Dzień: 9.03.2022 (śr.) | Opublikowano: 14:45 8.03.2022 Aktualizacja: 15:55 8.03.2022 Aktualizacja: 11:19 9.03.2022 |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Bernacka Elżbieta | 2cT|2/2 | Język niemiecki | 217 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Bownik Katarzyna | 2b|2/2 | Język niemiecki | 125 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Cybulak Henryk | 2jT | Matematyka | 66 | Uczniowie przychodzą później | |
8 | Dyjach Marta | 1aT | Zajęcia z wychowawcą | 41 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Dzikowski Jerzy | 1cZ | Wychowanie fizyczne | h1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Dziurda Monika | 3hTg | Marketing w hotelarstwie | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Dziurda Monika | 2hT | Podstawy przedsiębiorczości | 243 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Głowniak Justyna | 3cg | Język polski | 63H | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Głowniak Justyna | 2c | Historia | 63H | Gozdalski Leszek | za 9 godz. lek. we wtorek 15.03 |
7 | Głowniak Justyna | 4hT | Język polski | 50/2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Głowniak Justyna | 3jT | Lokalne sieci komputerowe | 63H | Kowalik Anna | za 7 godz. lek. we wtorek 15.03 |
1 | Gołofit Kacper | 2hT | Wychowanie fizyczne | h2 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Jabłońska-Ośka Aneta | 2jT | Język angielski | 50/1 | Brodowska Anna | za 8 godz. lek. w piątek 11.03 |
7 | Jabłońska-Ośka Aneta | 1cZ | Podstawy przedsiębiorczości | B3 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Jabłońska-Ośka Aneta | 1cZ | Zajęcia z wychowawcą | 243 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Jarzyna Bernarda | 1hT | Pracownia obsługi konsumenta | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Jarzyna Bernarda | 1hT | Pracownia obsługi konsumenta | 246 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Jarzyna Bernarda | 3hTg | Język polski | 246 | Stępień Elżbieta | za 2 godz. lek. |
4 | Jarzyna Bernarda | 3hTg | Religia | 246 | Lewniewska Elżbieta | za 6 godz. lek. w poniedziałek 14.03 |
5 | Jarzyna Bernarda | 3hT | Język polski | 246 | Szafran Anna | za 8 godz. lek. w poniedziałek 14.03 |
6 | Jarzyna Bernarda | 3hTg | Pracownia obsługi gościa w recepcji | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Jarzyna Bernarda | 2hT|1/2 | Podstawy hotelarstwa | 242 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Jarzyna Bernarda | 2hT|1/2 | Podstawy hotelarstwa | 242 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Jarzyna Romuald | 3hTg|IND | Obsługa gości w recepcji | Odwołane zajęcia | ||
2 | Jarzyna Romuald | 1eT | Logistyka zaopatrzenia i produkcji | 224 | Kurowska Katarzyna | za 6 godz. lek. w czwartek 10.03 |
3 | Jarzyna Romuald | 1cZ | Język rosyjski | 248 | Turkowska Lidia | za 1 godz. lek. w piątek 11.03 - cały oddział |
4 | Kurzyna Agnieszka | 2c | Język angielski | B1 | Niedzielska-Klimek Eulalia | za 8 godz. lek. w czwartek 10.03 |
5 | Kurzyna Agnieszka | 1cZ | Wychowanie fizyczne | h2 | Dzikowski Jerzy | za 6 godz. lek. |
6 | Kurzyna Agnieszka | 2iT | Biologia | 226 | Solecki Marek | za 8 godz. lek. |
7 | Lewniewska Elżbieta | 3cZ|Rel | Religia | B2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Maziarz Agnieszka | 2cT|2/2 | Język angielski | 106 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Maziarz Agnieszka | 3jTg | Język polski | 244 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | za 8 godz. lek. we wtorek 15.03 |
4 | Maziarz Agnieszka | 3aTg | Fizyka | 57 | Malińska Agnieszka | za 9 godz. lek. we wtorek 15.03 |
8 | Solecki Marek | 2iT | Biologia | 246 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Stępień Elżbieta | 3hTg | Język polski | 61 | Uczniowie przychodzą później |