Dzień: 5.11.2021 (pt.) | Opublikowano: 15:10 4.11.2021 Aktualizacja: 15:52 4.11.2021 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Brodacki Maciej | 4jT | Historia i społeczeństwo | B2 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Brodacki Maciej | 3cg | Historia i społeczeństwo | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Brodacki Maciej | 4iT | Projektowanie baz danych | 63H | Kowalik Anna | za 4 godz. lek. w poniedziałek 8.11 |
4 | Brodacki Maciej | 1b | Biologia | 246 | Solecki Marek | za 2 godz. lek. w środę 10.11 |
7 | Brodacki Maciej | 2b | Wiedza o społeczeństwie | 44 | Jarzyna Romuald | za 2 godz. lek. w poniedziałek 8.11 |
8 | Dyjach Marta | 3iT | Matematyka | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
1 | Kozłowski Piotr | 1gT|DZ | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kozłowski Piotr | 3hTg|2/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h2 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
3 | Kozłowski Piotr | 3hTg|2/2 wf | Wychowanie fizyczne | h2 | Ufniarz Katarzyna | złączenie grup |
4 | Kozłowski Piotr | 3hT | Język niemiecki | sal_k | Strąk Małgorzata | za 1 godz. lek. |
5 | Kozłowski Piotr | 3hT | Wychowanie fizyczne | 122 | Gozdalska Monika | za nieobecny oddział |
6 | Kozłowski Piotr | 2jT | Matematyka | 68 | Cybulak Henryk | za 3 godz. lek. we wtorek 9.11 |
7 | Kozłowski Piotr | 2jT | Matematyka | 244 | Cybulak Henryk | za 2 godz. lek. w poniedziałek 15.11 |
1 | Kulpa Marek | 3aT | Instalacje elektryczne | 224 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Lewniewska Elżbieta | 3cg|Rel | Religia | B1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Lewniewska Elżbieta | 2c | Chemia | 30 | Rydz Anna | za 1 godz. lek. we wtorek 9.11 |
5 | Lewniewska Elżbieta | 3hTg | Zajęcia opiekuńcze | 68 | Cybulak Henryk | |
6 | Lewniewska Elżbieta | 3cTg | Religia | 30 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Lewniewska Elżbieta | 3cT|Rel | Religia | 30 | Odwołane zajęcia | |
6 | Mariańska Ewa | 4dT | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Maziarz Agnieszka | 1eT|1/2 | Język angielski | 110 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 1dT | Chemia | 144 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 1eT | Język angielski | 124 | Maziarz Agnieszka | za 1 godz. lek. - cała klasa |
3 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 1gT | Biologia | 77 | Solecki Marek | za 2 godz. lek. czwartek 18.11 |
4 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 1hT | Podstawy hotelarstwa | 63H | Jarzyna Bernarda | za 8 godz. lek. w poniedziałek 8.11 |
5 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 2hT|1/2 | Zajęcia opiekuńcze | 122 | Gozdalska Monika | za nieobecny oddział |
5 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 2hT|2/2 | Zajęcia opiekuńcze | 68 | Cybulak Henryk | |
6 | Pawłowicz-Sosnówka Ilona | 3cT | Chemia | 68 | Odwołane zajęcia | |
1 | Tomaszewska Justyna | 2jT | Informatyka | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Tomaszewska Justyna | 3cT|2/2 | Informatyka | 232 | Odwołane zajęcia | |
3 | Tomaszewska Justyna | 2hT|1/2 | Pracownia obsługi konsumenta | 222 | Jarzyna Bernarda | za 1 godz. lek. w czwartek 4.11 |
1 | Turkowska Lidia | 1cZ|1/2 | Język rosyjski | Uczniowie przychodzą później | ||
1 | Zdyb Agnieszka | 3b|1/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Zdyb Agnieszka | 3aT | Instalacje elektryczne | B3 | Kulpa Marek | za 1 godz. lek. |
3 | Zdyb Agnieszka | 3hT | Doradztwo zawodowe | B1 | Dziurda Monika | |
1 | Żaba Sławomir | 3e|1/3 | Wychowanie fizyczne | h5 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Żaba Sławomir | 3e|1/3 | Wychowanie fizyczne | @ | Uczniowie przychodzą później |