji | 31/32 | Jaszowski Tomasz | za 8 godz. lek. |
6 | Kurzyna Agnieszka | 4jT | Kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kurzyna Agnieszka | 2iT | Zajęcia opiekuńcze | c27 | Kowalik Anna | za nieobecny oddział |
8 | Kurzyna Agnieszka | 1aZ | Kształtowanie kompetencji zawodowych | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Miśkiewicz Maria | 4hT | Matematyka | 44 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Miśkiewicz Maria | 4hT | Matematyka | 44 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Niezabitowska Anna | 1hT | Zajęcia z wychowawcą | B3 | Ambrożkiewicz Joanna | za 3 godz. lek. |
1 | Pietroń Damian | 1iT|t.program | Projektowanie i administrowanie bazami danych | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
9 | Rusecka Mirosława | 1aZ | Matematyka | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Solecki Marek | 2b | Matematyka | 248 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. we wtorek 4.10 |
3 | Stępień Elżbieta | 1iT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 61 | Dzikowski Jerzy | za 7 godz. lek. w piątek 7.10 |
1 | Szachniewicz Wioletta | 4bT | Zajęcia z wychowawcą | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Szachniewicz Wioletta | 2aT | Język angielski | 148 | Zdyb Agnieszka | za 8 godz. lek. |
7 | Szachniewicz Wioletta | 3cT | Matematyka | 148 | Miśkiewicz Maria | za 7 godz. lek. 7.10 |
2 | Tarnowski Rafał | 4dTg | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Tarnowski Rafał | 1bT|2/2 | Wychowanie fizyczne | | Ufniarz Katarzyna | |
4 | Tarnowski Rafał | 1bT|2/2 | Wychowanie fizyczne | | Ufniarz Katarzyna | |
5 | Tarnowski Rafał | 4cTg | Wychowanie fizyczne | h3 | Kozak Yaroslav | |
6 | Tarnowski Rafał | 4cTg | Zajęcia opiekuńcze | sal_k | Drumlak Robert | za nieobecny oddział |
7 | Tarnowski Rafał | 3bT | Wychowanie fizyczne | h1 | Żaba Sławomir | |
8 | Tarnowski Rafał | 3bT | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Tarnowski Rafał | 3cT | Wychowanie fizyczne | h1 | Biały Zbigniew | |
3 | Tomaszewska Justyna | 1fT|1/2 | Język angielski | c27 | Pokora Anna | złączenie grup |
5 | Tomaszewska Justyna | 3cT | Język angielski | 222 | Zapalska Paulina | za 3 godz. lek. |
4 | Widomska Wiesława | 4bT | Zajęcia z wychowawcą | 68 | Szachniewicz Wioletta | za 1 godz. lek. |
2 | Wieczorek Renata | 2iT|1/2 | Eksploatacja lokalnych sieci komputerowych | c17 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Winnicka Wioletta | 1cZ|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Winnicka Wioletta | 1cZ|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Winnicka Wioletta | 1b|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h4 | Kozłowski Piotr | złączenie grup |
3 | Winnicka Wioletta | 1bT|1/2 | Wychowanie fizyczne | h4 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
4 | Winnicka Wioletta | 1b|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h3 | Kozłowski Piotr | złączenie grup |
4 | Winnicka Wioletta | 1bT|1/2 | Wychowanie fizyczne | h4 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
5 | Winnicka Wioletta | 1aZ | Wychowanie fizyczne | h4 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Winnicka Wioletta | 1aZ | Matematyka | 248 | Rusecka Mirosława | za 9 godz. lek. |
3 | Zapalska Paulina | 3cT | Informatyka | 133 | Tomaszewska Justyna | za 5 godz. lek. |
7 | Zapalska Paulina | 4cTg | Język angielski zawodowy | B3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Zdyb Agnieszka | 2aT | Język angielski | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Żaba Sławomir | 1cT | Wychowanie fizyczne | h5 | Uczniowie przychodzą później | |