Dzień: 31.03.2022 (cz.) | Opublikowano: 14:53 30.03.2022 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
7 | | 2cZ|2/2 | Mechatroniczne układy pojazdów samochodowych | 246 | Drumlak Robert | lekcja przeniesiona z 8 godz. lek. w środę 30.03 |
8 | | 2cZ|1/2wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Biały Zbigniew | lekcja przeniesiona z 10 godz. lek. w środę 30.03 |
6 | Brodacki Maciej | 4iT | Fizyka | 144 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 7 godz. lek. w piątek 1.04 |
6 | Chmielewska Joanna | 3c | Język angielski | 31/32 | Kamieniarz Anna | za 9 godz. lek. - cały oddział |
7 | Chmielewska Joanna | 1hT | Geografia | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Dzikowski Jerzy | 3jT | Zajęcia z wychowawcą | 110 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Florek Marta | 1hT | Geografia | B2 | Chmielewska Joanna | za 7 godz. lek. |
1 | Gąbka Grażyna | 3cg | Biologia | 143 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gąbka Grażyna | 1bT | Biologia | 143 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Gąbka Grażyna | 1iT | Religia | 66 | Mazur-Porębska Beata | za 9 godz. lek. we wtorek 12.04 |
5 | Gąbka Grażyna | 3bg | Język angielski | 43 | Brodowska Anna | za 1 godz. lek. w poniedziałek 4.04 - cały oddział |
6 | Gąbka Grażyna | 2c | Język angielski | 133 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 8 godz. lek. |
7 | Gąbka Grażyna | 2c | Biologia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Głowniak Justyna | 2c | Język polski | | Uczniowie przychodzą później | |
9 | Kamieniarz Anna | 3c|1/2 | Język angielski | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Kaźmierak Anna | 3iTg | Działalność gospodarcza | 248 | Dziurda Monika | za 6 godz. lek. we wtorek 29.03 |
3 | Kowalska Lilla | 3cZg|Rel | Religia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kowalska Lilla | 2cZ | Język rosyjski | 77 | Turkowska Lidia | za 5 godz. lek. - cały oddział |
6 | Kowalska Lilla | 2hT | Podstawy przedsiębiorczości | 77 | Dziurda Monika | za 2 godz. lek. w środę 30.03 |
7 | Kowalska Lilla | 1bT | Wychowanie fizyczne | h7 | Tarnowski Rafał | za 1 godz. lek. w czwartek 7.04 |
8 | Kowalska Lilla | 3iTg|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kwiatkowska Małgorzata | 1gT | Historia | 146 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Lewniewska Elżbieta | 3bg|Rel | Religia | B2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Lewniewska Elżbieta | 3cZ|Rel | Religia | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Łukaszewski Paweł | 4cT | Fizyka | 57 | Malińska Agnieszka | za 7 godz. lek. w piątek 1.04 |
8 | Łukaszewski Paweł | 3bT | Religia | 57 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Łukaszewski Paweł | 2iT | Religia | 148 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Maziarz Agnieszka | 2cT|2/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie przychodzą później | lekcja przeniesiona na 7 godz. lek. w piątek 1.04 |
2 | Maziarz Agnieszka | 3jTg | Język polski | 30 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za 2 godz. lek. w piątek 1.04 |
3 | Maziarz Agnieszka | 1bT | Technologia robót zbrojarskich i betoniarskich | B3 | Chawryło Magdalena | za 5 godz. lek. we wtorek 12.04 |
4 | Maziarz Agnieszka | 2iT | Język angielski zawodowy | B3 | Zdyb Agnieszka | |
6 | Maziarz Agnieszka | 2cT|1/2 | Informatyka | 222 | Tomaszewska Justyna | złączenie grup |
7 | Maziarz Agnieszka | 2cT|1/2 | Język angielski | 106 | Kotula-Staniec Katarzyna | |
8 | Maziarz Agnieszka | 1eT|1/2 | Język angielski | 242 | Charchut Anita | |
8 | Niedzielska-Klimek Eulalia | 2c | Język angielski | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Pisiak Bartosz | 3iTg | Język angielski zawodowy | 125 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Rydz Anna | 3bT | Fizyka | 124 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | za 1 godz. lek. we wtorek 5.04 |
6 | Rydz Anna | 3bg | Chemia | 124 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Sadowska Grażyna | 3c | Religia | | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Sadowska Grażyna | 1gT|Rel | Religia | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Solecki Marek | 3aT | Biologia | 122 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Strąk Małgorzata | 3iT|2/2 | Język niemiecki | 63 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Szafran Anna | 4bT | Język polski | 143 | Okienko dla uczniów | |
1 | Tarnowski Rafał | 1bT | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Turkowska Lidia | 2cZ|1/2 | Podwozia i nadwozia pojazdów | 63H | Lejwoda Lech | za 7 godz. lek. w czwartek 7.04 |
9 | Turkowska Lidia | 3cZg|2/2 | Język rosyjski | 117 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Widomska Wiesława | 3aT | Matematyka | 66 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Widomska Wiesława | 3cg | Chemia | 66 | Rydz Anna | za 1 godz. lek. w środę 6.04 |
5 | Widomska Wiesława | 2c | Geografia | 66 | Chmielewska Joanna | za 8 godz. lek. w piątek 8.04 |
6 | Widomska Wiesława | 3bT | Chemia | 66 | Rydz Anna | za 3 godz. lek. |