Dzień: 3.12.2021 (pt.) | Opublikowano: 13:37 2.12.2021 |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | | 3bT | Matematyka | 65 | Widomska Wiesława | lekcja przeniesiona z 8 godz. lek. |
2 | | 3bT | Język rosyjski | B2 | Turkowska Lidia | lekcja przeniesiona z 4 godz. lek. we wtorek 7.12 |
1 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3dT | Fizyka | 41 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3dT | Fizyka | 77 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3aT | Fizyka | 243 | Odwołane zajęcia | |
4 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3aT | Fizyka | 243 | Odwołane zajęcia | |
5 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3cT | Zajęcia opiekuńcze | 225 | Cybulak Henryk | |
6 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 3jTg | Fizyka | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Bieniecka-Kurzyna Joanna | 2c | Fizyka | 248 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Brodacki Maciej | 4jT | Historia i społeczeństwo | B2 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Brodacki Maciej | 3dTg | Historia i społeczeństwo | B1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Brodacki Maciej | 2b | Biologia | 44 | Jarzyna Romuald | za 2 godz. lek. w poniedziałek 6.12 |
1 | Chmiel Grażyna | 2b|2/2 | Informatyka | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Chmiel Grażyna | 1aT | Informatyka | 133 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Chmiel Grażyna | 2c | Język angielski | 232 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 8 godz. lek. w czwartek 9.12 |
4 | Chmielewska Joanna | 2iT | Systemy operacyjne | 31/32 | Pietroń Damian | za 7 godz. lek. - cała klasa |
5 | Chmielewska Joanna | 2jT | Zajęcia opiekuńcze | 225 | Cybulak Henryk | |
6 | Chmielewska Joanna | 3jT | Systemy operacyjne | 217 | Kudła Damian | za 8 godz. lek. we wtorek 7.12 |
7 | Chmielewska Joanna | 3aT | Geografia | 31/32 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Dąbrowska Katarzyna | 1gT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 43 | Jarzyna Romuald | za 6 godz. lek. w czwartek 2.12 |
5 | Dąbrowska Katarzyna | 1gT | Edukacja dla bezpieczeństwa | 43 | Dzikowski Jerzy | za 7 godz. lek. w czwartek 9.12 |
6 | Dąbrowska Katarzyna | 2hT|2/2 | Usługi w gastronomii | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Dąbrowska Katarzyna | 2hT|2/2 | Usługi w gastronomii | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Dąbrowska Katarzyna | 2hT|2/2 | Usługi w gastronomii | 43 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Florek Marta | 1hT | Pracownia służby pięter | 50/2 | Jarzyna Bernarda | |
6 | Florek Marta | 2hT|1/2 | Pracownia służby pięter | 226 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Florek Marta | 2hT|1/2 | Pracownia służby pięter | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Florek Marta | 2hT|1/2 | Organizacja pracy służby pięter | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Gołofit Kacper | 1b|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h1 | Winnicka Wioletta | złączenie grup |
2 | Gołofit Kacper | 1cT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Gołofit Kacper | 1b|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h1 | Winnicka Wioletta | złączenie grup |
3 | Gołofit Kacper | 1cT|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Gołofit Kacper | 2cT|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h3 | Dzikowski Jerzy | złączenie grup |
5 | Gołofit Kacper | 3bT | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Gołofit Kacper | 3bT | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Gozdalski Leszek | 3b | Chemia | 148 | Rydz Anna | za 2 godz. lek. w środę 8.12 |
4 | Kowalik Anna | 4jT | Język angielski | 148 | Charchut Anita | za 4 godz. lek. w środę 8.12 |
9 | Kowalska Lilla | 2hT|Rel | Religia | 77 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kurzyna Agnieszka | 4cT | Organizacja przedsiębiorstwa samochodowego | 68 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kwiatkowska Małgorzata | 3cT | Historia | 146 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Malińska Agnieszka | 3jT | Fizyka | B2 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Mariańska Ewa | 4hT|2/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Mariańska Ewa | 3cT|1/2 | Język angielski | 63 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Mariańska Ewa | 4hT|1/2 | Język rosyjski | sal_k | Ambrożkiewicz Joanna | złączenie grup |
4 | Mariańska Ewa | 4iT | Projektowanie baz danych | 244 | Kowalik Anna | za 4 godz. lek. w poniedziałek 6.12 |
6 | Mariańska Ewa | 4dT | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Mazur Izabela | 3aTg | Język rosyjski | 144 | Zielińska Iwona | za 1 godz. lek. |
3 | Mazur Izabela | 1eT | Bezpieczeństwo i higiena pracy | 144 | Jarzyna Romuald | za 1 godz. lek. w poniedziałek 6.12 |
4 | Mazur Izabela | 2aT | Język niemiecki | 144 | Bernacka Elżbieta | za 9 godz. lek. w czwartek 2.12 - cała klsa |
5 | Mazur Izabela | 2b | Wiedza o społeczeństwie | 144 | Brodacki Maciej | za 7 godz. lek. |
6 | Mazur Izabela | 2b | Wiedza o społeczeństwie | 144 | Brodacki Maciej | |
7 | Mazur Izabela | 1b | Język polski | 144 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Pietroń Damian | 2iT|2/2 | Systemy operacyjne | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Pietroń Damian | 2iT|2/2 | Systemy operacyjne | 232 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Słowik Andrzej | 1b | Religia | 65 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 10 godz. lek. w czwartek 2.12 |
7 | Szachniewicz Wioletta | 3bT | Historia | 148 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 4 godz. lek. we wtorek 7.12 |
8 | Szafran Anna | 1bT | Język polski | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Tarnowski Rafał | 3cTg | Zajęcia z wychowawcą | 144 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Tarnowski Rafał | 1cT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Tarnowski Rafał | 1cT|1/2 wf | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Tarnowski Rafał | 1dT | Język niemiecki | sal_k | Strąk Małgorzata | za 2 godz. lek. w środę 8.12 |
8 | Widomska Wiesława | 3bT | Matematyka | 66 | Uczniowie zwolnieni do domu | lekcja przeniesiona na 1 godz. lek. |
1 | Zielińska Iwona | 3aTg | Język rosyjski | 63H | Uczniowie przychodzą później | |