Dzień: 6.10.2021 (śr.) | Opublikowano: 13:21 5.10.2021 Aktualizacja: 8:24 6.10.2021 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
4 | Gąbka Grażyna | 3cg | Wychowanie fizyczne | h1 | Winnicka Wioletta | za 5 godz. lek. w piątek 8.10 |
2 | Głowniak Justyna | 3jT | Język polski | 63H | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Głowniak Justyna | 3b | Język angielski | 143 | Zdyb Agnieszka | za 8 godz. lek. - cała klasa |
4 | Głowniak Justyna | 3b | Język angielski | 143 | Zdyb Agnieszka | za 9 godz. lek. - cała klasa |
5 | Głowniak Justyna | 3bTg | Matematyka | 63H | Widomska Wiesława | za 8 godz. lek. |
8 | Jabłońska-Ośka Aneta | 1cZ | Zajęcia z wychowawcą | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
3 | Kurzyna Agnieszka | 4cT | Fizyka | 66 | Malińska Agnieszka | za 1 godz. lek. |
5 | Kurzyna Agnieszka | 4cT | Język angielski zawodowy | 68 | Pisiak Bartosz | za 6 godz. lek. we wtorek 12.10 |
6 | Kurzyna Agnieszka | 1cZ | Zajęcia z wychowawcą | 66 | Jabłońska-Ośka Aneta | za 8 godz. lek. |
7 | Kurzyna Agnieszka | 4dT|t.mechanik | Działalność gospodarcza w branży mechanicznej | 146 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kurzyna Agnieszka | 3c | Kształtowanie aktywności i kreatywności | Uczniowie zwolnieni do domu | ||
1 | Lewniewska Elżbieta | 3bg|Rel | Religia | 248 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Lewniewska Elżbieta | 3cg|Rel | Religia | B1 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Lewniewska Elżbieta | 4bT | Zajęcia z wychowawcą | 63H | Gąbka Grażyna | za 6 godz. lek. w piątek 8.10 |
9 | Łukaszewski Paweł | 3bTg|Rel | Religia | 68 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Malińska Agnieszka | 4cT | Fizyka | 43 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Pietroń Damian | 2iT|1/2 | Administracja systemami operacyjnymi | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Pietroń Damian | 2iT|1/2 | Administracja systemami operacyjnymi | 232 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Stępień Elżbieta | 4dT | Zajęcia z wychowawcą | 61 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|2/2 | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Ślusarz Krzysztof | 2iT|2/2 | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | 132 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Ufniarz Katarzyna | 3iTg|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h3 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
4 | Ufniarz Katarzyna | 3iTg|1/2 wf | Zajęcia opiekuńcze | h4 | Kozak Yaroslav | złączenie grup |
5 | Ufniarz Katarzyna | 3aTg | Zajęcia opiekuńcze | 61 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za nieobecny oddział |
6 | Ufniarz Katarzyna | 4hT | Wychowanie fizyczne | h4 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Ufniarz Katarzyna | 4hT | Wychowanie fizyczne | h3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Ufniarz Katarzyna | 2iT | Zajęcia z wychowawcą | 61 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Widomska Wiesława | 3bTg|Rel | Religia | 66 | Łukaszewski Paweł | złączenie klas, sala 66 |
9 | Wieczorek Renata | 3jTg | Montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych | 222 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Zdyb Agnieszka | 3b|2/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | Zdyb Agnieszka | 3b|2/2 | Język angielski | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu |