Dzień: 30.03.2022 (śr.) | Opublikowano: 13:20 29.03.2022 Aktualizacja: 19:01 29.03.2022 Aktualizacja: 7:35 30.03.2022 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | 3bg | Matematyka | 41 | Dyjach Marta | lekcja przeniesiona z 2 godz. lek. we wtorek 29.03 | |
10 | Biały Zbigniew | 2cZ|1/2wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 8 godz. lek. w czwartek 31.03 |
2 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 4bT | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Brodacki Maciej | 3e | Wiedza o społeczeństwie | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Chawryło Magdalena | 1bT | Wychowanie fizyczne | h7 | Tarnowski Rafał | za 1 godz. lek. w czwartek 31.03 |
9 | Chmielewska Joanna | 2cZ | Geografia | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Cybulak Henryk | 2jT | Matematyka | 66 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Cybulak Henryk | 4dT | Matematyka | c27 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Cybulak Henryk | 4dT | Matematyka | c27 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Drumlak Robert | 2cZ|2/2 | Mechatroniczne układy pojazdów samochodowych | 248 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 7 godz. lek. w czwartek 31.03 |
9 | Drumlak Robert | 1dT|2/2 | Techniki wytwarzania | 248 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Dyjach Marta | 1aT | Zajęcia z wychowawcą | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Dziurda Monika | 3hTg | Marketing w hotelarstwie | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Dziurda Monika | 2hT | Podstawy przedsiębiorczości | 243 | Uczniowie przychodzą później | lekcja odbędzie się na 6 godz. lek. w czwartek 31.03 |
2 | Gąbka Grażyna | 2c | Geografia | 248 | Chmielewska Joanna | za 8 godz. lek. w piątek 1.04 |
3 | Gąbka Grażyna | 3cg | Biologia | 122 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Gąbka Grażyna | 3cg | Biologia | 122 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Gąbka Grażyna | 3bg | Chemia | 143 | Rydz Anna | za 6 godz. lek. w czwartek 31.03 |
6 | Gąbka Grażyna | 4bT | Język angielski | B2 | Charchut Anita | za 1 godz. lek. w piątek 1.04 - cały oddział |
5 | Głowniak Justyna | 3cg | Język polski | 63H | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Głowniak Justyna | 4hT | Język polski | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Gołofit Kacper | 2hT | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Gozdalski Leszek | 1hT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kamieniarz Anna | 3c|2/2 | Język angielski | Uczniowie przychodzą później | ||
7 | Kowalik Anna | 3jT | Zajęcia z wychowawcą | 244 | Dzikowski Jerzy | za 8 godz. lek. w czwartek 31.03 |
2 | Kowalska Lilla | 4jT|Rel | Religia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kowalska Lilla | 2jT | Matematyka | 77 | Cybulak Henryk | za 1 godz. lek. w środę 6.04 |
4 | Kowalska Lilla | 2cZ | Geografia | 77 | Chmielewska Joanna | za 9 godz. lek. |
6 | Kowalska Lilla | 1eT | Język angielski | 77 | Dyczko Marcin | za 1 godz. lek. w piątek 1.04 - cały oddział |
7 | Kowalska Lilla | 2b|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
11 | Kowalski Piotr | 2aT|3/3 war | Montaż i obsługa urządzeń elektrycznych | c25 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Kozłowski Piotr | 2aT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kozłowski Piotr | 2cZ|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kozłowski Piotr | 3bTg|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h1 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
4 | Kozłowski Piotr | 3bTg|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h2 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
9 | Kulpa Marek | 2aT|1/3 war | Instalacje elektryczne | 224 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kulpa Marek | 2aT|2/3 war | Instalacje elektryczne | 224 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Kulpa Marek | 2aT|3/3 war | Montaż i obsługa urządzeń elektrycznych | c25 | Kowalski Piotr | za 11 godz. lek. |
2 | Lewniewska Elżbieta | 3cg | Język polski | 30 | Głowniak Justyna | za 5 godz. lek. |
3 | Lewniewska Elżbieta | 2c | Fizyka | 117 | Malińska Agnieszka | za 3 godz. lek. w piątek 1.04 |
5 | Lewniewska Elżbieta | 4bT | Fizyka | 50/2 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 2 godz. lek. |
6 | Lewniewska Elżbieta | 3bg|1/2 | Język angielski | 243 | Brodowska Anna | za 9 godz. lek. we wtorek 29.03 |
6 | Lewniewska Elżbieta | 3bg|2/2 | Religia | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Lewniewska Elżbieta | 3cZ|Rel | Religia | B2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Łukaszewski Paweł | 4aT | Zajęcia opiekuńcze | 146 | Cybulak Henryk | |
5 | Łukaszewski Paweł | 3bT | Podstawy przedsiębiorczości | B2 | Jabłońska-Ośka Aneta | za 1 godz. lek. w poniedziałek 4.04 |
7 | Łukaszewski Paweł | 2iT | Zajęcia z wychowawcą | 30 | Ufniarz Katarzyna | za 1 godz. lek. w poniedziałek 4.04 |
8 | Łukaszewski Paweł | 3aTg | Maszyny elektryczne | B3 | Chibowski Władysław | za 3 godz. lek. we wtorek 5.04 |
9 | Łukaszewski Paweł | 3bTg|Rel | Religia | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Maziarz Agnieszka | 2cT|2/2 | Język niemiecki | 106 | Bernacka Elżbieta | złączenie grup |
3 | Maziarz Agnieszka | 3jTg | Język angielski | 244 | Niedzielska-Klimek Eulalia | |
4 | Maziarz Agnieszka | 3aTg | Fizyka | 57 | Malińska Agnieszka | za 9 godz. lek. we wtorek 12.04 |
1 | Mazur Izabela | 1eT | Język polski | 144 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Sadowska Grażyna | 3jT | Lokalne sieci komputerowe | 106 | Kowalik Anna | za 7 godz. lek. |
4 | Sadowska Grażyna | 3c | Język angielski | 61 | Kamieniarz Anna | za 1 godz. lek. - cały oddział |
5 | Sadowska Grażyna | 4hT | Język polski | 77 | Głowniak Justyna | za 7 godz. lek. |
7 | Sadowska Grażyna | 3iT | Systemy operacyjne | 125 | Kudła Damian | za 9 godz. lek. we wtorek 5.04 |
8 | Sadowska Grażyna | 1dT|1/2 | Religia | 57 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Sadowska Grażyna | 1dT|2/2 | Techniki wytwarzania | 57 | Drumlak Robert | za 9 godz. lek. |
9 | Sadowska Grażyna | 2cT|Rel | Religia | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Kataster i gospodarka nieruchomościami | 50/2 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Kataster i gospodarka nieruchomościami | 50/2 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Geodezja inżynieryjna | 50/2 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Geodezja ogólna | 50/2 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Sobański Leszek | 3dTg|2/2 | Geodezja ogólna | 226 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Szachniewicz Wioletta | 3aT | Historia | 148 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Tomaszewska Justyna | 3aT | Informatyka | 233 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Tomaszewska Justyna | 3hT | Podstawy przedsiębiorczości | 222 | Dziurda Monika | za 7 godz. lek. w piątek 1.04 |
4 | Tomaszewska Justyna | 3dT | Doradztwo zawodowe | 244 | Dziurda Monika | |
5 | Tomaszewska Justyna | 2iT|1/2 | Lokalne sieci komputerowe | 244 | Kowalik Anna | złączenie grup |
6 | Tomaszewska Justyna | 2aT|2/2 | Język angielski | 133 | Zdyb Agnieszka | złączenie grup |
7 | Tomaszewska Justyna | 2bT|t.spedytor | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
8 | Tomaszewska Justyna | 2bT|t.spedytor | Zajęcia opiekuńcze | 233 | Kurowska Katarzyna | złączenie grup |
5 | Winnicka Wioletta | 1hT | Usługi żywieniowe w hotelarstwie | 50/1 | Florek Marta | za 6 godz. lek. w czwartek 31.03 |
6 | Winnicka Wioletta | 1hT | Historia | B3 | Gozdalski Leszek | za 8 godz. lek. |